Перемога на День села

В 5-му турі Відкритого чемпіонату Знам’янського району з футболу богданівський «Буревісник» вдома приймав дмитрівський «Колос».

Сьогодні богданівці святкують День села. У програмі заходів були і спортивні. Так, зокрема, відбувся матч серед юнаків сіл Богданівка та Цибулеве - перемогу з рахунком 3:2 здобули господарі.
А головною спортивною «родзинкою» святкування Дня села був матч між «Буревісником» та «Колосом». До звітного матчу обидві команди не могли підійти в оптимальних складах. Якщо господарі не могли розраховувати на Ігоря Олійника, Дениса Жадана, Євгена Наводничого, Романа Дарьєва, Костянтина Малого, то гості мали ще більші проблеми зі складом. Не приїхали до Богданівки Дмитро Пастернак, Олександр Кушніренко, Роман Андрієнко, Олександр Ісаєв, Сергій Дергунов, Андрій Радченко.
Початок матчу був за господарями. Вже на третій хвилині вони відкрили рахунок: Олександр Постільняк результативно пробив в проти хід голкіперу. Далі команді з Дмитрівки вдалося перехопити ініціативу на футбольному полі і за наступних 7-8 хвилин зуміли створити кілька напівмоментів, але вдало грав голкіпер «Буревісника» Євген Розумяк. У середині тайму Олександр Постільняк змарнував можливість подвоїти рахунок в зустрічі. Подачу з флангу він завершував ударом через себе з лінії воротарської - м’яч пролетів поруч зі штангою воріт. А на 41-ій хвилині Сергій Назаренко порушив правила проти Дмитра Базаки і було призначено пенальті. Ударом з «точки» Костянтин Самаіл подвоїв рахунок.
На початку другого тайму матчу Олександр Постільняк поцілив у штангу воріт гостей. А на 50-ій хвилині матчу Євген Артьомов, замкнувши подачу з правого флангу, забив гарний м’яч у ворота богданівців. Рахунок 2:1 протримався не більше хвилини. Після подачі з кутової позначки Костянтин Самаіл ударом головою встановив остаточний рахунок в матчі - 3:1 на користь «Буревісника». До завершення матчу команди запам’яталися не поступливим характером, кількома жовтими і однією червоною картками.

«Буревісник» (Богданівка) - «Колос» (Дмитрівка) - 3:1 (2:0) (Постільняк, 3; Самаїл, 41 (пен), 51 - Артьомов, 50)
«Буревісник» (Б): Розумяк, Паламарчук, Яровий, Галуха, Малий В., Самаіл, Костін (Пугач К., 30), Базака (Семенюк, 65), Статінов (Бандурка, 55), Постільняк, Зайцев (Долінський, 75)
«Колос»: Білоус, Ткаченко, Назаренко, Шевченко, Кущов, Корчинський, Сергєєв Ю., Маринич, Артьомов, Суховий, Волков А.
Попередження: Постільняк, 68, 77 - Шевченко, 62; Суховий, 77; Назаренко, 77.
Вилучення: Постільняк, 77.