1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Календар Відкритого Чемпіонату Знам’янського району (перше коло)

Сьогодні відбулося жеребкування календаря Відкритого Чемпіонату Знам’янського району з футболу серед аматорських команд сезону 2018 року.


Участь у цьому чемпіонаті візьме сім команд.

Команди згідно жеребкування:
1. «Буревісник» (Петрове)
2. «Хлібодар» (Суботці)
3. «Маяк» (Трепівка)
4. «Нива» (Цибулеве)
5. «Локомотив-КДЮСШ» (Знам’янка)
6. «Колос» (Дмитрівка)
7. «Буревісник» (Богданівка)

Домашня форма:
«Буревісник» (Петрове) – синього кольору
«Хлібодар» - білого кольору
«Маяк» - жовто-зеленого кольору
«Нива» - світло-зеленого кольору
«Локомотив» - червоно-синього кольору
«Колос» - біло-зеленого кольору
«Буревісник» (Богданівка) – блакитного кольору

Перше коло
1 тур. 14 квітня (базовий день)
Матч №1. «Буревісник» (Б) – «Хлібодар»
№2. «Колос» - «Маяк»
№3. «Нива» - «Локомотив-КДЮСШ»
Команда «Буревісник» (П) вихідна

2 тур. 21 квітня (базовий день)
№4. «Колос» – «Нива»
№5. «Буревісник» (Б) - «Маяк»
№6. «Буревісник» (П) - «Хлібодар»
Команда «Локомотив-КДЮСШ» вихідна

3 тур. 5 травня (базовий день)
№7. «Маяк» - «Буревісник» (П)
№8. «Нива» - «Буревісник» (Б)
№9. «Локомотив-КДЮСШ» - «Колос»
Команда «Хлібодар» вихідна

4 тур. 12 травня (базовий день)
№10. «Буревісник» (Б) – «Локомотив»
№11. «Буревісник» (П) - «Нива»
№12. «Хлібодар» - «Маяк»
Команда «Колос» вихідна

5 тур. 26 травня (базовий день)
№13. «Нива» - «Хлібодар»
№14. «Локомотив» - «Буревісник» (П)
№15. «Колос» - «Буревісник» (Б)
Команда «Маяк» вихідна

6 тур. 2 червня (базовий день)
№16. «Буревісник» (П) – «Колос»
№17. «Хлібодар» - «Локомотив-КДЮСШ»
№18. «Маяк» - «Нива»
Команда «Буревісник» (Б) вихідна

7 тур. 16 червня (базовий день)
№19. «Локомотив-КДЮСШ» - «Маяк»
№20. «Колос» - «Хлібодар»
№21. «Буревісник» (Б) – «Буревісник» (П)
Команда «Нива» вихідна

1 та 9 травня, 4 та 28 червня – резервні дні для перенесених ігор.

Господарями матчів є команди, які у календарі вказані першими. Початок ігор о 17.00 (за домовленістю команд ігри можуть розпочинатися раніше. Останній термін узгодження – за три дні до базового дня 17.00).

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Офіційний сайт відділу освіти, молоді та спорту Знам'янської РДА

Інформаційний партнер Чемпіонату Знам'янського району

Кубок пам'яті Сергія Коржа

10-06-2018 18:00
 
Маяк 0 : 4 Буревісник Б
09-06-2018 18:00
 
Нива 2 : 2 Хлібодар
20-05-2018 17:00
 
Буревісник Б 5 : 4 Колос
19-05-2018 17:00
 
Хлібодар 12 : 0 Кристал
29-04-2018 16:00
 
Кристал 0 : 6 Нива
28-04-2018 17:00
 
Колос 4 : 2 Маяк

Група А

Команда
І О
1 Буревісник Б 2 6
2 Колос 2 3
3 Маяк 2 0

Група Б

Команда
І О
1 Хлібодар 2 4
2 Нива 2 4
3 Кристал 2 0
 Фінал. 24 серпня
         ?          -       ?        _:_

Турнір прогнозів

Лідери

Кубок Коржа-2018


Учасник Бали
1.  polrat 16
2.  sanik 14
3.  sport 14

Пошук на сайті

Відкритий чемпіонат Знам'янського району-2018

Турнірна таблиця

Команда
І О
1 Хлібодар 6 18
2 Буревісник Б 5 12
3 Буревісник П 6 10
4 Колос 6 9
5 Локомотив 6 5
6 Нива 5 4
7 Маяк 6 0

Турнір прогнозів

Лідери

ВЧЗР-2018


Учасник Бали
1.  lanna-k 29
2.  Ибрагимович 27
3.  den 25

Магазин "Технолюкс"

Форма входу

Статистика