Непоступливий матч з двома вилученнями

У Знам’янці відбувся матч третього туру Відкритого чемпіонату Знам’янського району між місцевим «Локомотивом» та дмитрівським «Колосом».

У звітному матчі «Колос» мав кадрові проблеми. То ж на вістрі атаки вийшов номінальний голкіпер Олександр Кушніренко. Початок матчу активніше провели гравці «Колоса». Видовищною була атака гостей за участі Маринича та Кушніренка - подачу Юрія Олександр в один дотик завершував ударом через себе - голкіпер «Локомотиву» Олександр Сандуленко впевнено спіймав м’яч. Ще через кілька хвилин Максим Корчинський пробив вище воріт господарів. З часом господарі вирівняли гру і біля воріт гостей вони створили стовідсотковий момент: після подачі з кутової позначки Володимир Дубровський головою замикав дальню штангу воріт - м’яч пролетів поруч зі штангою. А на тридцятій хвилині матчу господарі відкрили рахунок - результативно на добиванні зіграв Володимир Дюжев. До перерви два моменти мали гості. Максим Корчинський зі штрафного пробив вище воріт, а після передачі Романа Андрієнка з центрі поля Микола Швець пробив повз ворота Сандуленка.
На початку другого тайму матчу Роман Андрієнко пробив вище воріт суперника. А вже у наступній контратаці господарі подвоїли рахунок. Голкіпер «Колоса» порушив правила проти нападника господарів і у ворота гостей було призначено пенальті, яке реалізував Борис Сафронов. Через три хвилини Роман Андрієнко красивим ударом з 20 метрів один м’яч відіграв. У середині тайму Борис Сафронов не реалізував вихід один на один з голкіпером «Колоса». На 74-ій хвилині зустрічі Олександр Кушніренко потужно пробивав у ближній кут воріт, але надійно зіграв голкіпер суперника. А через чотири хвилини «Колосу» вдалося зрівняти рахунок - відзначився Микола Швець. На 82-ій хвилині матчу гості залишилися в меншості. Грою в більшості господарі скористалися: контратаку завершив Валентин Александров. На 90-ій хвилині матчу склади команд вирівнялися - Борис Сафронов отримав червону картку. У компенсовані хвилини матчу гості більше атакували, намагаючись уникнути поразки. На останніх хвилинах матчу, зазначимо, на половині поля господарів стався суперечливий епізод. Арбітр не зафіксував гру рукою гравця «Локомотиву». Чи була ця гра рукою в межах штрафного майданчику, чи поза ним, складно сказати, адже якість розмітки поля на міському стадіоні Знам’янки бажала кращого. Матч завершився з рахунком 3:2 на користь «Локомотиву».

«Локомотив» (Знам’янка) - «Колос» (Дмитрівка) - 3:2 (1:0) (Дюжев, 12; Сафронов, 51 (пен); Александров, 86 - Андрієнко, 54; Швець, 78)
«Локомотив»: Сандуленко, Безребрий, Марущук, Плачінда, Баланда, Александров, Сафронов, Бобров, Баланда, Маценко, Дубровський (Журкін, 35; Горячов, 79)
«Колос»: Пастернак, Ткаченко, Назаренко, Шевченко, Швець, Кущов (Білоус, 65), Корчинський, Андрієнко, Кушніренко, Маринич, Артьомов (Дьячков, 87)
Попередження: Сафронов, 80, 90 - Пастернак, 50; Швець, 81, 82
Вилучення: Сафронов, 90 - Швець, 82