1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Шахтар
Команда
Ігри
Гравці
Нас. пункт : Смоліне

Смоліне - селище міського типу в Маловисківському районі Кіровоградської області. Розташоване на річці Кильтень. Найбільше підприємство, що розташоване поблизу селища і є основним центром зайнятості населення - Смолінська шахта, котра є складовою державного підприємства «Східний гірничо-збагачувальний комбінат» (СхідГЗК). Селище назване на честь Миколи Смоліна, який відкрив тут в 1968 році потужне родовище урану. У селищі знаходиться уранова шахта.

В Смоліне футбольна команда була створена ще в квітні 1972 року. Першими змаганнями була першість Маловисківського району – команда тоді мала назву «Геолог». З 1982 року команда стала носити теперішню назву «Шахтар».
Команда з Смоліне в своїй історії була багаторазовим чемпіоном Маловисківського району та володар кубка, триразовим чемпіоном області (по другій групі). Найвище досягнення у першій групі - 6-е місце.
В Смолені не погано грають молоді футболісти і є певні здобутки. Так, наприклад, хлопці 1985 року народження стали переможцями обласних і зональних змагань на приз «Шкіряний м'яч» у 1999 році, а в всеукраїнському фіналі, який проходив у Полтаві, посіли п’яте місце серед дев’яти команд. У 2002 році команду «Шахтар» офіційно затвердили як АТ Футбольний Клуб «Шахтар» (Смоліне).

Магазин "Технолюкс"

Статистика