1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Чемпіонат області 2014-група 2
Print
Тур 1 26-04-2014 15:00 Колос 0 : 3 Буревісник Б
  27-04-2014 17:00 Локомотив 2 : 0 Арсенал
  27-04-2014 17:00 Агрокомплекс 1 : 2 Росток
  27-04-2014 17:00 Тясмин 1 : 1 Шахтар

Тур 2 03-05-2014 16:00 Шахтар 1 : 3 Колос
  04-05-2014 14:00 Долинська 1 : 0 Агрокомплекс
  04-05-2014 17:00 Буревісник Б 1 : 2 Локомотив
  04-05-2014 17:00 Росток 2 : 0 Тясмин

Тур 3 10-05-2014 17:00 Колос 0 : 2 Росток
  11-05-2014 17:00 Арсенал 2 : 0 Буревісник Б
  11-05-2014 17:00 Тясмин 2 : 1 Долинська
  11-05-2014 17:00 Локомотив 3 : 2 Шахтар

Тур 4 17-05-2014 16:00 Долинська 2 : 0 Колос
  18-05-2014 18:00 Агрокомплекс 1 : 2 Тясмин
  18-05-2014 18:00 Шахтар 1 : 2 Арсенал
  18-05-2014 18:00 Росток 7 : 0 Локомотив

Тур 5 25-05-2014 17:00 Арсенал 1 : 4 Росток
  25-05-2014 17:00 Буревісник Б 5 : 4 Шахтар
  25-05-2014 17:00 Локомотив 1 : 0 Долинська

Тур 6 31-05-2014 17:00 Тясмин 6 : 0 Колос
  01-06-2014 17:00 Долинська 2 : 2 Арсенал
  01-06-2014 17:00 Агрокомплекс 2 : 1 Локомотив
  01-06-2014 17:00 Росток 5 : 2 Буревісник Б

Тур 7 08-06-2014 17:00 Буревісник Б 4 : 3 Долинська
  08-06-2014 17:00 Шахтар 1 : 6 Росток
  08-06-2014 17:00 Локомотив 1 : 2 Тясмин
  08-06-2014 17:00 Арсенал 1 : 0 Агрокомплекс

Тур 8 15-06-2014 18:00 Колос 0 : 0 Локомотив
  15-06-2014 18:00 Долинська 3 : 1 Шахтар
  15-06-2014 18:00 Агрокомплекс 2 : 0 Буревісник Б

Тур 9 21-06-2014 17:00 Арсенал 1 : 1 Колос
  22-06-2014 17:00 Шахтар 1 : 3 Агрокомплекс
  22-06-2014 17:00 Росток 3 : 1 Долинська
  22-06-2014 17:00 Буревісник Б 2 : 3 Тясмин

Тур 5 28-06-2014 17:00 Колос 2 : 4 Агрокомплекс

Тур 8 29-06-2014 18:00 Тясмин 2 : 1 Арсенал

Тур 10 06-09-2014 16:00 Буревісник Б 1 : 0 Колос
  07-09-2014 16:00 Шахтар 0 : 3 Тясмин
  07-09-2014 16:00 Арсенал 3 : 0 Локомотив
  07-09-2014 16:00 Росток 5 : 3 Агрокомплекс

Тур 11 13-09-2014 16:00 Агрокомплекс 2 : 2 Долинська
  13-09-2014 16:00 Колос 1 : 0 Шахтар
  14-09-2014 16:00 Тясмин 2 : 2 Росток
  14-09-2014 16:00 Локомотив 0 : 1 Буревісник Б

Тур 17 14-09-2014 16:00 Арсенал 1 : 2 Тясмин

Тур 12 20-09-2014 16:00 Росток 5 : 1 Колос
  21-09-2014 16:00 Шахтар 3 : 0 Локомотив
  21-09-2014 16:00 Буревісник Б 4 : 2 Арсенал

Тур 13 27-09-2014 16:00 Колос 1 : 0 Долинська
  28-09-2014 16:00 Локомотив 0 : 3 Росток
  28-09-2014 16:00 Тясмин 3 : 0 Агрокомплекс
  28-09-2014 16:00 Арсенал 4 : 2 Шахтар

Тур 14 04-10-2014 16:00 Агрокомплекс 1 : 1 Колос
  05-10-2014 16:00 Росток 5 : 3 Арсенал
  05-10-2014 16:00 Шахтар 1 : 2 Буревісник Б
  05-10-2014 16:00 Долинська 3 : 0 Локомотив

Тур 15 11-10-2014 16:00 Колос 1 : 3 Тясмин
  12-10-2014 16:00 Арсенал 10 : 2 Долинська
  12-10-2014 16:00 Локомотив 0 : 3 Агрокомплекс
  12-10-2014 16:00 Буревісник Б 1 : 3 Росток

Тур 16 19-10-2014 16:00 Долинська 2 : 1 Буревісник Б
  19-10-2014 16:00 Росток 9 : 1 Шахтар
  19-10-2014 16:00 Тясмин 3 : 0 Локомотив
  19-10-2014 16:00 Агрокомплекс 1 : 1 Арсенал

Тур 17 26-10-2014 16:00 Локомотив 0 : 3 Колос
  26-10-2014 16:00 Шахтар 2 : 3 Долинська
  26-10-2014 16:00 Буревісник Б 2 : 1 Агрокомплекс

Тур 12 29-10-2014 16:00 Долинська 3 : 0 Тясмин

Тур 18 01-11-2014 14:00 Колос 0 : 4 Арсенал
  02-11-2014 14:00 Агрокомплекс 3 : 0 Шахтар
  02-11-2014 14:00 Долинська 6 : 3 Росток
  02-11-2014 14:00 Тясмин 3 : 2 Буревісник Б

Офіційний сайт відділу освіти, молоді та спорту Знам'янської РДА

Інформаційний партнер Чемпіонату Знам'янського району

Кубок пам'яті Сергія Коржа. Фінал

Турнір прогнозів

Лідери

Кубок Коржа-2018


Учасник Бали
1.  polrat 22
2.  sanik 19
3.  sport 18

Кубок району. Чвертьфінальні матчі

Пошук на сайті

Відкритий чемпіонат Знам'янського району-2018

12-08-2018 18:00
 
Хлібодар 3 : 0 Буревісник П
12-08-2018 17:00
 
Нива 3 : 1 Колос
05-08-2018 17:00
 
Маяк 2 : 6 Колос

Турнірна таблиця

Команда
І О
1 Хлібодар 7 21
2 Буревісник Б 6 12
3 Колос 8 12
4 Буревісник П 7 10
5 Нива 8 10
6 Локомотив 7 8
7 Маяк 7 0

Турнір прогнозів

Лідери

ВЧЗР-2018


Учасник Бали
1.  lanna-k 31
2.  Sergey 31
3.  Ибрагимович 29
4.  den 29

Магазин "Технолюкс"

Форма входу

Статистика