Петрівський «Буревісник» переміг «Маяк»

Трепівський «Маяк» у 10-му турі Відкритого Чемпіонату Знам’янського району з футболу серед аматорів програв петрівському «Буревіснику».

Вже на 10-ій хвилині матчу господарі могли відкрити рахунок, але Денис Пономар з гострого кута не влучив у створ воріт. А через дві хвилини голкіпер гостей парирував удар Єгора Грінкевича зі штрафного. У середині тайму гості могли відкрити рахунок. Сергій Криворіг зі своєї половини поля вивів Валентина Калугера вивів один на один з голкіпер - м’яч відскочив до Самсоненка і Олександр пробивав у пусті ворота - господарів виручив захисник, який вибив м’яч. На 25-ій хвилині матчу Єгор Грінкевич зі штрафного ще раз перевіряв реакцію голкіпера гостей - Олександр Аненко зіграв надійно. Через дві хвилини Артем Солодов пробив поруч зі штангою воріт. А на 32-ій хвилині матчу голкіпер «Буревісника» парирував удар Олександра Самсоненка зі штрафного. А на 36-ій хвилині матчу Артем Солодов результативно замкнув передачу Євгена Грінкевича. На сороковій хвилині Єгор Грінкевич ударом зі штрафного поцілив у штангу воріт «Маяка».
На старті другого тайму матчу Михайло Фарбанець пробив поруч зі штангою воріт гостей. На шістдесятій хвилині голкіпер «Маяка» знову парирував удар Єгора Грінкевича зі штрафного. На 82-ій хвилині матчу була розіграла чудова трьохходівка Пономар - Єгор Грінкевич - Солодов і Артем подвоїв рахунок. На 90-ій хвилині матчу Єгор Грінкевич поцілив у перекладину воріт гостей. Та все ж у компенсовані хвилини зустрічі Єгор свого досяг, встановивши остаточний рахунок 3:0.

«Буревісник» (Петрове) - «Маяк» (Трепівка) - 3:0 (1:0) (Солодов, 36, 82; Грінкевич Єгор, 90+2)
«Буревісник»: Шушпанов, Грінкевич Євген, Далакян, Лисак, Сиромятніков, Грінкевич Єгор, Бабанський (Фарафонтов, 70), Фарбанець (Мельников, 80), Солодов, Жуков (Полоз, 77), Пономар
«Маяк»: Аненко, Криворіг С., Червоний А. (Щербина, 83), Літвінчук, Матвієвський, Гнатенко, Калугер Вал., Самсоненко (Криворіг Б., 88), Бейбутян (Поляков, 46), Короленко (Назаренко, 88), Письменюк
Вилучення: Криворіг С., 90+2.