1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Чемпіонат України 2013
Print
1 тур 01-05-2013 15:00 Локомотив К 3 : 0 УСК-Рубін
  01-05-2013 17:00 Барса 3 : 0 Буревісник П

2 тур 08-05-2013 17:00 УСК-Рубін 3 : 0 Барса
  08-05-2013 17:00 Нове Життя 2 : 2 Локомотив К

3 тур 15-05-2013 17:00 Барса 0 : 0 Нове Життя
  19-05-2013 17:00 УСК-Рубін 2 : 2 Буревісник П

5 тур 22-05-2013 17:00 Буревісник П 0 : 1 Локомотив К
  22-05-2013 17:00 Нове Життя 2 : 0 УСК-Рубін

4 тур 29-05-2013 17:00 Буревісник П 3 : 2 Нове Життя
  29-05-2013 17:00 Локомотив К 2 : 0 Барса

6 тур 12-06-2013 17:00 УСК-Рубін 0 : 1 Локомотив К
  12-06-2013 17:00 Буревісник П 2 : 0 Барса

7 тур 19-06-2013 17:00 Локомотив К 0 : 0 Нове Життя
  23-06-2013 17:00 Барса 1 : 1 УСК-Рубін

8 тур 26-06-2013 17:00 Нове Життя 3 : 0 Барса
  26-06-2013 17:00 Буревісник П 2 : 0 УСК-Рубін

9 тур 03-07-2013 17:00 Нове Життя 0 : 2 Буревісник П
  03-07-2013 17:00 Барса 2 : 0 Локомотив К

10 тур 10-07-2013 17:00 Локомотив К 0 : 0 Буревісник П
  10-07-2013 17:00 УСК-Рубін 3 : 0 Нове Життя

Група «А». 1 тур 17-09-2013 13:30 Локомотив К 3 : 0 Бастіон

Група «Б». 1 тур 17-09-2013 14:00 Гвардієць 2 : 3 Рух

Група «А». 1 тур 17-09-2013 16:45 ОДЕК 0 : 1 ЮСБ

Група «Б». 1 тур 17-09-2013 18:00 Зоря 3 : 0 Буревісник П

Група «А». 2 тур 18-09-2013 13:30 ЮСБ 1 : 2 Бастіон

Група «Б». 2 тур 18-09-2013 14:30 Буревісник П 0 : 1 Рух

Група «А». 2 тур 18-09-2013 16:45 ОДЕК 1 : 0 Локомотив К

Група «Б». 2 тур 18-09-2013 18:00 Зоря 2 : 1 Гвардієць

Група «А». 3 тур 20-09-2013 16:30 Локомотив К 2 : 0 ЮСБ
  20-09-2013 16:30 Бастіон 0 : 4 ОДЕК

Група «Б». 3 тур 20-09-2013 16:30 Рух 2 : 0 Зоря
  20-09-2013 16:30 Гвардієць 3 : 1 Буревісник П

Фінал 22-09-2013 14:00 ОДЕК 1 : 1 Рух

Офіційний сайт відділу освіти, молоді та спорту Знам'янської РДА

Інформаційний партнер Чемпіонату Знам'янського району

Кубок пам'яті Сергія Коржа

Група А

Команда
І О
1 Колос 0 0
2 Буревісник Б 0 0
3 Маяк 0 0

Група Б

Команда
І О
1 Нива 0 0
2 Хлібодар 0 0
3 Кристал 0 0
1/2 фіналу. Перші матчі
23 червня
  2 місце гр Б - 1 місце гр А _:_
  2 місце гр А - 1 місце гр Б _:_
1/2 фіналу. Матчі-відповіді
30 червня
  1 місце гр А - 2 місце гр Б _:_
  1 місце гр Б - 2 місце гр А _:_
 Фінал. 24 серпня
  ? - ? _:_

Пошук на сайті

Відкритий чемпіонат Знам'янського району-2018

Турнірна таблиця

Команда
І О
1 Колос 2 6
2 Хлібодар 2 6
3 Буревісник Б 2 3
4 Локомотив 1 1
5 Нива 2 1
6 Буревісник П 1 0
7 Маяк 2 0

Турнір прогнозів

Лідери

ВЧЗР-2018


Учасник Бали
1.  dyamon98 7
2.  Sergey 6
3.  Мексиканец 5

Магазин "Технолюкс"

Форма входу

Статистика