Два різних тайми

У 2-му турі групи «А» Кубка пам’яті Сергія Коржа богданівський «Буревісник» вдома приймав дмитрівський «Колос».

У цьому матчі глядачі побачили два різних тайми. Якщо в першій половині зустрічі була суттєва перевага богданівської команди, то після перерви вже краще грали дмитрівчани. На 12-ій хвилині матчу рахунок відкрили господарі - відзначився Олександр Зайцев. Через вісім хвилин після подачі з кутової позначки Юрій Маринич вибив м’яч зі свого штрафного майданчику і на його лінії «круглого» підібрав Євген Бандурка, який другим дотиком пробив у дальній нижній кут воріт - 2:0. Пройшло три хвилини і у ворота гостей влетів третій м’яч - подачу зі штрафного результативно замкнув Олександр Постільняк. На 33-ій хвилині матчу Сергій Кущов ударом під ближню штангу воріт господарів один м’яч відіграв, але вже через хвилину Олександр Зайцев відновив перевагу у три м’ячі. До перерви ще кілька моментів не реалізували гравці «Буревісника». В одних епізодах виручав гостей їх голкіпер Олександр Заєць, в інших - богданівців підводила реалізація моментів. З рахунком 4:1 завершився переший тайм зустрічі.
Після перерви дмитрівська команда більше контролювала м’яч і створила більше небезпечних моментів. Голкіпер «Буревісника» Євген Розумяк на старті другої 45-тихвилинки парирував удар Володимира Сухового. А на 52-ій хвилині зустрічі Сергій Кущов один м’яч відіграв. Через 11 хвилин Костянтин Долінський, який реалізував пенальті, встановив рахунок 5:2. Гості зуміли проявити характер і відновити інтригу в зустрічі - Сергій Кущов забив ще двічі, оформивши покер у звітній зустрічі. Наприкінці матчу «Колос» врятувала штанга воріт після удару Олександра Постільняка. Матч завершився з рахунком 5:4 на користь богданівського «Буревісника».

«Буревісник» (Богданівка) - «Колос» (Дмитрівка) - 5:4 (4:1) (Зайцев, 12, 34; Бандурка, 19; Постільняк, 22; Долінський, 69 (пен) - Кущов, 33, 52, 70, 77)
«Буревісник»: Розумяк, Паламарчук, Яровий, Галуха, Бандурка, Пугач К., базака (Шевцов, 69), Костін (Долінський, 58), Дар’єв Роман (Завальнюк, 80), Постільняк, Зайцев
«Колос»: Заєць, Ткаченко, Назаренко, Шевченко, Дергунов, Артьомов, Маринич, Суховий, Білоус (Сергєєв О., 46), Кущов, Швець
Попередження: Яровий, 75; Бандурка, 77; Завальнюк, 90+1 - Назаренко, 34.