1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

UFI & Zorya-Cup 2014
Print
А. Тур 1 14-02-2014 14:00 АФ-П'ятихатська 1 : 1 Пальміра
  14-02-2014 17:00 Цетус 4 : 2 Буревісник П

А. Тур 2 16-02-2014 14:00 АФ-П'ятихатська 1 : 1 Буревісник П
  17-02-2014 17:00 Пальміра 4 : 0 Ураган

А. Тур 3 19-02-2014 14:00 Буревісник П 4 : 0 Пальміра
  19-02-2014 17:00 Ураган 3 : 3 Цетус

А. Тур 4 21-02-2014 14:00 АФ-П'ятихатська 6 : 4 Ураган
  21-02-2014 17:00 Пальміра 4 : 2 Цетус

А. Тур 5 22-02-2014 14:00 Цетус 1 : 5 АФ-П'ятихатська
  22-02-2014 17:00 Ураган 1 : 6 Буревісник П

Б. Тур 2 23-02-2014 14:00 Славутич 1 : 1 Зоря

Б. Тур 1 24-02-2014 12:00 Зоря 3 : 0 УкрАгроКом

Б. Тур 3 24-02-2014 14:30 Славутич 1 : 1 УкрАгроКом

Плей-офф 25-02-2014 12:00 Буревісник П 1 : 1 Славутич
  25-02-2014 15:30 Зоря 1 : 0 АФ-П'ятихатська

Офіційний сайт відділу освіти, молоді та спорту Знам'янської РДА

Інформаційний партнер Чемпіонату Знам'янського району

Кубок пам'яті Сергія Коржа

09-06-2018 00:00
 
Нива - Хлібодар
10-06-2018 00:00
 
Маяк - Буревісник Б
20-05-2018 17:00
 
Буревісник Б 5 : 4 Колос
19-05-2018 17:00
 
Хлібодар 12 : 0 Кристал
29-04-2018 16:00
 
Кристал 0 : 6 Нива
28-04-2018 17:00
 
Колос 4 : 2 Маяк

Група А

Команда
І О
1 Буревісник Б 1 3
2 Колос 2 3
3 Маяк 1 0

Група Б

Команда
І О
1 Хлібодар 1 3
2 Нива 1 3
3 Кристал 2 0
1/2 фіналу. Перші матчі
23 червня
  2 місце гр Б - 1 місце гр А _:_
  2 місце гр А - 1 місце гр Б _:_
1/2 фіналу. Матчі-відповіді
30 червня
  1 місце гр А - 2 місце гр Б _:_
  1 місце гр Б - 2 місце гр А _:_
 Фінал. 24 серпня
  ? - ? _:_

Турнір прогнозів

Лідери

Кубок Коржа-2018


Учасник Бали
1.  sanik 12
2.  Bombardir 11

Пошук на сайті

Відкритий чемпіонат Знам'янського району-2018

Турнірна таблиця

Команда
І О
1 Колос 3 9
2 Хлібодар 3 9
3 Буревісник П 3 6
4 Буревісник Б 3 6
5 Локомотив 3 1
6 Нива 3 1
7 Маяк 4 0

Турнір прогнозів

Лідери

ВЧЗР-2018


Учасник Бали
1.  dyamon98 17
2.  ruslan 15
3.  sanik 15
4.  tarik-r 14
5.  Sergey 14

Магазин "Технолюкс"

Форма входу

Статистика