1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Регламент Відкритого Чемпіонату Знам’янського району

Регламент проведення Відкритого Чемпіонату Знам’янського району з футболу серед аматорських збірних команд сільських рад та команд колективів фізкультури в сезоні 2018 року.

1. МЕТА ТА ЗАВДАННЯ

- пропаганда і популяризація футболу серед сільського населення району;

- підвищення майстерності сільських футболістів;

- виявлення сильнішої команди Чемпіонату району;

- пропаганда здорового способу життя.

2. КЕРІВНИЦТВО ПРОВЕДЕННЯМ ЗМАГАНЬ

Загальне керівництво проведенням змагань здійснюють відділ освіти  молоді та спорту Знам’янської районної державної адміністрації та районна організація ВФСТ «Колос»      АПК України.

Безпосереднє проведення Чемпіонату покладається на Федерацію футболу Знам’янського району (далі -ФФЗР).

3. УЧАСНИКИ

У змаганнях беруть участь збірні команди сільських рад та команди колективів фізкультури району, та населених пунктів Кіровогорадської області. До заявки вносяться 25 гравців, не молодше 16 років та представник команди.

Учасники віком 15 років допускаються тільки при наявності заяви батьків про згоду брати участь у змаганнях та окремої довідки лікаря на допуск до змагань серед дорослих за станом здоров’я.

У збірних командах сільських рад та колективів фізкультури району до заявки дозволяється внести  не  більше 4-х гравців з інших населених пунктів області, що не мають реєстрацію у районі , з обов’язковою відміткою у заявці, що даний гравець - легіонер. За протоколом матчу чотири гравці-легіонери мають право брати участь у грі. Не вважається легіонером гравець який виїхав за межі району, але попередня реєстрація у нього була у селі Знам’янського району. Не є легіонером гравець, який не зареєстрований у Знам’янському районі, але працює у селі за трудовою книжкою виданою до 2018 року.

4. УМОВИ ЗМАГАНЬ

Змагання  проводяться за правилами ФІФА, згідно календаря ігор.

За перемогу команді нараховується 3 очка, нічия -1 очко, поразка - 0 очок.

За неявку на гру команді зараховується технічна поразка 0:3 на користь суперника, і команда що не з’явилася на гру, у наступному колі знову грає на полі суперника. Також за неявку на гру команді у турнірну таблицю зараховуються мінус три очки. За дві неявки на ігри команда знімається з розіграшу. Її результати анулюються, якщо це сталося у першому колі змагань.

Під  час ігор дозволяється 7 замін гравців, внесених в протокол. У випадку участі в грі незаявленого гравця, або не внесеного в протокол, або гравця, що отримав три попередження, або вилученого з гри у попередньому матчі - команді зараховується поразка з рахунком 0:3 на користь суперника. У повторному випадку – команда знімається з розіграшу. Її результати анулюються, якщо це сталося до завершення першого кола).

Гравець, що був вилучений з поля, пропускає наступну гру чемпіонату, а до послідуючих ігор допускається тільки з дозволу контрольно-дисциплінарної комісії (КДК) районної федерації футболу. Після кожних набраних трьох жовтих карток гравець пропускає наступний матч.

Допускається запізнення команди гостей на гру не більше 30 хвилин (неявка). Не допускається запізнення на гру команди господарів ( неявка).

Ігри районнох змагань проводяться на стандартних полях за правилами ФІФА.

Протокол гри здається у ФФЗР головним суддею матчу протягом 3 днів після гри, а для перенесеної гри - наступного дня.

5. ПОТОЧНІ ЗМІНИ КАЛЕНДАРЯ ІГОР

Для перенесених ігор Чемпіонату (за взаємною домовленістю команд) в календарі змагань передбачені резервні дні. Про домовленість перенесення гри, представники команд обов’язково повідомляють у ФФЗР, подаючи письмову заявку на перенесення календарної зустрічі за підписами зацікавлених сторін. Письмова заявка на перенесення гри з вказаною датою, часом, та місцем проведення матчу подається у ФФЗР не пізніше ніж за 5 днів до можливого проведення перенесеної зустрічі.

Проведення перенесеної зустрічі можливе тільки за умови обов’язкової реєстрації вищезгаданої заявки у ФФЗР.

Переважним правом на перенесення ігор користуються команди, що делегували не менше двох гравців у збірну команду району для участі в обласних змаганнях.

Внесення змін в районний календар ігор проводиться ФФЗР перед початком ігор обласного чемпіонату з футболу.

Усі календарні зустрічі за домовленістю команд повинні бути зіграні до закінчення кола першості. У випадку порушення терміну проведення відкладених зустрічей винним командам зараховується поразка 0:3.

6. ПРОТЕСТИ

Тренер команди, який подає протест, зобов’язаний протягом 15 хв. по закінченню гри, попередити арбітра про подання протесту. Заявка про подання протесту фіксується арбітром у протоколі і підписується представником (тренером) команди із зазначенням прізвища.

Письмовий протест має бути мотивованим, засвідчений підписом представника (тренера) команди і направлений до КДК районної федерації футболу не пізніше 48 годин після закінчення гри.

Не розглядаються протести на:

- призначення або не призначення вільних, штрафних та 11-ти метрових ударів;

- визначення положення «поза грою»;

- визначення виходу м’яча поза межі поля і надання права на введення м’яча в гру;

- за зараховане чи не зараховане взяття воріт;

- попередження і вилучення гравців з поля;

Несвоєчасно подані протести - не розглядаються.

7. АРБІТРАЖ

У Чемпіонаті району з футболу в сезоні 2018 року серед збірних команд сільських рад та колективів фізкультури проводять арбітри, що призначаються  ФФЗР.

До початку календарної зустрічі, призначеному на гру нейтральному арбітру, представник команди, що зробив заявку на нейтрального арбітра, сплачує за суддівство.  У випадку несплати визначеної суми, команда припиняє виступ у Чемпіонаті і її подальшу долю вирішує чергове засідання КДК Знам’янської районної федерації футболу.

Помічників арбітра (бокових суддів) на гру надають господарі поля. По закінченню гри, арбітр зустрічі у необхідних випадках може внести до протоколу матчу стислі зауваження щодо порушень вимог Регламенту Чемпіонату, які мали місце під час проведеного матчу.

У випадку неприбуття арбітра, призначеного ФФЗР, суддівство матчу проводить резервний арбітр, якого надає команда гостей. У разі і його відсутності, арбітраж зустрічі  проводить місцева бригада суддів.

8. ВИЗНАЧЕННЯ МІСЦЬ КОМАНД

Для претендентів на місця у випадку рівності очок у двох і більше команд, місця визначаються таким чином:

1. Кількість очок, набраних в особистих зустрічах.

2. Різниця забитих і пропущених м’ячів в особистих зустрічах.

3. Кількість м’ячів, забитих на чужому полі в особистих зустрічах.

4. Різниця забитих і пропущених м’ячів у всіх зустрічах.

5. Кількість забитих м’ячів у всіх зустрічах.

6. Кількість забитих м’ячів на чужому полі у всіх зустрічах.

7. Додаткова гра (ігри) на нейтральному полі.

9. ЗАЯВКИ

До участі у Чемпіонаті району з футболу допускаються команди, що підтвердили участь. Заявки, які завірені керівником і лікарем, подаються до 13 квітня 2018 року включно до ФФЗР у 2-х примірниках.

У випадку порушення терміну здачі заявок, команда не допускається до участі у Чемпіонаті району.

Нові заявки (дозаявки) на 2 коло Чемпіонату району подаються у 2-х примірниках у ФФЗР за 3 дні включно до початку другого кола. У випадку не подачі нової заявки у зазначений термін, дійсною залишається заявка 1-го кола. Термін дозаявок гравців-з 01.07.2018 по 31.07.2018 року.

10. ПІДГОТОВКА МІСЦЯ ЗМАГАНЬ

Власникам спортивних споруд своєчасно забезпечити підготовку спортивних споруд для проведення даних змагань, місця розміщення учасників у відповідності до Постанови Кабінету Міністрів України від 18 грудня 1998 року №2025 «Про порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів».

Невиконання вимог, передбачених цим пунктом, що стали причиною виникнення надзвичайних обставин під час проведення змагань, спонукає до відповідальності, передбаченої чинним законодавством України.

Команда-господар несе відповідальність за підготовку місця проведення змагань, медичне обслуговування та охорону громадського порядку.

У випадку порушення вищезазначених вимог, команда знімається з розиграшу Чемпіонату рішенням КДК.

11. НАГОРОДЖЕННЯ

Команда-чемпіон району 2018 року нагороджується дипломом відділу освіти молоді та спорту Знам’янської райдержадміністрації,  районної організації ВФСТ «Колос» АПК України, районної федерації футболу та Перехідним Кубком.

Команди-призери нагороджуються дипломами відділу освіти, молоді та спорту Знам’янської  райдержадміністрації,  районної організації ВФСТ «Колос» АПК України та ФФЗР.

Примітка: Спірні питання, що не врегульовані цим Регламентом вирішуються посиланням на обласний та Всеукраїнський Регламенти змагань серед аматорів.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Магазин "Технолюкс"

Статистика