1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

«Зірка» підписала двох екс-гравців «Буревісника»

Кропивницька «Зірка» завершує підготовку до старту нового футбольного сезону. Сьогодні її лави поповнили нові футболісти.


Контракти з клубом підписали відразу шестеро нових футболістів. Серед цих шести новачків є два екс-гравці «Буревісника» (Петрове) – Ярослав Поплавка та Дмитро Хорольський.

Довідка: Ярослав Поплавка народився 16 жовтня 1992 року. В дитячо-юнацькій футбольній лізі виступав в складі олександрійських команд «Кристал» (8 матчів) та «Олександрія-Аметист» (16 матчів, три забиті м’ячі). Далі виступав в чемпіонаті Кіровоградської області, захищаючи кольори ФК «Знам’янка» та «Аметисту». В 2011\2012 роках в першості дублерів за ПФК «Олександрія-2» провів 17 матчів. Наступні півтора роки Ярослав грав в складі «Буревісника» (с. Петрове Знам’янський район) (23 матчі, 3 забиті м’ячі). Ще один рік він виступав за «АФ-П’ятихатська» (с. Володимирівка Петрівський район). У минулому сезоні у складі херсонського «Кристалу» Ярослав зіграв 18 офіційних матчів у другій лізі та Кубку України. В першому півріччі 2017 року грав у Відкритому Чемпіонаті Знам'янського району з футболу в складі команди "Нива" (Цибулеве). Влітку поповнив склад новостроненої команди Другої ліги СК "Дніпро-1". За дніпровську команду зіграв 36 офіційних матчів, у яких забив 8 м'ячів.

Довідка: Дмитро Хорольський народився 13 листопада 1991 року. В ДЮФЛ виступав у складі команд МФК «Олександрія», «Кристал-Аметист» та «Олександрія-Аметист» (2003-2008 роки – 58 матчів – 5 м’ячів). В чемпіонаті Кіровоградської області 2009-2011 років в складі «Аметисту» провів 31 матч, забив один м’яч.
Склад «Буревісника» поповнив у 2012 році. У сезоні 2012 року Дмитро за «Буревісник» провів 16 офіційних матчів, у яких забив чотири м’ячі. Далі Дмитро виступав у складі "АФ-П'ятихатська" (була в подальшому перейменована на "Інгулець"). У першій частині сезону 2015/2016 років у складі "Інгульця" в першій лізі провів сім матчів, один у Кубку України.
У другій частині сезону виступав за новокаховську "Енергію" - зіграв 11 матчів. У сезоні 2016/2017 років грав у другій лізі за "Енергію" (сім матчів, один забитий м'яч) та "Мир" (один матч). Останньою командою Дмитра була аматорська "Дружба" з Новомиколаївки.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Магазин "Технолюкс"

Статистика