1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Турнір прогнозів на сайті ФК «Буревісник»

Шановні шанувальники футболу! На сайті ФК «Буревісник» створено турнір прогнозів з можливістю прогнозування матчів Відкритого Чемпіонату Знам’янського району з футболу серед аматорів 2018 року.


У найближчі дні буде запущено можливість прогнозування матчів Кубка пам’яті Сергій Коржа сезону 2018 року. Слідкуйте за новинами на сайті.
Нині ж зупинимося на основних технічних нюансах турніру прогнозів.
Щоб взяти участь у турнірі прогнозів Ви маєте зареєструватися на сайті ФК «Буревісник». У цьому Вам допоможе модуль «Форма входу» у правій колонці сайту. Натискаєте на слово «Зареєструватися» і з’явиться форма реєстрації на сайті. Заповнюєте її (прохання - довжина логіна не більше 10-12 символів) і на Вашу електронну пошту прийде лист, у якому буде посилання для активізації Вашого облікового запису. Якщо Ви не активізували свій обліковий запис, то він буде видалений через 2-3 дні (ця процедура виконується періодично через кожні 2-3 дні задля знищення спам-ботів).
Заходити на турнір прогнозів можете, натиснувши на пункт верхнього горизонтального меню. Відразу Ви потрапляєте на турнірну таблицю турніру прогнозів. У спливаючому списку можете вибрати турнір «ВЧЗР-2018» (Скорочення Відкритого чемпіонату Знам’янського району) і переглянути здобуті бали учасників турніру прогнозів.
У пункті «Зробити прогноз» маєте можливість зробити прогнози на матчі (повинні перебувати на сайті під своїм обліковим записом (під логіном зайти через «Форма входу»)). Прогнозуєте рахунок матчу. Прогнози вводите у вільні клітинки. Після внесення прогнозів на матч натискаєте на значок їх збереження (картинка-дискета).
У пункті «Історія прогнозів» маєте змогу переглянути зроблені прогнози всіма учасниками після останнього терміну подачі прогнозів матчів (останній термін подачі прогнозів на матчі чемпіонату району виставлено субота 12.00 – коли буде точно відомо початок матчів туру, то може бути продовжено прийом прогнозів до їх початків). Серед прогнозів на матчі можете виокремити лише свої прогнози, поставши галочку у відповідному місці.
Обрахунки балів турніру прогнозів:
1) за вгаданий рахунок учасник отримає 5 балів;
2) за вгаданих різницю забитих-пропущених м’ячів та переможця учасник отримує 3 бали;
3) за вгаданий нічийний результат матчу учасник отримує 3 бали;
4) за вгаданого переможця матчу учасник отримує 2 бали.

Коментарі   

 
#8 Admin 22.04.2018, 00:05
konte - якщо бачити прогнози поставити, то учасник зможе бачити прогнози інших s ще до початку матчів. А це порушить чесність прогнозування. А так всі учасники знають свої прогнози і система автоматично рахує бали.
 
 
#7 konte 21.04.2018, 20:54
Как увидеть прогноз других участников?
 
 
#6 Мексиканец 20.04.2018, 17:47
Спасибо админу за прогнозы. Сайт интересный и не где не выдел освещение районных соревнований на таком уровне. Респект!
 
 
#5 Olegka 20.04.2018, 12:19
Спасибо за турнир прогнозов. Классная идея
 
 
#4 konte 19.04.2018, 07:50
Так, цього разу коментар опубліковано миттєво
 
 
#3 Admin 18.04.2018, 23:30
Запрошую всіх бажаючих взяти участь у турнірі прогнозів!
 
 
#2 Admin 18.04.2018, 23:30
konte
Який час публікації цього комента був? Так вірно - миттєво чи не так?
 
 
#1 konte 18.04.2018, 22:23
Мій респект адміністратору!
Хоч нещодавно ми з Вами трохи посперечалися, однак ми розуміємо, що разом вболіваємо за Знам'янський футбол!
Як пропозиція, треба заохочення якесь, наприклад за підсумками кола або турніру - "утєшительний приз" :lol:
А ще, якщо можна вдосконалити час публікації коментаря, щоб якнайшвидше це було. Бо інколи коментар виходить чз 2-3 дні!
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Магазин "Технолюкс"

Форма входу

Статистика