Впевнена перемога «Буревісника» (Петрове)

У третьому турі Відкритого чемпіонату Знам’янського району з футболу «Буревісник» (Петрове) святкував перемогу.

Через кілька років повернувся футбол до Трепівки. Кілька матчів «Маяк» провів на виїзді і от нині вже грав перший домашній матч. Перші 29 хвилин матчу пройшли без забитих м’ячів. А от на 30-ій хвилині матчу захисник господарів у власному штрафному майданчику зіграв рукою і було призначено пенальті, яке реалізував Єгор Грінкевич. А вже у наступній своїй атаці «Буревісник» подвоїв рахунок: Єгор Грінкевич сповна скористався подачею з флангу та рикошетом від опонента. А на сороковій хвилині Артем Солодов після «обрізки» захисника суперника реалізував вихід один на один з голкіпером господарів. Наприкінці першого тайму «Маяк» отримав право на пробиття пенальті: Артур Розсолодін порушив правила проти нападника господарів. Андрій Червоний не реалізував пенальті. Після перерви було забито один м’яч, автором якого став Артем Солодов. Матч завершився з рахунком 4:0 на користь петрівського «Буревісника».

«Маяк» (Трепівка) -«Буревісник» (Петрове) - 0:4 (0:3) (Грінкевич Єгор, 30 (пен), 31; Солодов, 40, 56)
«Маяк»: Аненко, Михайлов, Назаренко, Короленко, Писаренко, Бейбутян, Червоний А., Криворіг С., Коваленко, Матюк, Гнатенко
На заміни виходили: Писаренко, Літвінчук, Калуєр
«Буревісник» (П): Мірошніченко, Паненко, Розсолодін, Шушпанов, Жуков, Грінкевич Єгор, Грінкевич Євген, Єськов, Бабанський, Солодов, Пономар
На заміни виходили: Геворгян, Сиромятніков, Фарбанець
Не реалізований пенальті: Червоний А., 45.