1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Олімпік
Команда
Ігри
Гравці
Нас. пункт : Кіровоград

ФК «Олімпік» створено в 2000 році. В квітні того року команда ДЮФК «Олімпік» зайняла перше місце на Міжнародному турнірі «Дружба народів», який проходив у Севастополі. Наступного року виграла «Кубок Алустон» (Алушта). Команда ДЮФК постійно брала участь у чемпіонаті дитячо-юнацької футбольної ліги України і в першості Кіровоградської області. 13 липня 2007 року «Олімпік» отримав статус професіонального клубу. Для виступів у чемпіонаті України, за рішенням комісії обласної ради «Олімпік» на рік отримав в оренду стадіон «Зірка». Перший матч у чемпіонаті клуб провів 25 липня 2007 року на стадіоні «Азовець» у Маріуполі проти «Іллічівця-2». Матч закінчився з рахунком 1:0 на користь маріупольської команди. Загалом в тому сезоні у групі «Б» другої ліги «Олімпік» провів 34 матчі, в яких здобув шість перемог, зіграв 7 нічиїх і зазнав 21 поразку. Серед 18 команд зайняв 17-е місце. 15 липня 2008 року «Олімпік» перейменовано на «Зірку».
У розіграшах Кубка України команда зіграла один матч — матч першого попереднього етапу Кубка України проти броварського «Нафкому», який відбувся 20 липня 2007 року на стадіоні «Спартак» у Броварах. Кіровоградці програли з рахунком 0:5.
У сезоні 2009/2010 років «Олімпік» брав участь у змаганнях на Кубок Ліги. На першому етапі команда посіла третє (останнє) місце у своїй групі, однак завдяки виключенню зі змагань команди «Дніпро-75», що посіла друге місце в групі, «Олімпік» пройшов до другого етапу, де програв команді «Іллічівець-2» з Маріуполя.
Восени 2011 року клуб подавав до ПФЛ України заявку на проходження процедури атестування, щоб отримати можливість взяти участь у другій лізі чемпіонату України 2012/13.

Магазин "Технолюкс"

Статистика