1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Турнір прогнозів по матчах Кубка Знам'янського району

Шановні шанувальники футболу! На сайті ФК «Буревісник» створено турнір прогнозів з можливістю прогнозування матчів Кубка Знам'янського району.

 Нагадаємо, що раніше було створено турнір прогнозів по матчах Відкритого Чемпіонату Знам’янського району з футболу серед аматорів 2018 року та Кубка пам’яті Сергія Коржа.

Повторюємо основні технічні нюанси турнірів прогнозів.
Щоб взяти участь у турнірі прогнозів Ви маєте зареєструватися на сайті ФК «Буревісник». У цьому Вам допоможе модуль «Форма входу» у правій колонці сайту. Натискаєте на слово «Зареєструватися» і з’явиться форма реєстрації на сайті. Заповнюєте її (прохання - довжина логіна не більше 10-12 символів) і на Вашу електронну пошту прийде лист, у якому буде посилання для активізації Вашого облікового запису. Якщо Ви не активізували свій обліковий запис, то він буде видалений через 2-3 дні (ця процедура виконується періодично через кожні 2-3 дні задля знищення спам-ботів). У певних випадках облікові записи адміністратор сайту активізує сам, до активізації учасником, маючи впевненість, що це реальний користувач сайту, а не спам-бот. 
Заходити на турнір прогнозів можете, натиснувши на пункт верхнього горизонтального меню. Відразу Ви потрапляєте на турнірну таблицю турніру прогнозів. У спливаючому списку можете вибрати турнір «ВЧЗР-2018» (Скорочення Відкритого чемпіонату Знам’янського району) чи «Кубок Коржа-2018» і переглянути здобуті бали учасників турніру прогнозів. 
У пункті «Зробити прогноз» маєте можливість зробити прогнози на матчі (повинні перебувати на сайті під своїм обліковим записом (під логіном зайти через «Форма входу»)). У вспливаючому списку обираєте турнір та місяць (кубок району - закладено поки що лише чвертьфінальні матчі - чотири у серпні, чотири у вересні). Прогнозуєте рахунок матчу. Прогнози вводите у вільні клітинки. Після внесення прогнозів на матч натискаєте на значок їх збереження (картинка-дискета). 
У пункті «Історія прогнозів» маєте змогу переглянути зроблені прогнози всіма учасниками після останнього терміну подачі прогнозів матчів (останній термін подачі прогнозів на матчі чемпіонату району виставлено субота 12.00 – коли буде точно відомо початок матчів туру, то може бути продовжено прийом прогнозів до їх початків). Серед прогнозів на матчі можете виокремити лише свої прогнози, поставши галочку у відповідному місці. 
Обрахунки балів турніру прогнозів: 
1) за вгаданий рахунок учасник отримає 5 балів; 
2) за вгаданих різницю забитих-пропущених м’ячів та переможця учасник отримує 3 бали; 
3) за вгаданий нічийний результат матчу учасник отримує 3 бали;
4) за вгаданого переможця матчу учасник отримує 2 бали.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Магазин "Технолюкс"

Статистика