1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Чемпіонат області 2014-група 2
Print
Тур 1 26-04-2014 15:00 Колос 0 : 3 Буревісник Б
  27-04-2014 17:00 Агрокомплекс 1 : 2 Росток
  27-04-2014 17:00 Тясмин 1 : 1 Шахтар
  27-04-2014 17:00 Локомотив 2 : 0 Арсенал

Тур 2 03-05-2014 16:00 Шахтар 1 : 3 Колос
  04-05-2014 14:00 Долинська 1 : 0 Агрокомплекс
  04-05-2014 17:00 Буревісник Б 1 : 2 Локомотив
  04-05-2014 17:00 Росток 2 : 0 Тясмин

Тур 3 10-05-2014 17:00 Колос 0 : 2 Росток
  11-05-2014 17:00 Тясмин 2 : 1 Долинська
  11-05-2014 17:00 Локомотив 3 : 2 Шахтар
  11-05-2014 17:00 Арсенал 2 : 0 Буревісник Б

Тур 4 17-05-2014 16:00 Долинська 2 : 0 Колос
  18-05-2014 18:00 Шахтар 1 : 2 Арсенал
  18-05-2014 18:00 Росток 7 : 0 Локомотив
  18-05-2014 18:00 Агрокомплекс 1 : 2 Тясмин

Тур 5 25-05-2014 17:00 Локомотив 1 : 0 Долинська
  25-05-2014 17:00 Арсенал 1 : 4 Росток
  25-05-2014 17:00 Буревісник Б 5 : 4 Шахтар

Тур 6 31-05-2014 17:00 Тясмин 6 : 0 Колос
  01-06-2014 17:00 Росток 5 : 2 Буревісник Б
  01-06-2014 17:00 Долинська 2 : 2 Арсенал
  01-06-2014 17:00 Агрокомплекс 2 : 1 Локомотив

Тур 7 08-06-2014 17:00 Локомотив 1 : 2 Тясмин
  08-06-2014 17:00 Арсенал 1 : 0 Агрокомплекс
  08-06-2014 17:00 Буревісник Б 4 : 3 Долинська
  08-06-2014 17:00 Шахтар 1 : 6 Росток

Тур 8 15-06-2014 18:00 Долинська 3 : 1 Шахтар
  15-06-2014 18:00 Агрокомплекс 2 : 0 Буревісник Б
  15-06-2014 18:00 Колос 0 : 0 Локомотив

Тур 9 21-06-2014 17:00 Арсенал 1 : 1 Колос
  22-06-2014 17:00 Буревісник Б 2 : 3 Тясмин
  22-06-2014 17:00 Шахтар 1 : 3 Агрокомплекс
  22-06-2014 17:00 Росток 3 : 1 Долинська

Тур 5 28-06-2014 17:00 Колос 2 : 4 Агрокомплекс

Тур 8 29-06-2014 18:00 Тясмин 2 : 1 Арсенал

Тур 10 06-09-2014 16:00 Буревісник Б 1 : 0 Колос
  07-09-2014 16:00 Росток 5 : 3 Агрокомплекс
  07-09-2014 16:00 Шахтар 0 : 3 Тясмин
  07-09-2014 16:00 Арсенал 3 : 0 Локомотив

Тур 11 13-09-2014 16:00 Колос 1 : 0 Шахтар
  13-09-2014 16:00 Агрокомплекс 2 : 2 Долинська
  14-09-2014 16:00 Локомотив 0 : 1 Буревісник Б
  14-09-2014 16:00 Тясмин 2 : 2 Росток

Тур 17 14-09-2014 16:00 Арсенал 1 : 2 Тясмин

Тур 12 20-09-2014 16:00 Росток 5 : 1 Колос
  21-09-2014 16:00 Шахтар 3 : 0 Локомотив
  21-09-2014 16:00 Буревісник Б 4 : 2 Арсенал

Тур 13 27-09-2014 16:00 Колос 1 : 0 Долинська
  28-09-2014 16:00 Арсенал 4 : 2 Шахтар
  28-09-2014 16:00 Локомотив 0 : 3 Росток
  28-09-2014 16:00 Тясмин 3 : 0 Агрокомплекс

Тур 14 04-10-2014 16:00 Агрокомплекс 1 : 1 Колос
  05-10-2014 16:00 Долинська 3 : 0 Локомотив
  05-10-2014 16:00 Росток 5 : 3 Арсенал
  05-10-2014 16:00 Шахтар 1 : 2 Буревісник Б

Тур 15 11-10-2014 16:00 Колос 1 : 3 Тясмин
  12-10-2014 16:00 Буревісник Б 1 : 3 Росток
  12-10-2014 16:00 Арсенал 10 : 2 Долинська
  12-10-2014 16:00 Локомотив 0 : 3 Агрокомплекс

Тур 16 19-10-2014 16:00 Тясмин 3 : 0 Локомотив
  19-10-2014 16:00 Агрокомплекс 1 : 1 Арсенал
  19-10-2014 16:00 Долинська 2 : 1 Буревісник Б
  19-10-2014 16:00 Росток 9 : 1 Шахтар

Тур 17 26-10-2014 16:00 Шахтар 2 : 3 Долинська
  26-10-2014 16:00 Буревісник Б 2 : 1 Агрокомплекс
  26-10-2014 16:00 Локомотив 0 : 3 Колос

Тур 12 29-10-2014 16:00 Долинська 3 : 0 Тясмин

Тур 18 01-11-2014 14:00 Колос 0 : 4 Арсенал
  02-11-2014 14:00 Тясмин 3 : 2 Буревісник Б
  02-11-2014 14:00 Агрокомплекс 3 : 0 Шахтар
  02-11-2014 14:00 Долинська 6 : 3 Росток

Офіційний сайт відділу освіти, молоді та спорту Знам'янської РДА

Інформаційний партнер

Кубок району

28-10-2018 00:00
 
Нива - Колос

Пошук на сайті

Магазин "Технолюкс"

Форма входу

Статистика