1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Першість області (U-16) 2014/2015
Print
Тур 1 18-09-2014 12:00 СДЮШОР-2 6 : 2 КДЮСШ-2
  18-09-2014 12:00 ДЮСШ №1 0 : 5 Аметист
  18-09-2014 12:00 Олімпік 0 : 3 Зірка

Тур 2 23-09-2014 12:00 Зірка 1 : 1 СДЮШОР-2
  23-09-2014 12:00 Буревісник-ДЮСШ 4 : 3 ДЮСШ №1
  23-09-2014 12:00 Аметист 2 : 0 Олімпік

Тур 3 30-09-2014 13:00 Олімпік 0 : 1 Буревісник-ДЮСШ
  01-10-2014 13:00 СДЮШОР-2 2 : 1 Аметист
  01-10-2014 13:00 КДЮСШ-2 0 : 8 Зірка

Тур 4 09-10-2014 00:00 Буревісник-ДЮСШ 0 : 3 СДЮШОР-2
  09-10-2014 00:00 ДЮСШ №1 2 : 6 Олімпік
  09-10-2014 00:00 Аметист 4 : 0 КДЮСШ-2

Тур 5 14-10-2014 00:00 Зірка 4 : 3 Аметист
  14-10-2014 00:00 СДЮШОР-2 7 : 0 ДЮСШ №1
  14-10-2014 00:00 КДЮСШ-2 0 : 1 Буревісник-ДЮСШ

Тур 6 21-10-2014 13:00 Буревісник-ДЮСШ 0 : 0 Зірка
  22-10-2014 13:00 ДЮСШ №1 1 : 2 КДЮСШ-2
  22-10-2014 13:00 Олімпік 0 : 4 СДЮШОР-2

Тур 7 30-10-2014 12:00 КДЮСШ-2 0 : 2 Олімпік
  04-11-2014 12:00 Зірка 10 : 1 ДЮСШ №1
  07-11-2014 12:00 Аметист - : - Буревісник-ДЮСШ

Тур 8 07-04-2015 00:00 Зірка 3 : 0 Олімпік
  07-04-2015 00:00 КДЮСШ-2 0 : 3 СДЮШОР-2
  07-04-2015 00:00 Аметист 7 : 3 ДЮСШ №1

Тур 9 14-04-2015 00:00 ДЮСШ №1 3 : 1 Буревісник-ДЮСШ
  15-04-2015 00:00 Олімпік 1 : 4 Аметист
  15-04-2015 00:00 СДЮШОР-2 1 : 2 Зірка

Тур 10 23-04-2015 00:00 Буревісник-ДЮСШ 2 : 0 Олімпік
  23-04-2015 00:00 Аметист 0 : 2 СДЮШОР-2
  23-04-2015 00:00 Зірка 8 : 2 КДЮСШ-2

Тур 11 28-04-2015 00:00 СДЮШОР-2 1 : 1 Буревісник-ДЮСШ
  28-04-2015 00:00 КДЮСШ-2 0 : 3 Аметист
  28-04-2015 00:00 Олімпік 5 : 0 ДЮСШ №1

Тур 12 05-05-2015 00:00 Буревісник-ДЮСШ 1 : 0 КДЮСШ-2
  06-05-2015 00:00 ДЮСШ №1 0 : 6 СДЮШОР-2
  06-05-2015 00:00 Аметист 0 : 1 Зірка

Тур 13 14-05-2015 00:00 СДЮШОР-2 3 : 0 Олімпік
  14-05-2015 00:00 Зірка 6 : 1 Буревісник-ДЮСШ
  14-05-2015 00:00 КДЮСШ-2 0 : 2 ДЮСШ №1

Тур 14 19-05-2015 00:00 Олімпік 3 : 0 КДЮСШ-2
  19-05-2015 00:00 ДЮСШ №1 0 : 6 Зірка
  19-05-2015 00:00 Буревісник-ДЮСШ 0 : 1 Аметист

Офіційний сайт відділу освіти, молоді та спорту Знам'янської РДА

Інформаційний партнер Чемпіонату Знам'янського району

Кубок пам'яті Сергія Коржа

10-06-2018 18:00
 
Маяк 0 : 4 Буревісник Б
09-06-2018 18:00
 
Нива 2 : 2 Хлібодар
20-05-2018 17:00
 
Буревісник Б 5 : 4 Колос
19-05-2018 17:00
 
Хлібодар 12 : 0 Кристал
29-04-2018 16:00
 
Кристал 0 : 6 Нива
28-04-2018 17:00
 
Колос 4 : 2 Маяк

Група А

Команда
І О
1 Буревісник Б 2 6
2 Колос 2 3
3 Маяк 2 0

Група Б

Команда
І О
1 Хлібодар 2 4
2 Нива 2 4
3 Кристал 2 0
 Фінал. 24 серпня
         ?          -       ?        _:_

Турнір прогнозів

Лідери

Кубок Коржа-2018


Учасник Бали
1.  polrat 16
2.  sanik 14
3.  sport 14

Пошук на сайті

Відкритий чемпіонат Знам'янського району-2018

Турнірна таблиця

Команда
І О
1 Хлібодар 6 18
2 Буревісник Б 5 12
3 Буревісник П 6 10
4 Колос 6 9
5 Локомотив 6 5
6 Нива 5 4
7 Маяк 6 0

Турнір прогнозів

Лідери

ВЧЗР-2018


Учасник Бали
1.  lanna-k 29
2.  Ибрагимович 27
3.  den 25

Магазин "Технолюкс"

Форма входу

Статистика