1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Кубок Отаманів Холодного Яру

Груповий етап
Група «А»
«Буревісник» - «Кристал» - 10:1 (5:1) (Паламарчук, 3, 7; Постільняк, 9, 11, 21, 26; Бандурка, 12; Шевцов, 22, 24; Базака, 27 - Коцар, 10)
«Титан» - «Кристал» - 3:3 (3:2) (Заєць, 10; Машлякевич, 12, 14 - Вдовиченко, 1; Косюк, 14, 16)
«Буревісник» - «Титан» - 5:3 (Яровий, 14, 20, 25; Бандурка, 21; Довженко, 24 - Романенко, 22; Швець, 22, 26)
Турнірне становище команд: 1. «Буревісник» (Богданівка) - 6 очок, 2. «Титан» (Петрове) - 1, 3. «Кристал» (Володимирівка) - 1.

Група «Б»
«Казарня» - «Пантазіївка» - 2:5 (0:2) (Кравченко, 19; Делюрман Д., 21 - Кузьмич, 2, 19; Байдак, 8; Хвесик, 18; Гречко, 23)
«Нива» - «Пантазіївка» - 2:2 (1:0) (Москаленко, 6, 26 - Гречко, 24; Хвесик, 27)
«Казарня» - «Нива» - 1:3 (0:1) (Делюрман Д., 20 - Філінський, 13; Білоголовий, 25; Єльник, 27)
Турнірне становище команд: 1. «Пантазіївка» - 4, 2. «Нива» - 4, 3. «Казарня» - 0.

Група «В»
«Колос» - «Топило» - 1:1 (0:1) (Назаренко, 16 - Бейбутян, 2)
«Топило» - «Дружба» - +:-
«Колос» - «Дружба» - +:-
Турнірне становище команд: 1. «Колос» (Дмитрівка) - 2, 2. «Топило» - 2, 3. «Дружба» (Диківка) - 0.

Півфінали
«Буревісник» - «Пантазіївка» - 2:1 (0:0) (Зайцев, 28, 39 - Хвесик, 35)
«Колос» - «Нива» - 2:2 (пен. 2:0) (0:1) (Назаренко, 22; Ткаченко, 38 - Жуган, 20; Кушніренко,28 (авт.))

Матч за третє місце
«Нива» - «Пантазіївка» - 6:2 (4:2) (Русін В, 3; Білоголовий, 5; Жуган В., 7, 13; Москаленко, 13; Єльник, 30 - Гречко, 6; Бондаренко, 10)

Фінал
«Колос» - «Буревісник» - 5:2 (1:2) (Ткаченко, 7, 22; Назаренко, 25, 39; Маринич, 37 - Зайцев, 3; Жадан, 10)

Офіційний сайт відділу освіти, молоді та спорту Знам'янської РДА

Інформаційний партнер Чемпіонату Знам'янського району

Кубок пам'яті Сергія Коржа

10-06-2018 18:00
 
Маяк 0 : 4 Буревісник Б
09-06-2018 18:00
 
Нива 2 : 2 Хлібодар
20-05-2018 17:00
 
Буревісник Б 5 : 4 Колос
19-05-2018 17:00
 
Хлібодар 12 : 0 Кристал
29-04-2018 16:00
 
Кристал 0 : 6 Нива
28-04-2018 17:00
 
Колос 4 : 2 Маяк

Група А

Команда
І О
1 Буревісник Б 2 6
2 Колос 2 3
3 Маяк 2 0

Група Б

Команда
І О
1 Хлібодар 2 4
2 Нива 2 4
3 Кристал 2 0
 Фінал. 24 серпня
         ?          -       ?        _:_

Турнір прогнозів

Лідери

Кубок Коржа-2018


Учасник Бали
1.  polrat 16
2.  sanik 14
3.  sport 14

Пошук на сайті

Відкритий чемпіонат Знам'янського району-2018

Турнірна таблиця

Команда
І О
1 Хлібодар 6 18
2 Буревісник Б 5 12
3 Буревісник П 6 10
4 Колос 6 9
5 Локомотив 6 5
6 Нива 5 4
7 Маяк 6 0

Турнір прогнозів

Лідери

ВЧЗР-2018


Учасник Бали
1.  lanna-k 29
2.  Ибрагимович 27
3.  den 25

Магазин "Технолюкс"

Форма входу

Статистика