«Хлібодар» - чемпіон району

У селі Суботці відбувся матч 14-го туру Відкритого Чемпіонату Знам’янського району з футболу серед аматорів «Хлібодар» – «Колос» (Дмитрівка).

Перед початком матчу на футбольному полі села Суботці відбулося нагородження чемпіона району – команди «Хлібодар», яка достроково стала кращою на цих змаганнях. На урочистій церемонії команда «Хлібодар» отримала золоті медалі, грамоти і Кубок з рук голови Кіровоградської організації федерації футболу України Віктора Безсмертного і головного спеціаліста відділу освіти, молоді та спорту Знам’янської РДА Віктора Слюсаренка. Також Віктор Анатолійович Безсмертний подарував футбольній команді з Суботців 5 футбольних м’ячів.

У футбольному протистоянні «Хлібодару» і «Колоса» було чимало непоступливої боротьби, не реалізованих небезпечних моментів та було забито три м’ячі. Вже на 9-ій хвилині матчу Сергій Барбанов ударом у нижній дальній кут воріт «Хлібодару» відкрив рахунок. Через 10 хвилин після подачі Кравченка Олександр Степаненко випередив голкіпера гостей, але не влучив у створ воріт.

У середині першого тайму матчу півзахисник «Колоса» зі штрафного пробив по воротах і голкіпер господарів припустився помилки, внаслідок якої м’яч влетів у сітку воріт – 0:2. Вже через три хвилини господарі один м’яч відіграли – голкіпер «Колоса» Олександр Кушніренко парирував удар зі штрафного, але першим на добиванні був Олександр Тарасенко – 1:2.

На сороковій хвилині голкіпер гостей парирував удар Олександра Тарасенка з гострого кута. Наприкінці тайму гості мали дві можливості збільшити рахунок, але голкіпер «Хлібодару» Микола Москаленко парирував удари Бондаренка та Волкова.

Другий тайм матчу був менш багатим на небезпечні моменти, ніж перший. На 55-ій хвилині двічі поспіль захисники гостей виносили м’яч з пустих воріт. Через 5 хвилин Євген Артьомов наважився на удар з 25 метрів – м’яч рикошетом від захисника суперника ледь не влетів у нижній кут воріт. А наприкінці матчу Максим Попов не зумів обробити м’яч, замикаючи дальню штангу воріт суперника.
Матч завершився з рахунком 2:1 на користь «Колоса». Ця перемога дозволила дмитрівській команді здобути срібні нагороди чемпіонату. Для футболістів «Хлібодару» ця поразка стала єдиною у нинішньому чемпіонаті.

«Хлібодар» – «Колос» (Дмитрівка) – 1:2 (1:2) (Стороженко, 25 – Барбанов, 9; Бондаренко, 22)
«Хлібодар»: Москаленко, Шкварько, Чеботарьов (Кударенко, 46), Стороженко, Васільцов, Степаненко, Олійник, Слівченко, Кравченко, Грузин, Тарасенко
«Колос»: Кушніренко, Ткаченко, Назаренко, Шевченко, Дергунов, Барбанов, Волков, Артьомов, Бондаренко, Кущов (Білоус, 67), Дьячков
Попередження: Степаненко, 66.