1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Чемпіонат області 2013
Print
Тур 1 04-05-2013 17:00 Сокіл 5 : 2 Гідросила
  04-05-2013 17:00 Новатор 2 : 1 Олімпік
  04-05-2013 17:00 Вентура-плюс 1 : 0 Головківка

Тур 2 11-05-2013 16:00 Буревісник П 3 : 1 Степ
  11-05-2013 17:00 Гідросила 0 : 1 Новатор
  11-05-2013 17:00 Головківка 1 : 1 Сокіл

Тур 3 18-05-2013 17:00 Новатор 2 : 2 Головківка
  23-05-2013 17:00 Олімпік 1 : 1 Гідросила

Тур 4 25-05-2013 16:00 Буревісник П 5 : 0 Вентура-плюс
  25-05-2013 17:00 Степ 0 : 3 АФ-П'ятихатська
  29-05-2013 17:00 Головківка 2 : 1 Олімпік

Тур 5 31-05-2013 18:30 Сокіл 0 : 8 Буревісник П
  01-06-2013 17:00 Гідросила 2 : 2 Головківка
  01-06-2013 17:00 Вентура-плюс 5 : 2 Степ

Тур 9 01-06-2013 17:00 Олімпік 0 : 3 АФ-П'ятихатська

Тур 6 08-06-2013 16:00 Буревісник П 8 : 1 Новатор
  08-06-2013 17:00 АФ-П'ятихатська 1 : 1 Вентура-плюс
  08-06-2013 17:00 Степ 2 : 2 Сокіл

Тур 7 14-06-2013 18:00 Олімпік 1 : 7 Буревісник П
  15-06-2013 17:00 Сокіл 1 : 2 АФ-П'ятихатська
  15-06-2013 17:00 Новатор 1 : 1 Степ

Тур 10 16-06-2013 17:00 Вентура-плюс 5 : 0 Олімпік

Тур 8 22-06-2013 17:00 Буревісник П 9 : 0 Гідросила
  22-06-2013 17:00 АФ-П'ятихатська 2 : 1 Новатор
  22-06-2013 17:00 Вентура-плюс 4 : 1 Сокіл

Тур 9 29-06-2013 17:00 Новатор 0 : 3 Вентура-плюс
  29-06-2013 17:00 Головківка 0 : 2 Буревісник П
  29-06-2013 18:00 Гідросила 0 : 2 Степ

Тур 10 06-07-2013 17:00 АФ-П'ятихатська 8 : 0 Гідросила
  06-07-2013 17:00 Сокіл 6 : 0 Новатор
  06-07-2013 17:00 Степ 4 : 3 Головківка

Тур 11 13-07-2013 17:00 Гідросила 1 : 1 Вентура-плюс
  13-07-2013 17:00 Головківка 1 : 5 АФ-П'ятихатська
  13-07-2013 17:00 Олімпік 4 : 4 Сокіл

Тур 3 20-07-2013 16:00 АФ-П'ятихатська 2 : 4 Буревісник П

Тур 12 17-08-2013 18:00 АФ-П'ятихатська 3 : 1 Головківка
  17-08-2013 18:00 Сокіл 1 : 2 Олімпік
  17-08-2013 18:00 Вентура-плюс 1 : 0 Гідросила

Тур 13 24-08-2013 17:00 Новатор 2 : 1 Сокіл
  24-08-2013 17:00 Головківка 3 : 1 Степ
  24-08-2013 17:00 Олімпік 2 : 2 Вентура-плюс

Тур 14 31-08-2013 17:00 Буревісник П 7 : 1 Головківка
  31-08-2013 17:00 Вентура-плюс 1 : 2 Новатор
  31-08-2013 17:00 АФ-П'ятихатська 10 : 0 Олімпік
  31-08-2013 17:00 Степ 2 : 1 Гідросила

Тур 15 06-09-2013 17:30 Новатор 1 : 1 АФ-П'ятихатська
  07-09-2013 15:00 Олімпік 1 : 0 Степ
  07-09-2013 16:00 Сокіл 4 : 3 Вентура-плюс
  07-09-2013 17:00 Гідросила 1 : 8 Буревісник П

Тур 16 14-09-2013 16:00 АФ-П'ятихатська 13 : 0 Сокіл
  14-09-2013 16:00 Степ 1 : 0 Новатор

Тур 17 21-09-2013 16:00 Сокіл 5 : 3 Степ

Тур 18 28-09-2013 14:00 Буревісник П 5 : 0 Сокіл
  28-09-2013 16:00 Головківка 2 : 2 Гідросила

Тур 13 29-09-2013 17:00 Гідросила 0 : 8 АФ-П'ятихатська

Тур 19 05-10-2013 16:00 Олімпік 0 : 1 Головківка
  05-10-2013 16:00 Вентура-плюс 2 : 0 Буревісник П
  06-10-2013 16:00 АФ-П'ятихатська 3 : 0 Степ

Тур 16 09-10-2013 16:00 Буревісник П 3 : 0 Олімпік

Тур 18 12-10-2013 16:00 Степ 0 : 2 Вентура-плюс

Тур 20 12-10-2013 16:00 Головківка 0 : 2 Новатор

Тур 21 19-10-2013 16:00 Новатор 2 : 0 Гідросила
  19-10-2013 16:00 Сокіл 5 : 2 Головківка
  19-10-2013 16:00 Степ 1 : 3 Буревісник П

Тур 22 26-10-2013 16:00 Гідросила 2 : 1 Сокіл
  26-10-2013 16:00 Олімпік 0 : 1 Новатор
  27-10-2013 16:00 Головківка 5 : 1 Вентура-плюс

Тур 8 02-11-2013 14:00 Степ 1 : 1 Олімпік

Тур 17 02-11-2013 14:00 Вентура-плюс 0 : 3 АФ-П'ятихатська
  02-11-2013 15:00 Новатор 1 : 2 Буревісник П

Тур 20 09-11-2013 13:00 Гідросила 2 : 1 Олімпік
  09-11-2013 14:00 Буревісник П 3 : 0 АФ-П'ятихатська

Офіційний сайт відділу освіти, молоді та спорту Знам'янської РДА

Інформаційний партнер Чемпіонату Знам'янського району

Кубок пам'яті Сергія Коржа

Група А

Команда
І О
1 Колос 0 0
2 Буревісник Б 0 0
3 Маяк 0 0

Група Б

Команда
І О
1 Нива 0 0
2 Хлібодар 0 0
3 Кристал 0 0
1/2 фіналу. Перші матчі
23 червня
  2 місце гр Б - 1 місце гр А _:_
  2 місце гр А - 1 місце гр Б _:_
1/2 фіналу. Матчі-відповіді
30 червня
  1 місце гр А - 2 місце гр Б _:_
  1 місце гр Б - 2 місце гр А _:_
 Фінал. 24 серпня
  ? - ? _:_

Пошук на сайті

Відкритий чемпіонат Знам'янського району-2018

Турнірна таблиця

Команда
І О
1 Колос 2 6
2 Хлібодар 2 6
3 Буревісник Б 2 3
4 Локомотив 1 1
5 Нива 2 1
6 Буревісник П 1 0
7 Маяк 2 0

Турнір прогнозів

Лідери

ВЧЗР-2018


Учасник Бали
1.  dyamon98 7
2.  Sergey 6
3.  Мексиканец 5

Магазин "Технолюкс"

Форма входу

Статистика