Розгромна перемога над дебютантом

Сьогодні стартував Відкритий чемпіонат Знам’янського району з футболу серед аматорських команд сезону 2018 року.

У першому матчі турніру зустрічалися срібний призер минулорічного чемпіонату, дмитрівський «Колос», та дебютант змагань останніх років трепівський «Маяк». Вже на 12-ій хвилині матчу господарі мали відкривати рахунок, але їх капітан Сергій Назаренко не реалізував пенальті. Та все ж через 5 хвилин Сергій Кущов відкрив рахунок. До перерви у ворота гостей влетів ще один м’яч. У другому таймі матчу господарям вдалося довести рахунок до розгромного, забивши ще 5 м’ячів. Дубль оформив Дмитро Пастернак, який у перерві помінявся позиціями з Кушніренком - у першому таймі Олександр був польовим гравцем, а Дмитро - голкіпером, а після перерви було навпаки. Матч завершився з рахунком 7:0 на користь «Колосу», який сьогодні не міг розраховувати на Максима Корчинського та Романа Андрієнка - обидва грали товариський матч в складі «УкрАгроКому» проти команди «УТК-1» (Умань).
Футболістам «Маяка» не варто засмучуватися - попереду ще тривалий футбольний шлях, який дозволить набратися такого потрібного досвіду ігор рівня чемпіонату району.
«Сьогодні був весняний футбол. Грати у футзал це одне, а грати у футбол - інше. Було чимало не точних передач, сумбур. Щодо гри суперника, то відзначу, що у їх складі є кілька виконавців, які виділялися індивідуальними діями. Їм потрібен, щоб зігратися та отримати досвід таких матчів», - відзначив після матчу тренер команди «Колос» Олександр Іванович Лісовий.

«Колос» (Дмитрівка) - «Маяк» (Трепівка) - 7:0 (2:0) (Кущов, 17; Швець, 42, 56; Дьячков, 58; Пастернак, 70, 74; Назаренко С., 86)
«Колос»: Пастернак, Ткаченко, Назаренко С., Шевченко, Дергунов, Швець, Кущов, Кушніренко, Ісаєв, Сергєєв Ю. (Дьячков, 15), Волков А.
«Маяк»: Аненко, Михайлов, Кошеленко, Жушман, Літвінчук, Назаренко Д., Червоний А., Іщенко, Бейбутян, Барта, Криворіг С.
На заміни виходили: Левченко, Криворіг Б., Дубовик, Філіпов.
Не реалізований пенальті: Назаренко С., 12.