Впевнена перемога

Сьогодні у Знам’янці відбувся матч 4-го туру Відкритого чемпіонату Знам’янського району з футболу серед аматорських команд сезону 2018 року «Буревісник» (Петрове) - «Нива» (Цибулеве).

Початок матчу пройшов у розвідці. Перший небезпечний момент було створено біля воріт гостей: голкіпер «Ниви» Сергій Нагуляк парирував удар Дениса Пономаря. На 20-ій хвилині матчу Єгор Грінкевич відкрив рахунок. Через 10 хвилин Микита Мельников подвоїв рахунок в матчі. Наприкінці першого тайму гості один м’яч відіграли. Другий тайм матчу пройшов за переваги господарів, які забили 5 м’ячів. Підсумковий рахунок 7:1 на користь петрівського «Буревісника»

«Буревісник» (Петрове) - «Нива» (Цибулеве) - 7:1 (2:1) (Грінкевич Єгор, 20, 71; Мельников, 30; Солодов, 74, 78, 82; Паненко, 88 - Білоголовий, 45)
«Буревісник»: Єськов, Паненко, Розсолодін, Солодов, Жуков, Грінкевич Єгор, Пономар, Бабанський, Мельников, Мірочніченко, Шушпанов
На заміни виходили: Геворгян, Грінкевич Євген, Фарбанець, Брожуков
«Нива»: Нагуляк, Грабовський, Єльник, Гедерім, Замуренко, Русін В., Русін Р., Філінський, Москаленко, Білоголовий, Паньковський