1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Футзал. Першість району 2017
Print
Тур 1 09-01-2017 08:00 Титан 11 : 2 Кристал
  09-01-2017 09:00 Колос 4 : 5 Буревісник Б
  09-01-2017 10:00 Казарня 8 : 0 Хлібодар
  09-01-2017 11:00 Старт 8 : 3 Нива

Тур 2 09-01-2017 12:00 Граніт 6 : 1 Титан
  14-01-2017 08:00 Хлібодар 2 : 13 Старт
  14-01-2017 09:00 Буревісник Б 3 : 3 Казарня
  14-01-2017 10:00 Кристал 5 : 15 Колос

Тур 6 14-01-2017 11:00 Граніт 7 : 6 Нива

Тур 7 14-01-2017 12:00 Буревісник Б 6 : 3 Кристал

Тур 3 22-01-2017 08:00 Колос 5 : 8 Граніт
  22-01-2017 09:00 Казарня 8 : 2 Кристал
  22-01-2017 10:00 Нива 10 : 3 Хлібодар

Тур 6 22-01-2017 11:00 Колос 1 : 6 Казарня

Тур 3 22-01-2017 12:00 Старт 8 : 2 Буревісник Б

Тур 7 22-01-2017 13:00 Нива 0 : 3 Титан
  22-01-2017 14:00 Граніт 10 : 0 Хлібодар

Тур 6 22-01-2017 15:00 Титан 2 : 7 Старт

Тур 4 28-01-2017 08:00 Буревісник Б 4 : 6 Нива
  28-01-2017 09:00 Кристал 4 : 12 Старт
  28-01-2017 10:00 Титан 3 : 4 Колос

Тур 6 28-01-2017 11:00 Кристал 1 : 11 Хлібодар

Тур 7 28-01-2017 12:00 Старт 7 : 4 Колос

Тур 4 29-01-2017 13:00 Граніт 6 : 8 Казарня

Тур 5 04-02-2017 08:00 Казарня 2 : 1 Титан
  04-02-2017 09:00 Старт 11 : 7 Граніт
  04-02-2017 10:00 Хлібодар 1 : 5 Буревісник Б
  04-02-2017 11:00 Нива 13 : 0 Кристал

Тур 8 04-02-2017 12:00 Граніт 5 : 3 Буревісник Б
  04-02-2017 13:00 Титан 3 : 4 Хлібодар
  04-02-2017 14:00 Колос 6 : 1 Нива
  04-02-2017 15:00 Казарня 3 : 10 Старт

Тур 9 05-02-2017 08:00 Хлібодар 3 : 6 Колос
  05-02-2017 09:00 Нива 5 : 2 Казарня
  05-02-2017 10:00 Буревісник Б 6 : 0 Титан
  05-02-2017 11:00 Кристал 2 : 15 Граніт

Офіційний сайт відділу освіти, молоді та спорту Знам'янської РДА

Інформаційний партнер Чемпіонату Знам'янського району

Кубок пам'яті Сергія Коржа

10-06-2018 18:00
 
Маяк 0 : 4 Буревісник Б
09-06-2018 18:00
 
Нива 2 : 2 Хлібодар
20-05-2018 17:00
 
Буревісник Б 5 : 4 Колос
19-05-2018 17:00
 
Хлібодар 12 : 0 Кристал
29-04-2018 16:00
 
Кристал 0 : 6 Нива
28-04-2018 17:00
 
Колос 4 : 2 Маяк

Група А

Команда
І О
1 Буревісник Б 2 6
2 Колос 2 3
3 Маяк 2 0

Група Б

Команда
І О
1 Хлібодар 2 4
2 Нива 2 4
3 Кристал 2 0
 Фінал. 24 серпня
         ?          -       ?        _:_

Турнір прогнозів

Лідери

Кубок Коржа-2018


Учасник Бали
1.  polrat 16
2.  sanik 14
3.  sport 14

Пошук на сайті

Відкритий чемпіонат Знам'янського району-2018

Турнірна таблиця

Команда
І О
1 Хлібодар 6 18
2 Буревісник Б 5 12
3 Буревісник П 6 10
4 Колос 6 9
5 Локомотив 6 5
6 Нива 5 4
7 Маяк 6 0

Турнір прогнозів

Лідери

ВЧЗР-2018


Учасник Бали
1.  lanna-k 29
2.  Ибрагимович 27
3.  den 25

Магазин "Технолюкс"

Форма входу

Статистика