Визначилися півфіналісти Кубка району

Визначилися всі півфіналісти Кубка Знам’янського району з футболу серед аматорських команд сезону 2018 року.

У селі Суботці місцевий «Хлібодар» зазнав поразки від богданівського «Буревісника». У першому таймі матчу гості зуміли забити два м'ячі. Після перерви команди обмінялися результативними ударами. Відзначимо, що богданівці матч завершували в меншості: на 65-ій хвилині червону картку отримав Євген Наводничий. За сумою двох матчів (3:2, 3:1) богданівський «Буревісник» вийшов до півфіналу Кубка району.

«Хлібодар» (Суботці) – «Буревісник» (Богданівка) – 1:3 (0:2) (Грузин, 70 – Наводничий, 23, 33; Долінський, 55)
«Хлібодар»: Москаленко, Кударенко (Колюка, 56), Чеботарьов, Стороженко (Семчук, 56), Васільцов, Кравченко, Олійник (Попов, 56), Слівченко, Грузин, Шкварько, Степаненко
«Буревісник»: Постільняк, Яровий, Бандурка, Долінський, Базака, Завальнюк, Косюк, Костін, Довженко Б., Наводничий, Зайцев
Попередження: Стороженко, 53; Колюка, 90+2.
Вилучення: Наводничий, 65.

У Знам’янці в іншому чвертьфіналі петрівський «Буревісник» з рахунком 5:1 переміг «Маяк». Вже на другій хвилині зустрічі Єгор Грінкевич відкрив рахунок. Перед перервою господарі подвоїли рахунок. У другому таймі матчу малюнок гри не змінився.
Нагадаємо, що в першому матчі між цими командами у Трепівці була зафіксована нічия 3:3.

«Буревісник» (Петрове) – «Маяк» (Трепівка) – 5:1 (2:0) (Грінкевич, 2; Солодов, 40; Паненко, 47; Єськов, 81; Мельников, 89 – Криворіг С., 55)
«Буревісник»: Домбровський, Паненко, Єськов, Нігай, Сиромятніков, Грінкевич Єгор, Бабанський, Шушпанов, Жуков, Мельников, Солодов
«Маяк»: Аненко, Криворіг С., Литвинчук, Матвієвський, Калуер Віт., Гнатенко, Письменюк Короленко, Калуер Вал., Червоний А., Самсоненко
Попередження: Жуков, 18; Мельников, 65 - Червоний А., 62.

То ж у півфіналі Кубка Знам’янського району зіграють «Буревісник» (Богданівка), «Колос» (Дмитрівка), «Нива» (Цибулеве) і «Буревісник» (Петрове). Жеребкування півфінальної стадії Кубка району відбудеться 26 вересня. Півфінальні матчі мають бути зіграні 7 та 21 жовтня. 28 жовтня у селі Цибулеве заплановано проведення фінального матчу Кубка Знам’янського району.