Один забитий м’яч вирішив долю зустрічі

Стартувало друге коло Відкритого чемпіонату Знам’янського району з футболу серед аматорів сезону 2018 року.

У Знам’янці місцевий «Локомотив», який у перерві сезону суттєво підсилився, зустрічався з «Нивою» (Цибулеве). Команди розпочали гру без розвідки перші сім хвилин були повністю за гравцями «Ниви», але швидкий м’яч забити не вдалося. «Локомотив» зумів вирівняти гру на полі і вже більше контролював м’яч. Але от моментів в грі не було аж до 27-ої хвилини: перший момент завершився взяттям воріт гостей: дальню штангу результативно замкнув Дмитро Добрянський. Вже через дві хвилини гості могли зрівняти рахунок, але Ігор Паньковський з меж штрафного майданчику пробив трішки вище перекладини воріт «Локомотиву». А на 35-ій хвилині матчу голкіпер господарів Олександр Крикун виручив свою команду, парирувавши удар Антона Оганесова.
У другому таймі матчу на полі була інша гра - гості збільшили процент контролю м’яча. Були створені кілька напівмоментів, але реалізація не радувала. На 53-ій хвилині матчу після прострілу Валентина Жугана з лівого флангу і рикошету від Олександра Паламарчука голкіпера «Локомотиву» «витяг» м’яч з під перекладини воріт. На 69-ій хвилині матчу «Нива» мала стовідсотковий шанс зрівняти рахунок, але Антон Оганесов не реалізував вихід один на один з голкіпером, пробив вище воріт. На 88-ій хвилині матчу у контратаці «Локомотив» міг подвоїти рахунок, але Дмитро Чернецький пробив поруч з дальньою дев’яткою воріт гостей. У підсумку матч завершився з рахунком 1:0 на користь «Локомотива».
5 серпня відбудеться решта матчів 8-го туру чемпіонату. У Суботцях «Хлібодар» прийме богданівський «Буревісник», а дмитрівський «Колос» у Трепівці буде протистояти «Маяку». Обидва матчі розпочнуться о 17.00.

«Локомотив» (Знам’янка) - «Нива» (Цибулеве) - 1:0 (1:0) (Добрянський, 27)
«Локомотив»: Крикун, Марущук (Машлякевич, 60), Паламарчук, Александров, Добрянський, Бобров, Безребрий, Дюжев, Сідоров, Плачінда, Дубровський (Чернецький, 62)
«Нива»: Нагуляк, Жуган Р., Русін В., Гедерим, Єльнік, Жуган В., Паньковський, Москаленко, Шапошник (Грабовський, 90+1), Оганесов, Білоголовий
Попередження: Чернецький, 68; Бобров, 82; Машлякевич, 90 - Жуган В., 72.

Також статистику цього матчу маєте переглянути на нашому сайті, натиснувши на рахунок матчу у правій колонці.