1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Кубок пам'яті Сергія Коржа-2017

Чвертьфінали:
«Дружба» (Диківка) – «Кристал» (Володимирівка) – 1:2 (0:1) (Карауш, 56 – Косюк, 13; Власенко, 60)
«Кристал» (Володимирівка) – «Дружба» (Диківка) – 0:6 (0:2) (Урилов В., 3, 59; Чорноморець, 28; Урилов С., 46; Карауш, 61, 67)
«Буревісник» (Богданівка) – «Хлібодар» (Суботці) – 3:0 (1:0) (Базака, 43, 57; Пугач К., 62)
«Хлібодар» (Суботці) – «Буревісник» (Богданівка) – 1:6 (0:1) (Маринич, 78 – Базака, 10, 48; Зайцев, 55, 70; Костін, 63, 87)

Півфінали:
«Нива» (Цибулеве) – «Колос» (Дмитрівка) – 5:0 (0:0) (Нагуляк, 47; Жуган Р., 62; Жуган В., 72 (пен), 77, 87)
«Колос» (Дмитрівка) – «Нива» (Цибулеве) – 4:1 (2:0) (Волков, 10, 20, 63 (пен); Суховий, 48 – Білоголовий, 77)
«Буревісник» (Богданівка) – «Дружба» (Диківка) – 5:0 (2:0) (Базака, 18; Галуха, 44; Наводничий, 55; Гордуз, 79 (пен), 83)
«Дружба» (Диківка) – «Буревісник» (Богданівка) - 0:7 (0:3) (Наводничий, 4; Пугач К., 14 (пен); Базака, 41; Гордуз, 62, 87; Свириденко, 72; Бочковий, 84)

Фінал
«Буревісник» (Богданівка) - «Нива» (Цибулеве) - 3:0 (2:0) (Наводничий, 4; Жадан, 8 (пен); Зайцев, 48)
«Буревісник»: Розумяк, Паламарчук, Яровий, Статінов (Гнатович, 67), Пугач Я. (Шевцов, 67), Жадан, Пугач К. (Костін, 58), Базака (Олійник Р., 58), Свириденко (Бандурка, 82), Зайцев О., Наводничий
«Нива»: Чиж, Русін В., Грабовський, Остапчук, Корж, Москаленко, Герасимчук (Зайцев Ю., 46), Жуган В., Білоголовий, Нагуляк, Філінський
Попередження: Свириденко, 7; Жадан, 45; Гнатович, 70 - Русін, 8; Москаленко, 43; Зайцев Ю., 72; Нагуляк, 85; Чиж, 87.
Вилучення: Наводничий, 72.
Не реалізований пенальті: Жадан, 86 (воротар).

Офіційний сайт відділу освіти, молоді та спорту Знам'янської РДА

Інформаційний партнер Чемпіонату Знам'янського району

Кубок пам'яті Сергія Коржа. Фінал

Турнір прогнозів

Лідери

Кубок Коржа-2018


Учасник Бали
1.  polrat 22
2.  sanik 19
3.  sport 18

Кубок району. Чвертьфінальні матчі

Пошук на сайті

Відкритий чемпіонат Знам'янського району-2018

12-08-2018 18:00
 
Хлібодар 3 : 0 Буревісник П
12-08-2018 17:00
 
Нива 3 : 1 Колос
05-08-2018 17:00
 
Маяк 2 : 6 Колос

Турнірна таблиця

Команда
І О
1 Хлібодар 7 21
2 Буревісник Б 6 12
3 Колос 8 12
4 Буревісник П 7 10
5 Нива 8 10
6 Локомотив 7 8
7 Маяк 7 0

Турнір прогнозів

Лідери

ВЧЗР-2018


Учасник Бали
1.  lanna-k 31
2.  Sergey 31
3.  Ибрагимович 29
4.  den 29

Магазин "Технолюкс"

Форма входу

Статистика