У протистоянні двох «Буревісників» перемогли богданівці

Сьогодні, 17 червня, у Знам’янці на міському стадіоні відбувся третій матч 7-го туру Відкритого чемпіонату Знам’янського району з футболу сезону 2018 року «Буревісник» (Петрове) - «Буревісник» (Богданівка).

Команди жваво розпочали звітний матч. Олександр Зайцев прорвався по правому фланзі оборони господарів і пробив вище воріт. Ще через кілька хвилин хорошу атаку організували гравці богданівської команди, яку в один дотик завершив Ігор Олійник, але було зафіксовано положення поза грою. Ще через пару хвилин частокіл ніг захисник петрівчан врятував від пропущеного м’яча. Перша контратака петрівського «Буревісника» ледь не завершилася взяття воріт Євгена Розумяка - передачу Артема Солодов в один дотик завершував Денис Пономар, але м’яч пролетів поруч зі штангою воріт. З кутової позначки Єгор Грінкевич закрутив м’яч під перекладину воріт - Євген Розумів зіграв надійно, переправивши «круглого» через перекладину. На 19-ій хвилині матчу подача зі штрафного у майданчик петрівчан завершилася взяття воріт - Вадим Малий виявився найбільш розторопним і відкрив рахунок. До перерви богданівська команда мала змогу збільшувати рахунок, але натомість пропустила. Євген Наводничий не реалізував два моменти - в обох епізодах надійно зіграв голкіпер Максим Єськов. На 38-ій хвилині матчу Єгор Грінкевич зі штрафного пробив поруч з дев’яткою воріт. А через три хвилини Дениса Пономаря вивели один на один з голкіпером богданівців і він впевнено переграв Євгена Розумяка - 1:1.
На початку другого тайму матчу Євген Наводничий замикав на дальній штанзі воріт подачу з кутової позначки - голкіпер Максим Єськов виручив свою команду. Через хвилину він ногою парирував удар Ігоря Олійника. На шістдесятій хвилині Олександр Зайецв не реалізував вихід один на один з голкіпером - не вийшов удар у нападника богданівців. А на 73-ій хвилині матчу Євген Наводничий головою результативно замкнув подачу Романа Дар’єва з кутової позначки - 1:2. А на 80-ій хвилині зустрічі Олександр Зайцев встановив остаточний рахунок 3:1 на користь богданівців, реалізувавши вихід один на один з голкіпером суперника. До завершення зустрічі міг збільшити рахунок Сергій Костін, але, замикаючи дальню штангу воріт, пробив вище.
У першому колі чемпіонату району залишилося зіграти один перенесений матч 3-го туру «Нива» (Цибулеве) - «Буревісника» (Богданівка). Але вже зараз можна відзначити, що переможцем першого кола став «Хлібодар», другим богданівський «Буревісник», третім - петрівський «Буревісник». Результат останнього матчу першого кола визначить очкову перевагу «Хлібодару» над богданівцями.

«Буревісник» (Петрове) - «Буревісник» (Богданівка) - 1:3 (1:1) (Пономар, 41 - Малий, 19; Наводничий, 73; Зайцев, 80)
«Буревісник» (П): Єськов, Паненко, Бабанський, Жуков, Грінкевич Євген (Сиромятников, 46), Грінкевич Єгор, Мельников, Шушпанов, Фарбанець, Пономар, Солодов
«Буревісник» (Б): Розумяк, Паламарчук, Олійник І., Яровий, Статінов, Дар’єв, Малий В. (Костін, 67), Галуха, Базака (Семенюк, 55), Наводничий (Шевцов, 81), Зайцев
Попередження: Галуха, 44.