1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Футзал. Кропивницький. 3 ліга 2016/2017
Print
Тур 1 06-11-2016 00:00 Арнаутово-Спорт 7 : 0 Буревісник Б
  06-11-2016 00:00 Борисфен 2 : 10 Пятихатки
  06-11-2016 00:00 Парадіз 11 : 4 Агроспорт
  06-11-2016 00:00 Нива К 10 : 4 Мегаполіс
  17-11-2016 00:00 СДЮШОР-2 1 : 12 КДЮСШ-2-Інгул

Тур 2 20-11-2016 00:00 Пятихатки 11 : 0 СДЮШОР-2
  20-11-2016 00:00 Буревісник Б 4 : 10 Борисфен
  20-11-2016 00:00 Мегаполіс 4 : 3 Арнаутово-Спорт
  20-11-2016 00:00 Агроспорт 3 : 7 КДЮСШ-2-Інгул
  20-11-2016 00:00 Парадіз 6 : 5 Нива К

Тур 3 27-11-2016 00:00 КДЮСШ-2-Інгул 5 : 5 Пятихатки
  27-11-2016 00:00 Нива К 11 : 7 Агроспорт
  27-11-2016 00:00 Арнаутово-Спорт 2 : 10 Парадіз
  27-11-2016 00:00 Борисфен 5 : 4 Мегаполіс
  27-11-2016 00:00 СДЮШОР-2 1 : 8 Буревісник Б

Тур 4 04-12-2016 00:00 Парадіз 5 : 5 Борисфен
  04-12-2016 00:00 Агроспорт 4 : 12 Пятихатки
  04-12-2016 00:00 Нива К 6 : 4 Арнаутово-Спорт
  04-12-2016 00:00 Буревісник Б 2 : 14 КДЮСШ-2-Інгул
  04-12-2016 00:00 Мегаполіс 11 : 5 СДЮШОР-2

Тур 5 11-12-2016 00:00 Борисфен 12 : 9 Нива К
  11-12-2016 00:00 Арнаутово-Спорт 7 : 2 Агроспорт
  11-12-2016 00:00 Мегаполіс 4 : 12 КДЮСШ-2-Інгул
  11-12-2016 00:00 Пятихатки 8 : 5 Буревісник Б
  11-12-2016 00:00 СДЮШОР-2 1 : 14 Парадіз

Тур 6 18-12-2016 00:00 Мегаполіс 0 : 3 Пятихатки
  18-12-2016 00:00 Агроспорт 5 : 3 Буревісник Б
  18-12-2016 00:00 Нива К 20 : 4 СДЮШОР-2
  18-12-2016 00:00 Парадіз 2 : 7 КДЮСШ-2-Інгул
  18-12-2016 00:00 Арнаутово-Спорт 5 : 4 Борисфен

Тур 7 08-01-2017 00:00 Пятихатки 5 : 4 Парадіз
  08-01-2017 00:00 КДЮСШ-2-Інгул 5 : 4 Нива К
  08-01-2017 00:00 СДЮШОР-2 0 : 16 Арнаутово-Спорт
  08-01-2017 00:00 Борисфен 8 : 5 Агроспорт
  08-01-2017 16:00 Мегаполіс 3 : 6 Буревісник Б

Тур 8 15-01-2017 00:00 Агроспорт 2 : 5 Мегаполіс
  15-01-2017 00:00 Парадіз 6 : 2 Буревісник Б
  15-01-2017 00:00 Борисфен 5 : 4 СДЮШОР-2
  15-01-2017 00:00 Арнаутово-Спорт 3 : 8 КДЮСШ-2-Інгул
  15-01-2017 00:00 Нива К 4 : 10 Пятихатки

Тур 9 22-01-2017 00:00 Пятихатки 7 : 3 Арнаутово-Спорт
  22-01-2017 00:00 Буревісник Б 4 : 12 Нива К
  22-01-2017 00:00 СДЮШОР-2 3 : 9 Агроспорт
  22-01-2017 00:00 Мегаполіс 4 : 8 Парадіз
  22-01-2017 00:00 КДЮСШ-2-Інгул 9 : 2 Борисфен

Тур 10 29-01-2017 00:00 Мегаполіс 4 : 8 Нива К
  29-01-2017 00:00 Буревісник Б 4 : 1 Арнаутово-Спорт
  29-01-2017 00:00 Пятихатки 7 : 2 Борисфен
  29-01-2017 00:00 КДЮСШ-2-Інгул 14 : 0 СДЮШОР-2
  29-01-2017 00:00 Агроспорт 7 : 8 Парадіз

Тур 11 05-02-2017 00:00 КДЮСШ-2-Інгул 11 : 0 Агроспорт
  05-02-2017 00:00 Нива К 4 : 9 Парадіз
  05-02-2017 00:00 СДЮШОР-2 1 : 7 Пятихатки
  05-02-2017 00:00 Борисфен 3 : 2 Буревісник Б
  05-02-2017 00:00 Арнаутово-Спорт 11 : 4 Мегаполіс

Тур 12 12-02-2017 00:00 Буревісник Б 13 : 3 СДЮШОР-2
  12-02-2017 00:00 Агроспорт 9 : 10 Нива К
  12-02-2017 00:00 Пятихатки 5 : 5 КДЮСШ-2-Інгул
  12-02-2017 00:00 Парадіз 3 : 9 Арнаутово-Спорт
  12-02-2017 00:00 Мегаполіс 2 : 4 Борисфен

Тур 13 19-02-2017 00:00 СДЮШОР-2 5 : 6 Мегаполіс
  19-02-2017 00:00 Борисфен 2 : 4 Парадіз
  19-02-2017 00:00 Пятихатки 7 : 4 Агроспорт
  19-02-2017 00:00 Арнаутово-Спорт 8 : 3 Нива К
  19-02-2017 00:00 КДЮСШ-2-Інгул 4 : 6 Буревісник Б

Тур 14 26-02-2017 00:00 Парадіз 15 : 5 СДЮШОР-2
  26-02-2017 00:00 Нива К 6 : 12 Борисфен
  26-02-2017 00:00 Агроспорт 0 : 13 Арнаутово-Спорт
  26-02-2017 00:00 КДЮСШ-2-Інгул 7 : 2 Мегаполіс
  26-02-2017 00:00 Буревісник Б 8 : 6 Пятихатки

Тур 15 05-03-2017 00:00 КДЮСШ-2-Інгул 8 : 4 Парадіз
  05-03-2017 00:00 Борисфен 1 : 7 Арнаутово-Спорт
  05-03-2017 00:00 Пятихатки 5 : 4 Мегаполіс
  05-03-2017 00:00 Буревісник Б 5 : 3 Агроспорт
  05-03-2017 00:00 СДЮШОР-2 7 : 12 Нива К

Тур 16 12-03-2017 00:00 Парадіз 8 : 3 Пятихатки
  12-03-2017 00:00 Нива К 3 : 12 КДЮСШ-2-Інгул
  12-03-2017 00:00 Мегаполіс 4 : 6 Буревісник Б
  12-03-2017 00:00 Арнаутово-Спорт 10 : 3 СДЮШОР-2
  12-03-2017 00:00 Агроспорт 6 : 1 Борисфен

Тур 17 19-03-2017 00:00 Пятихатки 8 : 1 Нива К
  19-03-2017 00:00 Мегаполіс 10 : 5 Агроспорт
  19-03-2017 00:00 КДЮСШ-2-Інгул 8 : 3 Арнаутово-Спорт
  19-03-2017 00:00 СДЮШОР-2 4 : 8 Борисфен
  19-03-2017 00:00 Буревісник Б 8 : 3 Парадіз

Тур 18 26-03-2017 00:00 Борисфен 2 : 9 КДЮСШ-2-Інгул
  26-03-2017 00:00 Арнаутово-Спорт 2 : 4 Пятихатки
  26-03-2017 00:00 Нива К 0 : 3 Буревісник Б
  26-03-2017 00:00 Парадіз 7 : 7 Мегаполіс
  26-03-2017 00:00 Агроспорт 4 : 9 СДЮШОР-2

Офіційний сайт відділу освіти, молоді та спорту Знам'янської РДА

Інформаційний партнер Чемпіонату Знам'янського району

Кубок пам'яті Сергія Коржа

Група А

Команда
І О
1 Колос 0 0
2 Буревісник Б 0 0
3 Маяк 0 0

Група Б

Команда
І О
1 Нива 0 0
2 Хлібодар 0 0
3 Кристал 0 0
1/2 фіналу. Перші матчі
23 червня
  2 місце гр Б - 1 місце гр А _:_
  2 місце гр А - 1 місце гр Б _:_
1/2 фіналу. Матчі-відповіді
30 червня
  1 місце гр А - 2 місце гр Б _:_
  1 місце гр Б - 2 місце гр А _:_
 Фінал. 24 серпня
  ? - ? _:_

Пошук на сайті

Відкритий чемпіонат Знам'янського району-2018

Турнірна таблиця

Команда
І О
1 Колос 2 6
2 Хлібодар 2 6
3 Буревісник Б 2 3
4 Локомотив 1 1
5 Нива 2 1
6 Буревісник П 1 0
7 Маяк 2 0

Турнір прогнозів

Лідери

ВЧЗР-2018


Учасник Бали
1.  dyamon98 7
2.  Sergey 6
3.  Мексиканец 5

Магазин "Технолюкс"

Форма входу

Статистика