1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Чемпіонат України 2013
Print
1 тур 01-05-2013 15:00 Локомотив К 3 : 0 УСК-Рубін
  01-05-2013 17:00 Барса 3 : 0 Буревісник П

2 тур 08-05-2013 17:00 УСК-Рубін 3 : 0 Барса
  08-05-2013 17:00 Нове Життя 2 : 2 Локомотив К

3 тур 15-05-2013 17:00 Барса 0 : 0 Нове Життя
  19-05-2013 17:00 УСК-Рубін 2 : 2 Буревісник П

5 тур 22-05-2013 17:00 Буревісник П 0 : 1 Локомотив К
  22-05-2013 17:00 Нове Життя 2 : 0 УСК-Рубін

4 тур 29-05-2013 17:00 Буревісник П 3 : 2 Нове Життя
  29-05-2013 17:00 Локомотив К 2 : 0 Барса

6 тур 12-06-2013 17:00 УСК-Рубін 0 : 1 Локомотив К
  12-06-2013 17:00 Буревісник П 2 : 0 Барса

7 тур 19-06-2013 17:00 Локомотив К 0 : 0 Нове Життя
  23-06-2013 17:00 Барса 1 : 1 УСК-Рубін

8 тур 26-06-2013 17:00 Нове Життя 3 : 0 Барса
  26-06-2013 17:00 Буревісник П 2 : 0 УСК-Рубін

9 тур 03-07-2013 17:00 Нове Життя 0 : 2 Буревісник П
  03-07-2013 17:00 Барса 2 : 0 Локомотив К

10 тур 10-07-2013 17:00 Локомотив К 0 : 0 Буревісник П
  10-07-2013 17:00 УСК-Рубін 3 : 0 Нове Життя

Група «А». 1 тур 17-09-2013 13:30 Локомотив К 3 : 0 Бастіон

Група «Б». 1 тур 17-09-2013 14:00 Гвардієць 2 : 3 Рух

Група «А». 1 тур 17-09-2013 16:45 ОДЕК 0 : 1 ЮСБ

Група «Б». 1 тур 17-09-2013 18:00 Зоря 3 : 0 Буревісник П

Група «А». 2 тур 18-09-2013 13:30 ЮСБ 1 : 2 Бастіон

Група «Б». 2 тур 18-09-2013 14:30 Буревісник П 0 : 1 Рух

Група «А». 2 тур 18-09-2013 16:45 ОДЕК 1 : 0 Локомотив К

Група «Б». 2 тур 18-09-2013 18:00 Зоря 2 : 1 Гвардієць

Група «А». 3 тур 20-09-2013 16:30 Локомотив К 2 : 0 ЮСБ
  20-09-2013 16:30 Бастіон 0 : 4 ОДЕК

Група «Б». 3 тур 20-09-2013 16:30 Рух 2 : 0 Зоря
  20-09-2013 16:30 Гвардієць 3 : 1 Буревісник П

Фінал 22-09-2013 14:00 ОДЕК 1 : 1 Рух

Офіційний сайт відділу освіти, молоді та спорту Знам'янської РДА

Інформаційний партнер Чемпіонату Знам'янського району

Кубок пам'яті Сергія Коржа

10-06-2018 18:00
 
Маяк 0 : 4 Буревісник Б
09-06-2018 18:00
 
Нива 2 : 2 Хлібодар
20-05-2018 17:00
 
Буревісник Б 5 : 4 Колос
19-05-2018 17:00
 
Хлібодар 12 : 0 Кристал
29-04-2018 16:00
 
Кристал 0 : 6 Нива
28-04-2018 17:00
 
Колос 4 : 2 Маяк

Група А

Команда
І О
1 Буревісник Б 2 6
2 Колос 2 3
3 Маяк 2 0

Група Б

Команда
І О
1 Хлібодар 2 4
2 Нива 2 4
3 Кристал 2 0
 Фінал. 24 серпня
         ?          -       ?        _:_

Турнір прогнозів

Лідери

Кубок Коржа-2018


Учасник Бали
1.  polrat 16
2.  sanik 14
3.  sport 14

Пошук на сайті

Відкритий чемпіонат Знам'янського району-2018

Турнірна таблиця

Команда
І О
1 Хлібодар 6 18
2 Буревісник Б 5 12
3 Буревісник П 6 10
4 Колос 6 9
5 Локомотив 6 5
6 Нива 5 4
7 Маяк 6 0

Турнір прогнозів

Лідери

ВЧЗР-2018


Учасник Бали
1.  lanna-k 29
2.  Ибрагимович 27
3.  den 25

Магазин "Технолюкс"

Форма входу

Статистика