1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Чемпіонат району 2016
Print
ЧР. 1 тур 02-04-2016 12:00 Буревісник Б 3 : 1 Дружба
  02-04-2016 15:00 Хлібодар 2 : 2 Темп
  02-04-2016 16:00 Рос Агро 0 : 10 Старт

ЧР. 2 тур 09-04-2016 16:00 Старт 12 : 0 Хлібодар
  09-04-2016 17:00 Дружба 0 : 1 Нива
  09-04-2016 17:00 Колос 2 : 1 Буревісник Б

ЧР. 3 тур 16-04-2016 17:00 Рос Агро 1 : 1 Дружба
  17-04-2016 11:00 Старт 7 : 4 Темп
  17-04-2016 17:00 Нива 4 : 2 Колос

ЧР. 4 тур 23-04-2016 17:00 Дружба 2 : 1 Хлібодар
  24-04-2016 14:00 Буревісник Б 0 : 2 Нива
  24-04-2016 15:00 Колос 5 : 2 Рос Агро

ЧР. 5 тур 30-04-2016 16:30 Рос Агро 0 : 3 Буревісник Б
  30-04-2016 17:00 Темп 0 : 0 Дружба
  30-04-2016 17:00 Колос 2 : 2 Хлібодар

ЧР. 6 тур 07-05-2016 15:30 Нива 8 : 0 Рос Агро
  07-05-2016 17:00 Буревісник Б 3 : 0 Хлібодар
  08-05-2016 16:00 Темп 1 : 2 Колос
  09-05-2016 10:00 Дружба 0 : 5 Старт

ЧР. 7 тур 14-05-2016 17:00 Хлібодар 0 : 4 Нива
  15-05-2016 17:00 Темп 1 : 1 Буревісник Б

ЧР. 8 тур 22-05-2016 17:00 Буревісник Б 1 : 1 Старт

ЧР. 9 тур 28-05-2016 14:00 Темп 2 : 0 Рос Агро
  29-05-2016 10:00 Дружба 0 : 4 Колос

ЧР. 8 тур 04-06-2016 15:00 Рос Агро 0 : 4 Хлібодар
  04-06-2016 18:00 Нива 0 : 2 Темп

ЧР. 9 тур 15-06-2016 18:00 Старт 7 : 1 Нива

ЧР. 7 тур 28-06-2016 18:00 Старт 2 : 4 Колос

ЧР. 10 тур 30-07-2016 18:00 Нива 2 : 0 Дружба
  31-07-2016 18:00 Рос Агро 0 : 0 Темп
  31-07-2016 18:00 Хлібодар 0 : 2 Буревісник Б

ЧР. 11 тур 06-08-2016 18:00 Дружба 0 : 4 Буревісник Б
  07-08-2016 18:00 Хлібодар 1 : 5 Старт
  07-08-2016 18:00 Колос 4 : 1 Темп
  07-08-2016 18:00 Рос Агро 1 : 8 Нива

ЧР. 12 тур 13-08-2016 18:00 Буревісник Б 4 : 1 Рос Агро
  14-08-2016 11:00 Темп 1 : 2 Нива
  14-08-2016 17:00 Хлібодар 2 : 2 Колос
  14-08-2016 18:00 Старт 3 : 0 Дружба

ЧР. 13 тур 20-08-2016 14:00 Нива 0 : 3 Буревісник Б
  20-08-2016 16:00 Темп 2 : 2 Хлібодар
  21-08-2016 17:00 Колос 7 : 3 Дружба
  21-08-2016 18:00 Старт 3 : 0 Рос Агро

ЧР. 14 тур 27-08-2016 17:00 Рос Агро 1 : 2 Колос
  27-08-2016 17:00 Хлібодар 4 : 0 Дружба
  28-08-2016 17:00 Нива 0 : 4 Старт
  28-08-2016 17:00 Буревісник Б 1 : 0 Темп

ЧР. 15 тур 03-09-2016 11:00 Хлібодар 3 : 0 Рос Агро
  03-09-2016 17:00 Дружба 3 : 0 Темп
  04-09-2016 17:00 Колос 2 : 0 Нива
  04-09-2016 17:00 Старт 5 : 1 Буревісник Б

ЧР. 16 тур 10-09-2016 17:00 Дружба 2 : 2 Рос Агро
  11-09-2016 17:00 Темп 0 : 3 Старт
  11-09-2016 17:00 Буревісник Б 2 : 0 Колос
  17-09-2016 17:00 Нива 1 : 1 Хлібодар

ЧР. 10 тур 18-09-2016 17:00 Колос 2 : 4 Старт

Офіційний сайт відділу освіти, молоді та спорту Знам'янської РДА

Інформаційний партнер Чемпіонату Знам'янського району

Кубок пам'яті Сергія Коржа

Група А

Команда
І О
1 Колос 0 0
2 Буревісник Б 0 0
3 Маяк 0 0

Група Б

Команда
І О
1 Нива 0 0
2 Хлібодар 0 0
3 Кристал 0 0
1/2 фіналу. Перші матчі
23 червня
  2 місце гр Б - 1 місце гр А _:_
  2 місце гр А - 1 місце гр Б _:_
1/2 фіналу. Матчі-відповіді
30 червня
  1 місце гр А - 2 місце гр Б _:_
  1 місце гр Б - 2 місце гр А _:_
 Фінал. 24 серпня
  ? - ? _:_

Пошук на сайті

Відкритий чемпіонат Знам'янського району-2018

Турнірна таблиця

Команда
І О
1 Колос 2 6
2 Хлібодар 2 6
3 Буревісник Б 2 3
4 Локомотив 1 1
5 Нива 2 1
6 Буревісник П 1 0
7 Маяк 2 0

Турнір прогнозів

Лідери

ВЧЗР-2018


Учасник Бали
1.  dyamon98 7
2.  Sergey 6
3.  Мексиканец 5

Магазин "Технолюкс"

Форма входу

Статистика