Домашня поразка «Колоса» при неоднозначному арбітражу

Сьогодні у селі Дмитрівка відбувся матч 10-го туру Відкритого Чемпіонату Знам’янського району з футболу серед аматорів «Колос» - «Локомотив» (Знам’янка).

Результативно розпочався матч у Дмитрівці. На забитий м’яч Сергієм Назаренком гості відповіли двома - відзначилися Владислав Маценко і Валентин Александров. У другому таймі зустрічі перший номером грали господарі, а гості сподівалися на свої контратаки. На 63-ій хвилині «Колосу» вдалося зрівняти рахунок. До завершення матчу «Локомотиву» вдалося забити два м’ячі і святкувати перемогу.
Відзначимо, що до роботи арбітра матчу Дениса Данілова з Кропивницького було чимало питань. Нагадаємо, що у минулому році вже піднімалося питання негативної роботи Дениса Данілова на міні-футбольних змаганнях у Кропивницькому.

«Колос» (Дмитрівка) - «Локомотив» (Знам’янка) - 2:4 (1:2) (Назаренко, 8; Андрієнко, 63 - Маценко, 12, 69, 81; Александров, 17)
«Колос»: Пастернак, Назаренко, Ткаченко, Шевченко, Дергунов, Молчанов (Кушніренко, 46), Бондаренко, Корчинський, Андрієнко, Маринич, Артьомов
«Локомотив»: Крикун, Паламарчук, Баланда, Воробйов, Машлякевич, Савін, Марущук, Коваленко, Бобров, Маценко, Александров