1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Чемпіонат району 2015
Print
ЧР. 1 тур 28-03-2015 16:00 Темп 0 : 3 Нива
  29-03-2015 16:00 Старт 5 : 2 Колос

ЧР. 2 тур 04-04-2015 16:00 Нива 1 : 5 Старт
  04-04-2015 16:00 Граніт 6 : 2 Темп

ЧР. 3 тур 11-04-2015 14:00 Темп 0 : 5 Буревісник Б
  11-04-2015 16:00 Колос 2 : 3 Нива
  11-04-2015 16:00 Старт 7 : 2 Граніт

ЧР. 4 тур 18-04-2015 14:00 Граніт 0 : 4 Колос

ЧР. 7 тур 28-04-2015 13:00 Колос 4 : 1 Темп

ЧР. 6 тур 01-05-2015 11:00 Темп 0 : 6 Старт
  01-05-2015 17:00 Буревісник Б 1 : 1 Нива

ЧР. 5 тур 09-05-2015 13:00 Колос 1 : 3 Буревісник Б
  09-05-2015 17:00 Нива 3 : 0 Граніт

ЧР. 4 тур 10-05-2015 17:00 Буревісник Б 2 : 0 Старт

ЧР. 7 тур 04-07-2015 18:00 Граніт 0 : 11 Буревісник Б

ЧР. 8 тур 25-07-2015 18:00 Нива 3 : 3 Темп
  25-07-2015 18:00 Граніт 5 : 2 Дружба
  25-07-2015 18:00 Колос 0 : 4 Старт
  26-07-2015 18:00 Буревісник Б 7 : 2 Рос Агро

ЧР. 9 тур 01-08-2015 18:00 Темп 1 : 2 Граніт
  01-08-2015 18:00 Старт 6 : 1 Нива
  02-08-2015 18:00 Колос 4 : 1 Рос Агро

ЧР. 10 тур 08-08-2015 17:00 Рос Агро 4 : 4 Дружба
  08-08-2015 18:00 Нива 0 : 6 Колос
  08-08-2015 18:00 Буревісник Б 2 : 1 Темп
  08-08-2015 18:00 Граніт 2 : 3 Старт

ЧР. 11 тур 15-08-2015 17:00 Темп 5 : 1 Дружба
  15-08-2015 17:00 Нива 3 : 0 Рос Агро
  15-08-2015 17:00 Колос 2 : 1 Граніт
  15-08-2015 17:00 Старт 1 : 0 Буревісник Б

ЧР. 12 тур 22-08-2015 17:00 Рос Агро 3 : 4 Темп
  22-08-2015 17:00 Дружба 4 : 8 Старт
  22-08-2015 17:00 Буревісник Б 1 : 3 Колос

ЧР. 13 тур 29-08-2015 17:00 Старт 3 : 0 Темп
  29-08-2015 17:00 Граніт 4 : 1 Рос Агро
  29-08-2015 17:00 Нива 0 : 2 Буревісник Б
  29-08-2015 17:00 Колос 4 : 0 Дружба

ЧР. 14 тур 05-09-2015 16:00 Рос Агро 3 : 5 Старт
  05-09-2015 16:00 Темп 3 : 2 Колос
  05-09-2015 16:00 Дружба 1 : 5 Нива
  10-09-2015 15:00 Буревісник Б 8 : 1 Граніт

ЧР. 9 тур 14-10-2015 15:00 Дружба 0 : 1 Буревісник Б

ЧР. 12 тур 17-10-2015 15:00 Нива 5 : 2 Граніт

Офіційний сайт відділу освіти, молоді та спорту Знам'янської РДА

Інформаційний партнер Чемпіонату Знам'янського району

Кубок пам'яті Сергія Коржа

Група А

Команда
І О
1 Колос 0 0
2 Буревісник Б 0 0
3 Маяк 0 0

Група Б

Команда
І О
1 Нива 0 0
2 Хлібодар 0 0
3 Кристал 0 0
1/2 фіналу. Перші матчі
23 червня
  2 місце гр Б - 1 місце гр А _:_
  2 місце гр А - 1 місце гр Б _:_
1/2 фіналу. Матчі-відповіді
30 червня
  1 місце гр А - 2 місце гр Б _:_
  1 місце гр Б - 2 місце гр А _:_
 Фінал. 24 серпня
  ? - ? _:_

Пошук на сайті

Відкритий чемпіонат Знам'янського району-2018

Турнірна таблиця

Команда
І О
1 Колос 2 6
2 Хлібодар 2 6
3 Буревісник Б 2 3
4 Локомотив 1 1
5 Нива 2 1
6 Буревісник П 1 0
7 Маяк 2 0

Турнір прогнозів

Лідери

ВЧЗР-2018


Учасник Бали
1.  dyamon98 7
2.  Sergey 6
3.  Мексиканец 5

Магазин "Технолюкс"

Форма входу

Статистика