1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Футзал. Першість району-2018

20 січня 2018 року
Група «А».
«Кристал» - «Пантазіївка» - 3:7 (2:3) (Косюк, 13; Бондаренко, 20; Рохманчук, 48 - Кузьмич, 8; Гречко, 19, 37, 42; Сватовий, 23, 47; Байдак, 50)
«Казарня» - «Пантазіївка» - 17:2 (10:0) (Кравченко, 2, 7, 8, 9, 15; Зайцев, 6, 18; Мхітарян Е., 12, 30, 48; Делюрман С., 17, 35, 50; Матвієвський, 24, 28, 47; Делюрман Д., 41 - Байдак, 31; Кузьмич, 33 (пен))
«Казарня» - «Кристал» - 12:6 (5:3) (Кравченко, 3, 48; Делюрман Д, 7, 11; Делюрман С., 14; Матвієвський, 22, 37; Зайцев, 30, 33, 36; Мхітарян Е., 38; Приходько, 50 (авт.) - Бондаренко, 12; Косюк, 16, 17, 39, 42; Коцар, 35)
Турнірне становище команд: 1. «Казарня» (Казарня) - 6 очок, 2. «Пантазіївка» (Пантазіївка) - 3, 3. «Кристал» (Володимирівка) - 0.

Група «Б».
«Дружба» - «Хлібодар» - 5:8 (1:3) (Карауш, 12; Грузин, 28, 38; Іванець, 32; Сиргійчук, 49 - Стороженко, 20, 25, 43; Степаненко, 24, 36; Косов, 27, 35; Семчук, 40)
«Граніт» - «Дружба» - 4:6 (2:2) (Дарьєв Роман, 3, 34, 53; Дарьєв Руслан, 7 - Грузин, 6, 20, 29, 47; Іванець, 27; Карауш, 28)
«Граніт» - «Хлібодар» - 5:12 (3:3) (Дарьєв Роман, 5 (пен), 36, 44; Дарьєв Руслан, 11; Федькін, 21 - Степаненко, 3, 6, 12, 31, 39, 43, 48; Стороженко, 30; Семчук, 44, 46, 47; Кучеренко, 50)
Турнірне становище команд: 1. «Хлібодар» (Суботці) - 6 очок, 2. «Дружба» (Диківка) - 3, 3. «Граніт» (Суботці) - 0.

21 січня 2018 року

Група «В».
«Титан» - «Буревісник-Юніор» - 7:0 (1:0) (Сидоренко, 13, 27; Романенко, 35; Томощук Д., 38, 50; Шаблій, 39, 42)
«Колос» - «Буревісник-Юніор» - 2:1 (0:0) (Волков А., 33; Суховий, 37 - Гордуз, 42)
«Колос» - «Титан» - 8:5 (4:1) (Волков А., 5, 50; Артьомов, 10, 23; Дергунов, 16; Назаренко, 26, 45; Волков І., 37 - Сидоренко, 20, 30; Шаблій, 32, 38; Молчанов, 35)
Турнірне становище команд: 1. «Колос» (Дмитрівка) - 6 очок, 2. «Титан» (Петрове) - 3, 3. «Буревісник-Юніор» (Богданівка) - 0.

Група «Г».
«Нива» - «Топило» - 6:3 (5:3) (Русін В., 2; Білоголовий, 4; Жуган В., 7, 20; Герасимчук, 13; Москаленко, 49 - Літвінчук, 15; Назаренко, 18, 21)
«Буревісник» - «Топило» - 15:0 (6:0) (Паламарчук, 2, 6; Пугач Я., 16, 27, 30; Костін, 22; Постільняк, 23, 25, 41, 47; Яровий, 31, 39; Галуха, 42; Пугач К., 46; Шевцов, 50)
«Буревісник» - «Нива» - 9:2 (4:1) (Постільняк, 5, 13, 49; Галуха, 22, 23; Пугач К., 31; Базака, 32, 48; Пугач Я., 38 - Жуган В., 2; Білоголовий, 39)
Турнірне становище команд: 1. «Буревісник» (Богданівка) - 6 очок, 2. «Нива» (Цибулеве) - 3, 3. «Топило» (Топило) - 0.

27 січня 2018 року. Чвертьфінали
«Казарня» – «Титан» - 5:3 (2:2) (Зайцев О., 12, 34; Поляков, 15; Кравченко, 27; Матвієвський, 42 - Томощук, 14, 46; Шаблій, 16)
«Пантазіївка» – «Колос» - 6:12 (1:5) (Хвесик, 15, 28; Бондаренко, 31; Кузьмич, 31 (п), 36, 48 - Дергунов, 4, 25, 27, 35; Артьомов, 6, 46; Радченко, 9, 17; Назаренко, 35, 43; Ткаченко, 45, 47)
«Хлібодар» – «Нива» - 5:6 (3:3) (Степаненко, 10, 21, 25; Косов, 40; Прозоровський, 44 - Жуган, 7, 18; Русін В., 13, 36; Косов, 41 (авт.); Білоголовий, 47)
«Дружба» – «Буревісник» - 4:12 (1:2) (Грузин, 15, 32, 33; Карауш, 49 - Постільняк, 19, 29, 30, 32, 47, 48; Базака, 22; Яровий, 34; Костін, 38; Галуха, 39; Пугач Я., 40; Шевцов, 42)

28 січня 2018 року

Півфінали
«Казарня» – «Нива» – 8:4 (2:0) (Матвієвський, 6, 30; Кравченко, 9, 31, 36, 37; Мхітарян, 40; Зайцев, 42 – Русін В., 32, 46; Білоголовий, 41; Жуган В., 50)
«Колос» – «Буревісник» – 2:1 (1:0) (Волков А., 14; Артьомов, 30 – Бандурка, 34)
Матч за третє місце
«Буревісник» – «Нива» – 8:5 (4:1) (Костін, 18, Статінов, 19; Постільняк, 20, 22, 34, 36, 43, 50 – Білоголовий, 3; Герасимчук, 29, 39; Москаленко, 32; Нагуляк, 45)
Фінал
«Казарня» – «Колос» – 3:1 (1:1) (Кравченко, 9; Зайцев, 29, 45 – Артьомов, 19)

Кращі бомбардири змагань:
1. Постільняк Олександр («Буревісник») – 19 м’ячів
2. Кравченко Андрій («Казарня») – 13
3. Степаненко Олександр («Хлібодар») – 12
4. Зайцев Олександр («Казарня») – 10
5. Грузин Сергій (Дружба») – 9
6. Матвієвський Денис («Казарня») – 8

Офіційний сайт відділу освіти, молоді та спорту Знам'янської РДА

Інформаційний партнер Чемпіонату Знам'янського району

Кубок пам'яті Сергія Коржа

Група А

Команда
І О
1 Колос 0 0
2 Буревісник Б 0 0
3 Маяк 0 0

Група Б

Команда
І О
1 Нива 0 0
2 Хлібодар 0 0
3 Кристал 0 0
1/2 фіналу. Перші матчі
23 червня
  2 місце гр Б - 1 місце гр А _:_
  2 місце гр А - 1 місце гр Б _:_
1/2 фіналу. Матчі-відповіді
30 червня
  1 місце гр А - 2 місце гр Б _:_
  1 місце гр Б - 2 місце гр А _:_
 Фінал. 24 серпня
  ? - ? _:_

Пошук на сайті

Відкритий чемпіонат Знам'янського району-2018

Турнірна таблиця

Команда
І О
1 Колос 1 3
2 Хлібодар 1 3
3 Локомотив 1 1
4 Нива 1 1
5 Буревісник П 0 0
6 Буревісник Б 1 0
7 Маяк 1 0

Магазин "Технолюкс"

Форма входу

Статистика