Впевнена перемога «Ниви»

У першому турі групи «Б» Кубка пам’яті Сергія Коржа володимирівський «Кристал» зустрічався з цибулівською «Нивою».

Матч розпочався з розвідки. Перший небезпечний момент стався на 10-ій хвилині матчу: після подачі Романа Коржа, брат Сергія, пам’яті якого проводиться даний турнір, з флангу, м’яч опускався під дальню штангу воріт і голкіпер гостей Анатолій Головатенко з труднощами врятував свою команди. А через кілька хвилин вже у гру прийшлося вступати голкіперу «Кристала» Андрію Чижу - він парирував удар головою Сергія Білоголового. У середині першого тайму молодий нападник «Ниви» Володимир Москаленко не реалізував вихід один на один з голкіпером суперника, програвши дуель Андрію Чижу. Та все ж на 28-ій хвилині зустрічі «Нива» свого досягла. Після розіграшу кутового послідувала подача з флангу і Сергій Білоголовий ударом головою відкрив рахунок. Через пару хвилин голкіпер «Кристалу» парирував удар Олександра Єльника. А на 33-ій хвилині матчу після удару Сергія Білоголового Артем Томощук вибив м’яч з пустих воріт. А на сороковій хвилині зустрічі Валентин Русін ударом у ближній нижній кут воріт подвоїв рахунок. На останній хвилині тайму Іван Косюк після індивідуального проходу поцілив у створ воріт гостей, але надійно зіграв голкіпер «Ниви» Анатолій Головатенко.
У перерві матчу складі гостей сталася одна заміна. Місце у воротах зайняв Роман Жуган, а замість Анатолія Головатенка вийшов Микола Герасимчук. Другий тайм матчу пройшов за іншої гри, ніж перший. Сил у гравців «Кристалу» не вистачило на весь матч. Вже на 49-ій хвилині матчу Валентин Жуган красивим ударом у ближню дев’ятку воріт зі штрафного довів рахунок до 3:0 на користь «Ниви». Сім хвилин по тому Сергій Білоголовий реалізував вихід один на один з голкіпером, оформивши дубль у звітному матчі. Через хвилину голкіпер «Кристалу» Андрій Чиж парирував удар Сергія Нагуляка. Що не вдалося зробити Сергію на 62-ій хвилині, вдалося на 85-ій хвилині. Через пару хвилин Кирило Аніцой пробив поруч зі штангою воріт «Кристалу». А у компенсовані хвилини матчу остаточний рахунок встановив Володимир Москаленко. Матч завершився переконливою перемогою «Ниви» - 6:0.

«Кристал» (Володимирівка) - «Нива» (Цибулеве) - 0:6 (0:2) (Білоголовий, 28, 56; Русін В., 40; Жуган В., 49; Нагуляк, 85; Москаленко, 90+2)
«Кристал»: Чиж, Корж, Томащук, Д., Томощук А., Молчанов (Коцар, 60), Машлякевич, Шаблій, Зайцев, Косюк, Бондаренко, Турлюн
«Нива»: Головатенко (Герасимчук, 46) , Русін В., Єльник О. (Аніцой, 74), Грабовський (Шолька, 71), Філінський, Москаленко, Нагуляк, Білоголовий (Шапошник, 62), Жуган В., Жуган Р., Русін Р.
Попередження: Бондаренко, 33; Зайцев, 80 - Нагуляк, 36; Жуган В., 60; Москаленко, 80; Русін Р., 90+4.

Нагадаємо, що на сайті ФК «Буревісник» проводяться турніри прогнозів по матчах Відкритого чемпіонату Знам’янського району та Кубка пам’яті Сергія Коржа.