1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Футзал. Спартакіада серед сільських рад

Група «А»:
«Титан» - «Колос» 4:5
«Колос» - «Дружба» 8:0
«Титан» - «Дружба» 3:0
Турнірне становище команд: 1. «Колос» (с. Дмитрівка) - 6 очок, 2. «Титан» (с. Петрове) - 3, 3. «Дружба» (с. Диківка) - 0.

Група «Б»
«Буревісник» - «Нива» 4:1
«Буревісник» - «Пантазіївка» 8:2
«Пантазіївка» - «Нива» 0:3
Турнірне становище команд: 1. «Буревісник» (с. Богданівка) - 6, 2. «Нива» (с. Цибулеве) - 3, 3. «Пантазіївка» (с. Пантазіївка) - 0.

Група «В»
«Граніт» - «Володимирівка» 2:2 (по пен. 0:2)
«Граніт» - «Старт» 4:2
«Старт» - «Володимирівка» 6:1
Турнірне становище команд: 1. «Граніт» (с. Суботці) - 4, 2. «Старт» (с. Іванківці) - 3, 3. ФК «Володимирівка» (с. Володимирівка) - 2.

Група «Г»
«Казарня» - «Маяк» 5:0
«Казарня» - «Рос Агро» 3:0
«Маяк» - «Рос Агро» 3:0
Турнірне становище команд: 1. «Казарня» (с. Казарня) - 6, 2. «Маяк» (с. Трепівка) - 3, 3. «Рос Агро» (с. Мошорине) - 0.

Чвертьфінали
«Титан» - «Буревісник» 3:5 (Швець-3 – Жадан-2, Свириденко, Наводничий)
«Колос» - «Нива» 4:3 (Суховий-3, Радченко – Русін В.-2, Таранець)
«Граніт» – «Маяк» 7:3 (Компанієць, Дар’єв Роман, Матюшенко-3, Прозоровський-2 – Короленко-2, Зайцев)
«Старт» – «Казарня» 3:5 (Філинський, Сидоренко, Постильняк – Мхітарян Е. -2, Грушевський, Делюрман, Довженко Д.)

Півфінали
«Граніт» - «Колос» 4:2 (Дарєв Роман-2, Федькін-2 – Радченко, Ткаченко)
«Казарня» - «Буревісник» 2:2 (по пен. 2:3) (Довженко Д., Грушевський – Розумяк, Бочковий)

Матч за третє місце
«Колос» – «Казарня» 4:1 (Суховий-2, Дергунов, Радченко – Грушевський)

Фінал
«Граніт» – «Буревісник» 2:2 (по пен. 6:5) (Коломієць, Матюшенко – Бочковий, Розумяк)

Офіційний сайт відділу освіти, молоді та спорту Знам'янської РДА

Інформаційний партнер Чемпіонату Знам'янського району

Кубок пам'яті Сергія Коржа

10-06-2018 18:00
 
Маяк 0 : 4 Буревісник Б
09-06-2018 18:00
 
Нива 2 : 2 Хлібодар
20-05-2018 17:00
 
Буревісник Б 5 : 4 Колос
19-05-2018 17:00
 
Хлібодар 12 : 0 Кристал
29-04-2018 16:00
 
Кристал 0 : 6 Нива
28-04-2018 17:00
 
Колос 4 : 2 Маяк

Група А

Команда
І О
1 Буревісник Б 2 6
2 Колос 2 3
3 Маяк 2 0

Група Б

Команда
І О
1 Хлібодар 2 4
2 Нива 2 4
3 Кристал 2 0
 Фінал. 24 серпня
         ?          -       ?        _:_

Турнір прогнозів

Лідери

Кубок Коржа-2018


Учасник Бали
1.  polrat 16
2.  sanik 14
3.  sport 14

Пошук на сайті

Відкритий чемпіонат Знам'янського району-2018

Турнірна таблиця

Команда
І О
1 Хлібодар 6 18
2 Буревісник Б 5 12
3 Буревісник П 6 10
4 Колос 6 9
5 Локомотив 6 5
6 Нива 5 4
7 Маяк 6 0

Турнір прогнозів

Лідери

ВЧЗР-2018


Учасник Бали
1.  lanna-k 29
2.  Ибрагимович 27
3.  den 25

Магазин "Технолюкс"

Форма входу

Статистика