1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

«Локомотив» (Знам’янка) у Чемпіонаті району: підсумки

Підведемо підсумки виступу команди «Локомотив» (Знам’янка) у Відкритому Чемпіонаті Знам’янського району з футболу серед аматорів сезону 2017 року.

«Хлібодар» (Суботці) у Чемпіонаті району: підсумки

Підведемо підсумки виступу команди «Хлібодар» (Суботці) у Відкритому Чемпіонаті Знам’янського району з футболу серед аматорів сезону 2017 року.

«Темп» (Єлизаветградка) у Чемпіонаті району: підсумки

Підведемо підсумки виступу команди «Темп» (Єлизаветградка, Олександрівський район) у Відкритому Чемпіонаті Знам’янського району з футболу серед аматорів сезону 2017 року.

«Дніпро» (Стецівка) у Чемпіонаті Знам’янського району: підсумки

Підведемо підсумки виступу команди «Дніпро» (Стецівка, Чигиринський район) у Відкритому Чемпіонаті Знам’янського району з футболу серед аматорів сезону 2017 року.

«Дружба» (Диківка) у Чемпіонаті району: підсумки

Завершився Відкритий Чемпіонат Знам’янського району з футболу серед аматорських команд сезону 2017 років.

Жеребкування Кубка Знам’янського району

Сьогодні, 4 жовтня, відбулося жеребкування Кубка Знам’янського району з футболу серед аматорських команд 2017 року.

«Колос» – другий, «Старт» – третій, чемпіонська гра богданівців

Завершився Відкритий Чемпіонат Знам’янського району з футболу серед аматорських команд 2017 року.

Богданівський «Буревісник» - чемпіон району

Відбулися два матчі 17-го туру Відкритого Чемпіонату Знам’янського району з футболу серед аматорських команд сезону 2017 року.

Фантастичний гол екс-гравця «Буревісника» у чемпіонаті Білорусії

Вихованець знам’янського футболу, екс-гравець «Буревісника», Олександр Сафонов приніс перемогу своїй команді, білоруському “Слуцьку”.

Три матчі шістнадцятого туру

Сьогодні завершився 16-ий тур Відкритого Чемпіонату Знам’янського району з футболу серед аматорських команд.

Офіційний сайт відділу освіти, молоді та спорту Знам'янської РДА

Інформаційний партнер Чемпіонату Знам'янського району

Кубок пам'яті Сергія Коржа

Група А

Команда
І О
1 Колос 0 0
2 Буревісник Б 0 0
3 Маяк 0 0

Група Б

Команда
І О
1 Нива 0 0
2 Хлібодар 0 0
3 Кристал 0 0
1/2 фіналу. Перші матчі
23 червня
  2 місце гр Б - 1 місце гр А _:_
  2 місце гр А - 1 місце гр Б _:_
1/2 фіналу. Матчі-відповіді
30 червня
  1 місце гр А - 2 місце гр Б _:_
  1 місце гр Б - 2 місце гр А _:_
 Фінал. 24 серпня
  ? - ? _:_

Пошук на сайті

Відкритий чемпіонат Знам'янського району-2018

Турнірна таблиця

Команда
І О
1 Колос 2 6
2 Хлібодар 2 6
3 Буревісник Б 2 3
4 Локомотив 1 1
5 Нива 2 1
6 Буревісник П 1 0
7 Маяк 2 0

Турнір прогнозів

Лідери

ВЧЗР-2018


Учасник Бали
1.  dyamon98 7
2.  Sergey 6
3.  Мексиканец 5

Магазин "Технолюкс"

Форма входу

Статистика