Перший тайм «сухий», другий - результативний

Сьогодні відбувся матч 5-го туру Відкритого чемпіонату Знам’янського району з футболу «Локомотив» (Знам’янка) - «Буревісник» (Петрове).

Перші тридцять хвилин зустрічі не порадували небезпечними моментами. Наприкінці першої половини зустрічі кілька потенційно небезпечних кутових виконали гравці «Буревісника», але до забитого м’яча вони не призвели. На перерву команди пішли без забитих м’ячів. Друга половина зустрічі була зовсім інша, ніж перша. Було забито аж шість м’ячів. На старті тайму по воротах «Локомотиву» пробивав Артем Солодов – голкіпер господарів відбив м’яч перед собою, але ніхто на добиванні з гравців гостей не встиг. А на 57-ій хвилині матчу Денис Пономар скористався помилкою останнього захисника «Локомотиву» і, вийшовши один на один з голкіпером, відкрив рахунок у зустрічі. Але не довго вели в рахунку гравці «Буревісника». Борис Сафронов через сім хвилини зрівняв рахунок, зігравши результативно на добиванні у воротарській суперника. Володимир Дубровський результативно замкнув дальню штангу воріт (добив м’яч у сітку воріт після відскоку м’яча від штанги воріт після удару Дмитра Шевченка) - вперед вже вийшов «Локомотив». Ще через кілька хвилин «Локомотив» збільшив перевагу в рахунку до 3:1. Швидку контратаку з переводом м’яча Сафронова та інший фланг на Боброва завершилася ударом Микити у ближній кут воріт. Після подачі з кутової позначки Микита Бобров замкнув дальню штангу воріт «Буревісника». Але не довго господарі вели в рахунку 3:1. Голкіпер «Локомотиву» Олександр Сандуленко «вирішив відновити інтригу» в зустрічі, зігравши не вдало, він пропустив у простій ситуації другий м’яч, який був записаний як автогол. Ця ситуація остаточно вибила з колії Олександра і в подальшому він припустився ще однієї помилки, але вона не стала результативною. Не вдало зігравши на виході, він дозволив безперешкодно Артем Солодову з гострого кута пробивати по пустих воротах – м’яч полетів вище воріт. Та все ж Артем свого досяг – він реалізував вихід один на один з голкіпером і встановив остаточний рахунок зустрічі – 3:3. В останній хвилини матчу перевагою володіли гравці «Буревісника», але користі з того не мали.

«Локомотив» (Знам’янка) - «Буревісник» (Петрове) - 3:3 (0:0) (Сафронов, 64; Дубровський, 71; Бобров, 78 – Пономар, 57; Сандуленко, 80 (авт.); Солодов, 83)
«Локомотив»: Сандуленко, Безребрий, Бобров, Марущук, Баланда (Шевченко, 39), Александров, Воробйов, Дубровський, Дюжев, Сафронов, Плачінда
«Буревісник» (П): Єськов, Далакян, Лисак, Шушпанов, Жуков, Грінкевич Єгор, Грінкевич Євген, Бабанський, Солодов, Пономар, Сиромятніков
Попередження: Бобров, 33; Марущук, 66.