1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Зверніть увагу!

Шановні любителі футболу! Задля уникнення непорозумінь при використанні інформації з нашого сайту повторюємо матеріал, який був опублікований 13 квітня 2016 року та 6 жовтня 2016 року.


У верхній частині правої колонки сайту знаходиться модуль «Відкритий чемпіонат Знам'янського району-2018». У ньому автоматично з календаря Чемпіонату району (при першому введені календаря вказується базова дата проведення туру – без вказування певної дати календар змагань не розміщається в системі «JoomSport», яку використовуємо для нашого сайту) фіксуються наступні три матчі. Зверніть увагу, якщо біля дати не визначено час початку матчу, то ще не визначено дата проведення матчу – вказана базова дата проведення даного туру змагань. На фото для прикладу подано розклад матчів 3-го туру чемпіонату району 2016 року. Як бачимо з верхнього фото час початку матчів "Хлібодар" - "Граніт-Титан" та "Нива" - "Колос" ще не визначено (час в червоному прямокутнику) - як наслідок встановлена базова дата проведення звітного туру - 16 квітня 2016 року. Час початку та дата проведення матчів визначається районною федерацією футболу разом з командами за 2-4 дні до матчу. Зазначимо, якщо біля певного матчу не розміщено запис дати та початку матчу, то варто звертати увагу на вище розміщений матч – один запис дати та початку матчу однаковий для обох матчів (у певних випадках для 3-4 матчів).


Якщо у модулі «Відкритий чемпіонат Знам'янського району-2018» біля певного матчу вказаний початок матчу, то тоді вказана і дата проведення матчу. У нижньому фото для прикладу подано розклад двох матчів 3-го туру Чемпіонату району, яких визначено дату та час проведення (час у червоному прямокутнику).
Також хочемо відзначити, що у випадку внесення результату матчу і встановлення позначки про його завершення матч переноситься до результатів змагань, що буде відображатися у нижній частині модуля «Відкритий чемпіонат Знам'янського району-2018», який знаходиться у верхній частині правої колонки нашого сайту. В той же час до верхньої частини модуля «Відкритий чемпіонат Знам'янського району-2018» розміщається один матч наступного туру змагань.

Вищезазначені роз'яснення стосуються і модулів афіш та результатів Кубка пам'яті Сергія Коржа, які будуть розміщені на нашому сайті у найближчому майбутньому.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Магазин "Технолюкс"

Форма входу

Статистика