1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Чемпіонат району 2014
Print
ЧР. 1 тур 29-03-2014 12:00 Граніт 1 : 4 Титан
  29-03-2014 15:00 Старт 6 : 2 Казарня
  29-03-2014 15:00 Пантазіївка 3 : 4 Рос Агро
  30-03-2014 12:00 Колос 3 : 0 Дружба
  30-03-2014 12:00 Нива 2 : 4 Буревісник Б

ЧР. 2 тур 05-04-2014 15:00 Рос Агро 0 : 5 Колос
  05-04-2014 15:00 Титан 1 : 3 Буревісник Б
  05-04-2014 15:00 Дружба 0 : 2 Нива
  06-04-2014 12:00 Казарня 4 : 6 Пантазіївка
  06-04-2014 12:00 Граніт 1 : 4 Старт

ЧР. 3 тур 12-04-2014 12:00 Старт 3 : 1 Титан
  12-04-2014 15:00 Пантазіївка 4 : 6 Граніт
  13-04-2014 12:00 Нива 1 : 1 Рос Агро

ЧР. 4 тур 19-04-2014 12:00 Титан 2 : 0 Дружба
  19-04-2014 14:30 Граніт 1 : 1 Колос
  19-04-2014 17:00 Рос Агро 0 : 3 Буревісник Б
  20-04-2014 12:00 Старт 7 : 1 Пантазіївка
  20-04-2014 12:00 Казарня 2 : 1 Нива

ЧР. 5 тур 26-04-2014 12:00 Пантазіївка 1 : 2 Титан
  26-04-2014 15:00 Нива 1 : 5 Граніт
  27-04-2014 12:00 Буревісник Б 1 : 0 Казарня
  27-04-2014 12:00 Дружба 1 : 2 Рос Агро

ЧР. 3 тур 30-04-2014 17:00 Буревісник Б 3 : 0 Дружба

ЧР. 6 тур 04-05-2014 12:00 Казарня 3 : 0 Дружба
  04-05-2014 15:00 Старт 2 : 1 Нива

ЧР. 8 тур 04-05-2014 17:00 Граніт 0 : 3 Рос Агро

ЧР. 7 тур 10-05-2014 17:00 Нива 4 : 3 Пантазіївка
  11-05-2014 15:00 Дружба 2 : 5 Граніт
  11-05-2014 15:00 Рос Агро 3 : 1 Казарня

ЧР. 9 тур 17-05-2014 15:00 Нива 3 : 1 Титан

ЧР. 8 тур 17-05-2014 17:00 Старт 3 : 0 Дружба

ЧР. 9 тур 17-05-2014 17:00 Казарня 3 : 4 Граніт

ЧР. 8 тур 18-05-2014 15:00 Пантазіївка 0 : 7 Буревісник Б
  18-05-2014 18:00 Колос 3 : 1 Нива

ЧР. 7 тур 21-05-2014 18:00 Буревісник Б 1 : 1 Старт

ЧР. 8 тур 24-05-2014 15:00 Титан 2 : 1 Казарня

ЧР. 6 тур 24-05-2014 17:00 Пантазіївка 4 : 7 Колос

ЧР. 9 тур 25-05-2014 17:00 Рос Агро 0 : 2 Старт
  01-06-2014 18:00 Дружба 1 : 1 Пантазіївка

ЧР. 3 тур 04-06-2014 18:00 Колос 4 : 2 Казарня

ЧР. 5 тур 07-06-2014 18:00 Колос 2 : 0 Старт

ЧР. 6 тур 08-06-2014 18:00 Титан 1 : 2 Рос Агро

ЧР. 7 тур 12-06-2014 18:00 Титан 2 : 3 Колос

ЧР. 9 тур 25-06-2014 18:00 Буревісник Б 2 : 0 Колос

ЧР. 17 тур 29-06-2014 15:00 Буревісник Б 3 : 0 Пантазіївка

ЧР. 6 тур 10-07-2014 17:00 Граніт 1 : 3 Буревісник Б

ЧР. 16 тур 26-07-2014 18:00 Колос 5 : 1 Титан

ЧР. 10 тур 02-08-2014 18:00 Буревісник Б 5 : 1 Нива
  03-08-2014 18:00 Титан 0 : 0 Граніт
  03-08-2014 18:00 Рос Агро 4 : 4 Пантазіївка
  03-08-2014 18:00 Казарня 4 : 8 Старт
  03-08-2014 18:00 Дружба 0 : 3 Колос

ЧР. 11 тур 09-08-2014 18:00 Старт 5 : 2 Граніт
  09-08-2014 18:00 Буревісник Б 9 : 0 Титан
  09-08-2014 18:00 Нива 3 : 0 Дружба
  09-08-2014 18:00 Пантазіївка 3 : 0 Казарня
  10-08-2014 18:00 Колос 2 : 0 Рос Агро

ЧР. 12 тур 13-08-2014 17:00 Дружба 0 : 3 Буревісник Б
  13-08-2014 17:00 Казарня 0 : 3 Колос
  16-08-2014 18:00 Титан 1 : 4 Старт
  16-08-2014 18:00 Граніт 3 : 0 Пантазіївка

ЧР. 18 тур 16-08-2014 18:00 Колос 1 : 1 Буревісник Б

ЧР. 12 тур 23-08-2014 17:00 Рос Агро 3 : 1 Нива

ЧР. 13 тур 23-08-2014 17:00 Дружба 0 : 3 Титан
  23-08-2014 17:00 Нива 3 : 0 Казарня
  23-08-2014 17:00 Колос 8 : 1 Граніт

ЧР. 14 тур 30-08-2014 13:00 Старт 4 : 2 Колос

ЧР. 13 тур 30-08-2014 17:00 Буревісник Б 2 : 2 Рос Агро

ЧР. 14 тур 30-08-2014 17:00 Граніт 1 : 1 Нива
  30-08-2014 17:00 Казарня 0 : 3 Буревісник Б
  30-08-2014 17:00 Рос Агро 3 : 0 Дружба
  31-08-2014 17:00 Титан 4 : 1 Пантазіївка

ЧР. 15 тур 06-09-2014 13:00 Нива 1 : 0 Старт
  06-09-2014 16:00 Дружба - : - Казарня

ЧР. 16 тур 13-09-2014 16:00 Граніт 3 : 0 Дружба
  13-09-2014 16:00 Казарня 0 : 3 Рос Агро

ЧР. 18 тур 20-09-2014 13:00 Титан 1 : 9 Нива

ЧР. 17 тур 20-09-2014 15:00 Дружба 0 : 3 Старт
  20-09-2014 15:00 Казарня 0 : 3 Титан
  21-09-2014 12:00 Рос Агро 5 : 4 Граніт

ЧР. 15 тур 27-09-2014 13:00 Буревісник Б 9 : 0 Граніт

ЧР. 18 тур 27-09-2014 15:00 Пантазіївка 3 : 0 Дружба
  27-09-2014 15:00 Граніт 3 : 0 Казарня

ЧР. 15 тур 28-09-2014 13:00 Рос Агро 1 : 3 Титан

ЧР. 16 тур 04-10-2014 15:00 Пантазіївка 1 : 2 Нива

ЧР. 13 тур 11-10-2014 15:00 Пантазіївка 2 : 5 Старт

ЧР. 17 тур 18-10-2014 15:00 Нива 4 : 2 Колос

ЧР. 18 тур 18-10-2014 15:00 Старт 3 : 2 Рос Агро

ЧР. 15 тур 08-11-2014 14:00 Колос 3 : 0 Пантазіївка

ЧР. 16 тур 08-11-2014 14:00 Старт 6 : 0 Буревісник Б

Офіційний сайт відділу освіти, молоді та спорту Знам'янської РДА

Інформаційний партнер Чемпіонату Знам'янського району

Першість району. Груповий етап

Магазин "Технолюкс"

Чемпіонат району. Результати матчів

Першість району. Турнірні таблиці

Група А

Команда
І О
1 Казарня 2 6
2 Пантазіївка 2 3
3 Кристал 2 0

Група Б

Команда
І О
1 Хлібодар 2 6
2 Дружба 2 3
3 Граніт 2 0

Група В

Команда
І О
1 Колос 0 0
2 Титан 0 0
3 Буревісник-Юн 0 0

Група Г

Команда
І О
1 Буревісник Б 0 0
2 Нива 0 0
3 Топило 0 0

Пошук на сайті

Форма входу

Статистика