Вольова перемога «Хлібодару»

Сьогодні у Знам’янці відбувся матч 2-го туру Відкритого чемпіонату Знам’янського району з футболу серед аматорських команд сезону 2018 року «Буревісник» (Петрове) - «Хлібодар» (Суботці).

Вже на 5-ій хвилині матчу «Буревісник» відкрив рахунок: відзначився Артем Солодов, який результативно зіграв на добиванні. Вже через хвилину гості могли зрівнювати рахунок, але після подачі з кутової позначки Олексій Чеботарьов на дальній штанзі ледь не дістався до м’яча. А на 35-ій хвилині матчу «Буревісник» мав подвоювати рахунок, але м’яч після удару Денис Пономаря потрапив у штангу воріт. І вже через три хвилини спрацювало старе футбольне правило: не забиваєш ти - забивають тобі». Після подачі з кутової позначки Євген Семчук ударом головою зрівняв рахунок. Ще до перерви «Буревісник» міг забити другий м’яч, але м’яч після удару Єгора Грінкевича пролетів поруч з дальньою дев’яткою воріт Миколи Москаленка.
На початку другого тайму матчу голкіпер гостей парирував удар Артура Розсолодіна. А на 68-ій хвилині зустрічі подача з кутового завершилася взяттям воріт «Хлібодару» - Артур Розсолодін результативно пробив головою у нижній кут воріт. Команда з Суботців зуміла проявити характер і не лише зрівняла рахунок, але і вирвала перемогу. Спершу Олександр Степаненко скористався помилками центральних захисників суперника і переправив м’яч у ворота «Буревісника». А на 85-ій хвилині матчу Прозоровський здійснив індивідуальний прохід і виконав чудову передачу на Грузіна, який переправив «круглого» у сітку воріт - 3:2. Суботцівський «Хлібодар» здобув другу перемогу у Відкритому чемпіонаті Знам’янського району, двічі перемігши обидва «Буревісники» на виїзді з однаковим рахунком 3:2.

«Буревісник» (Петрове) - «Хлібодар» (Суботці) - 2:3 (1:1) (Солодов, 5; Розсолодін, 68 - Семчук, 38; Степаненко, 78; Грузін, 85)
«Буревісник»: Домбровський, Грінкевич Євген (Фарбанець, 46), Паненко, Далакян, Лисак (Сиромятніков, 75), Розсолодін, Солодов, Жуков (Геворгян, 75), Грінкевич Єгор, Пономар, Єськов (Бабанський, 46)
«Хлібодар»: Москаленко, Семчук (Прозоровський, 60; Колюка, 88), Стороженко, Чеботарьов, Кударенко, Васільцов, Олійник В. (Тарасенко, 69), Матвієвський, Грушевський, Грузін, Степаненко
Попередження: Васільцов, 39; Стороженко, 87.