Результативні матчі у Богданівці та Трепівці

Відбулися перші матчі чвертьфіналу Кубка Знам’янського району з футболу серед аматорів 2018 року.

До Богданівки завітав лідер чемпіонату району суботцівський «Хлібодар». У першому таймі господарі зуміли забити три сухі м’ячі. Після перерви «Хлібодар» відіграв два м’ячі і матч-відповідь як очікується буде дужу цікавим та непоступливим.
У Трепівці була зафіксована результативна нічия між місцевим «Маяком» та петрівським «Буревісником». У першому таймі матчу гості відкрили рахунок – через 13 хвилин господарі зрівняли рахунок. У другому таймі зустрічі гравці «Маяку» двічі виходили вперед, але в обох епізодах гостям вдавалося зрівнювати рахунок – остаточний рахунок зустрічі 3:3 Євген Бабанський встановив у компенсовані хвилини.
У Цибулевому матч між «Нивою» та «Локомотивом» не відбувся. Знам’янський «Локомотив» знявся з розіграшу Кубка Знам’янського району з футболу.

«Буревісник» (Богданівка) – «Хлібодар» (Суботці) – 3:2 (3:0) (Постільняк, 13; Зайцев, 28, 35 – Степаненко, 60, 67)
«Буревісник»: Розумяк, Яровий, Івко (Завальнюк, 90), Бандурка, Мізяк (Семенюк, 24), Малий, Дар’єв, Самаіл, Пелих (Шевцов, 76), Постільняк (Косюк, 75), Зайцев
«Хлібодар»: Москаленко, Кучеренко (Колюка, 50), Чеботарьов (Попов, 72), Матвієвський, Кударенко, Семчук, Кравченко, Слівченко (Тарасенко, 90), Грушевський, Грузин, Степаненко
Попередження: Самаіл, 60.

«Маяк» (Трепівка) – «Буревісник» (Петрове) – 3:3 (1:1) (Качанов, 35, 75; Червоний А., 53 – Полоз, 22; Фарбанець, 63; Бабанський, 90+2)
«Маяк»: Аненко, Криворіг С., Матвієвський, Качанов, Калугер Віт. (Бейбутян, 65), Калугер Вал., Червоний А., Белотрубцев (Кошеленко, 82), Гнатенко, Письминюк (Криворіг Б., 77), Літвінчук
«Буревісник»: Грінкевич С., Жуков, Грінкевич Євген, Грінкевич Єгор, Єськов, Сиромятников, Шушпанов, Бабанський, Солодов, Полоз, Фарбанець
Попередження: Матвієвський, 90+2.

Нагадаємо, що Відкритий чемпіонат Знам’янського району з футболу сезону 2018 року забезпечений повною статистикою матчів.

На сайті ФК «Буревісник» ведеться статистика футбольних та футзальних змагань, що проводяться під егідою Федерації футболу Знам’янського району. Останнім часом було ще більш вдосконалено систему статистики змагань і нині вашій увазі пропонується повна звітність матчу: стартові склади, запасні, автори голів, жовтих і червоних карток, футболісти, які не реалізували пенальті, чи забили автогол, заміни (червона стрілка вліво - гравця замінено, зелена стрілка вправо - гравець вийшов на заміну). Також у профілі футболіста можете переглянути його статистичні дані – кількість забитих ним голів, кількість отриманих жовтих та червоних карток, кількість виходів на заміну, кількість раз, коли його було замінено, кількість автоголів та кількість нереалізованих пенальті.
Календар змагань можете знайти у підрозділах «Календар» «Чемпіонату району-2018» розділу «Турніри».

Натиснувши на рахунок матчу можете перейти на статистику матчу - наприклад матчу «Буревісник» (Б) - «Локомотив». На одній сторінці подано «Події у матчі»:

На другій сторінці подано стартові склади команди та запасні (варто натиснути на цю вкладку):

Статистичні дані футболіста у його профілі (наприклад, можна переглянути профіль Дмитра Базаки):

На статистику матчу також можна перейти натиснувши на його рахунок у правій боковій колонці сайту.