1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Чемпіонат області 2014
Print
Тур 1 26-04-2014 16:00 Буревісник П 9 : 0 Новатор
  26-04-2014 16:00 Технолюкс 6 : 0 Гідросила
  27-04-2014 16:00 Головківка 1 : 4 АФ-П'ятихатська

Тур 2 03-05-2014 17:00 Головківка 2 : 3 Буревісник П
  03-05-2014 17:00 АФ-П'ятихатська 6 : 0 Гідросила
  05-05-2014 17:00 Олімпік 2 : 5 Технолюкс

Тур 3 07-05-2014 18:00 Буревісник П 8 : 0 Гідросила
  10-05-2014 17:00 Вентура-плюс 2 : 2 Новатор
  12-05-2014 17:00 Олімпік 0 : 1 АФ-П'ятихатська

Тур 4 17-05-2014 17:00 Вентура-плюс 1 : 0 Технолюкс
  17-05-2014 17:00 Новатор 1 : 2 Олімпік
  17-05-2014 17:00 Головківка 5 : 2 Гідросила

Тур 5 24-05-2014 18:00 Вентура-плюс 0 : 4 АФ-П'ятихатська
  24-05-2014 18:00 Головківка 3 : 1 Олімпік
  24-05-2014 18:00 Технолюкс 9 : 0 Новатор

Тур 6 31-05-2014 17:00 Головківка 2 : 1 Технолюкс
  31-05-2014 18:00 Вентура-плюс 2 : 0 Буревісник П
  31-05-2014 18:00 Гідросила 1 : 2 Олімпік
  01-06-2014 18:00 Новатор 0 : 6 АФ-П'ятихатська

Тур 7 07-06-2014 18:00 Головківка 1 : 2 Вентура-плюс
  07-06-2014 18:00 Олімпік 0 : 4 Буревісник П
  07-06-2014 18:00 Технолюкс 1 : 2 АФ-П'ятихатська

Тур 8 14-06-2014 18:00 Буревісник П 5 : 2 Технолюкс
  14-06-2014 18:00 Вентура-плюс 1 : 0 Гідросила
  14-06-2014 18:00 Новатор 1 : 1 Головківка

Тур 9 21-06-2014 16:00 АФ-П'ятихатська 3 : 0 Буревісник П
  21-06-2014 18:00 Олімпік 5 : 2 Вентура-плюс
  21-06-2014 18:00 Гідросила 1 : 0 Новатор

Тур 10 06-09-2014 16:00 Гідросила 2 : 4 Технолюкс
  06-09-2014 16:00 Новатор 1 : 6 Буревісник П
  07-09-2014 16:00 АФ-П'ятихатська 3 : 2 Головківка

Тур 11 13-09-2014 14:30 Технолюкс 5 : 0 Олімпік
  13-09-2014 16:00 АФ-П'ятихатська 3 : 0 Гідросила
  13-09-2014 17:00 Буревісник П 6 : 0 Головківка

Тур 12 20-09-2014 16:00 Новатор 1 : 2 Вентура-плюс
  20-09-2014 16:00 АФ-П'ятихатська 3 : 0 Олімпік
  24-09-2014 16:00 Гідросила 0 : 5 Буревісник П

Тур 13 27-09-2014 16:00 Гідросила 2 : 5 Головківка
  27-09-2014 16:00 Технолюкс 2 : 0 Вентура-плюс
  27-09-2014 16:00 Олімпік 4 : 2 Новатор

Тур 14 04-10-2014 16:00 Новатор 1 : 1 Технолюкс
  04-10-2014 16:00 АФ-П'ятихатська 4 : 0 Вентура-плюс
  04-10-2014 16:00 Олімпік 1 : 6 Головківка

Тур 15 11-10-2014 16:00 Технолюкс 3 : 0 Головківка
  11-10-2014 16:00 Олімпік 3 : 4 Гідросила
  11-10-2014 16:00 АФ-П'ятихатська 3 : 0 Новатор
  11-10-2014 16:00 Буревісник П 2 : 1 Вентура-плюс

Тур 16 18-10-2014 16:00 Буревісник П 8 : 0 Олімпік
  18-10-2014 16:00 АФ-П'ятихатська 6 : 0 Технолюкс
  18-10-2014 16:00 Вентура-плюс 1 : 2 Головківка

Тур 17 25-10-2014 16:00 Головківка 3 : 0 Новатор
  25-10-2014 16:00 Технолюкс 1 : 3 Буревісник П
  25-10-2014 16:00 Гідросила 1 : 3 Вентура-плюс

Тур 18 01-11-2014 14:00 Буревісник П 2 : 3 АФ-П'ятихатська
  01-11-2014 16:00 Новатор 0 : 3 Гідросила
  01-11-2014 16:00 Вентура-плюс 3 : 1 Олімпік

Офіційний сайт відділу освіти, молоді та спорту Знам'янської РДА

Інформаційний партнер Чемпіонату Знам'янського району

Кубок пам'яті Сергія Коржа

Турнір прогнозів

Лідери

Кубок Коржа-2018


Учасник Бали
1.  polrat 22
2.  sanik 19
3.  sport 18

Пошук на сайті

Відкритий чемпіонат Знам'янського району-2018

Турнірна таблиця

Команда
І О
1 Хлібодар 6 18
2 Буревісник Б 6 12
3 Буревісник П 6 10
4 Колос 6 9
5 Нива 6 7
6 Локомотив 6 5
7 Маяк 6 0

Турнір прогнозів

Лідери

ВЧЗР-2018


Учасник Бали
1.  lanna-k 29
2.  Ибрагимович 27
3.  den 25

Магазин "Технолюкс"

Форма входу

Статистика