Перемога у День народження тренера

У Богданівці місцевий «Буревісник» у рамках 10-го туру Відкритого Чемпіонату Знам’янського району з футболу серед аматорів приймав цибулівську «Ниву».

Сьогодні свій День народження святкував тренер богданівської команди Олександр Довженка. Його підопічні бажали зробити подарунок у вигляді перемоги над «Нивою» і їм це вдалося. У першому таймі матчу було забито лише один м’яч - відзначився Вадим Малий. «Нива» до перерви теж могла забити м’яч, але після удару Валентина Жугана господарів врятувала перекладина воріт. На початку другого тайму зустрічі богданівці подвоїли рахунок. Наприкінці зустрічі у ворота «Ниви» влетіло ще два м’ячі. Остаточний рахунок 4:0 на користь «Буревісника».

«Буревісник» (Богданівка) - «Нива» (Цибулеве) - 4:0 (1:0) (Малий, 35; Зайцев, 49; Постільняк, 86; Самаіл, 89)
«Буревісник»: Розумяк, Яровий, Самаіл, Івко, Постільняк (Косюк, 87), Пугач Я. (Мізяк, 80), Зайцев, Пелих (Костін, 56), Малий, Долінський (Бандурка, 70), Дар’єв
«Нива»: Замуренко, Грабовський, Жуган Р., Жуган В., Шолька (Назарко І., 81), Єльник, Нагуляк, Герасимчук (Русін Р., 75), Білоголовий, Москаленко, Аніцой (Шапошник, 77)
Попередження: Самаіл, 27; Постільняк, 61.