1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Шахтар
Команда
Ігри
Гравці
Нас. пункт : Смоліне

Смоліне - селище міського типу в Маловисківському районі Кіровоградської області. Розташоване на річці Кильтень. Найбільше підприємство, що розташоване поблизу селища і є основним центром зайнятості населення - Смолінська шахта, котра є складовою державного підприємства «Східний гірничо-збагачувальний комбінат» (СхідГЗК). Селище назване на честь Миколи Смоліна, який відкрив тут в 1968 році потужне родовище урану. У селищі знаходиться уранова шахта.

В Смоліне футбольна команда була створена ще в квітні 1972 року. Першими змаганнями була першість Маловисківського району – команда тоді мала назву «Геолог». З 1982 року команда стала носити теперішню назву «Шахтар».
Команда з Смоліне в своїй історії була багаторазовим чемпіоном Маловисківського району та володар кубка, триразовим чемпіоном області (по другій групі). Найвище досягнення у першій групі - 6-е місце.
В Смолені не погано грають молоді футболісти і є певні здобутки. Так, наприклад, хлопці 1985 року народження стали переможцями обласних і зональних змагань на приз «Шкіряний м'яч» у 1999 році, а в всеукраїнському фіналі, який проходив у Полтаві, посіли п’яте місце серед дев’яти команд. У 2002 році команду «Шахтар» офіційно затвердили як АТ Футбольний Клуб «Шахтар» (Смоліне).

Офіційний сайт відділу освіти, молоді та спорту Знам'янської РДА

Інформаційний партнер Чемпіонату Знам'янського району

Першість району. Груповий етап

Магазин "Технолюкс"

Чемпіонат району. Результати матчів

Першість району. Турнірні таблиці

Група А

Команда
І О
1 Казарня 2 6
2 Пантазіївка 2 3
3 Кристал 2 0

Група Б

Команда
І О
1 Хлібодар 2 6
2 Дружба 2 3
3 Граніт 2 0

Група В

Команда
І О
1 Колос 0 0
2 Титан 0 0
3 Буревісник-Юн 0 0

Група Г

Команда
І О
1 Буревісник Б 0 0
2 Нива 0 0
3 Топило 0 0

Пошук на сайті

Форма входу

Статистика