1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Футзал. Кубок до Дня відзначення 70-ї річниці визволення Знам`янки

Груповий етап.

Група 1

Команда В Н П М О
1. Буревісник-3  3 
 0 
 0 
40:6  9 
2. Олімп 2 0 1 26:17 6
3. Чайка 1 0 2 16:26 3
4. Титан 0 0 3 6:39 0
1 тур. 30 листопада-1 грудня
11.30. Буревісник-3 - Титан 18:1
12.40 Олімп - Чайка 9:7
2 тур. 1 грудня 
15.10 Буревісник-3 - Чайка 15:3
14.20 Олімп - Титан 15:3
3 тур. 7 грудня 
10.10 Буревісник-3 - Олімп 7:2
11.00 Чайка - Титан 6:2

Група 2

Команда В Н П М О
1. Буревісник-1  3 
 0 
 0 
28:4  9 
2. Богданівка 1 1 1 9:14 4
3. Граніт 0 2 1 10:13 2

4.

Свобода 0 1 2 7:23 1
1 тур. 30 листопада
10.40. Буревісник-1 - Свобода 14:0
14.00 Богданівка - Граніт 3:3
2 тур. 1 грудня 
13.30 Буревісник-1 - Богданівка 9:2
09.20 Свобода - Граніт 5:5
3 тур. 7 грудня 
09.20 Буревісник-1 - Граніт 5:2
13.30 Богданівка - Свобода 4:2

Група 3

Команда В Н П М О
1. Буревісник-4  3 
 0 
 0 
35:2  9 
2. Будівельник
1 0 2 13:24 3
3. FC QIWI 1 0 2 10:21 3
4. Знам'янка-2 1 0 2 12:23 3
1 тур. 30 листопада
12.20. Буревісник-4 - FC QIWI
13:1
09.50 Знам'янка-2 - Будівельник 9:7
2 тур. 1 грудня
08.30 Буревісник-4 - Будівельник 12:0
11.00 Знам'янка-2 - FC QIWI
2:6
3 тур. 7 грудня 
08.30 Буревісник-4 - Знам'янка-2 10:1
14.20 Будівельник - FC QIWI
6:3

Група 4

Команда В Н П М О
1. П'ятихатська  3 
 0 
 0 
25:10  9 
2. Буревісник-2
2 0 1 21:13 6
3. Шляховик 1 0 2 19:24 3
4. Локомотив-ДЮСШ 0 0 3 10:28 0
1 тур. 30 листопада
13.10. Буревісник-2 - Шляховик 10:5
09.00 Локомотив-ДЮСШ - П'ятихатська 2:11
2 тур. 1 грудня
10.10 Буревісник-2 - П'ятихатська 3:5
11.50 Локомотив-ДЮСШ - Шляховик 5:9
3 тур. 7 грудня 
10.10 Буревісник-3 - Локомотив-ДЮСШ 8:3
11.50 Шляховик - П'ятихатська 5:9

Матчі плей-офф 

1\4 фіналу. 8 грудня
 08.00. Богданівка - П'ятихатська 0:5
08.50 Буревісник-4 - Олімп 4:2
09.40 Буревісник-2 - Буревісник-1 4:6
10.30 Буревісник-3 - Будівельник 7:5
1\2 фіналу. 14 грудня
 11.20 Буревісник-1  - П'ятихатська 2:5
 12.10 Буревісник-3 - Буревісник-4 5:3
Матч за третє місце. 14 грудня
13.00 Буревісник-1  - Буревісник-4 3:7
Фінал. 14 грудня
13.50 Буревісник-3  - П'ятихатська 2:2 (4:3)
9-16 місця. 8 грудня
 11.20. Граніт - Локомотив-ДЮСШ 1:7
12.10 Шляховик - Свобода 3:0
13.00 FC QIWI - Титан 7:3
13.50 Знам'янка-2 - Чайка 7:7 (3:1)
9-12 місця. 14 грудня
08.30 Знам'янка-2 - Локомотив-ДЮСШ 5:1
09.10 FC QIWI - Шляховик 6:7
За 11-е місце. 14 грудня
09.50 FC QIWI - Локомотив-ДЮСШ 8:5
За 9-е місця. 14 грудня
10.30 Знам'янка-2 - Шляховик 4:3

Офіційний сайт відділу освіти, молоді та спорту Знам'янської РДА

Інформаційний партнер Чемпіонату Знам'янського району

Наступні матчі Чемпіонату району

Дискваліфікація на матчі 17-го туру

1.  Філінський  Нива

Чемпіонат району. Результати останніх матчів

Турнірна таблиця

Команда
І О
1 Буревісник Б 17 42
2 Колос 16 38
3 Буревісник П 17 34
4 Старт 15 31
5 Нива 17 26
6 Локомотив 16 21
7 Хлібодар 17 20
8 Темп 18 13
9 Дніпро 16 11
10 Дружба 17 4

Магазин "Технолюкс"

Пошук на сайті

Форма входу

Статистика