«Казарня» виграла Першість Знам’янського району

Сьогодні, 28 січня, завершилася Першість Знам’янського району з футзалу сезону 2018 року серед аматорських команд сільських рад та колективів фізичної культури.

У першому півфіналі «Казарня» впевнено перемогла цибулівську «Ниву». У першому таймі матчу «Казарня» забила два м’ячі. Друга половина зустрічі була більш результативною. Підсумковий рахунок 8:4 на користь «Казарні». В іншому півфіналі була більш напружена гра і лише три забиті м’ячі. Анатолій Волков до перерви вивів вперед «Колос». У другому таймі на гол Євгена Артьомова відповів Євген Бандурка. До фіналу вийшов дмитрівський «Колос».
У матчі за третє місце перемогу здобула богданівська команда (8:5), у складі якої шість м’ячів забив Олександр Постільняк. У вирішальному матчі турніру сильнішою була «Казарня», яка з рахунком 3:1 переграла «Колос». Андрій Кравченко відкрив рахунок на 9-ій хвилині матчу. Через 10 хвилин Євген Артьомов зрівняв рахунок. Перед перервою отримав травму капітан «Колосу» Сергій Назаренко і не зумів вже допомогти своїм партнерам у фіналі. У другому таймі зустрічі дубль Олександра Зайцева приніс перемогу, яка дозволила виграти Першість Знам’янського району з футзалу сезону 2018 року.
На церемонії нагородження команда-переможниця змагань «Казарня» отримала Кубок та золоті нагороди. Команди «Колос» та «Буревісник» були нагороджені відповідно срібними та бронзовими медалями. Кращим голкіпером було визначено Олександра Кушніренка з «Колосу», кращим гравцем – «Андрія Кравченка («Казарня»). Кращим бомбардиром змагань став Олександр Постільняк («Буревісник»), який забив 19 м’ячів. Вони були відзначені грамотами.
Ці змагання пройшли у рамках 38-ої районної Спартакіади серед фізкультурно-спортивних клубів при сільських радах та колективів фізкультури Знам’янського району 2018 року та за підтримки відділу освіти, молоді та спорту Знам’янської райдержадміністрації (начальник Віта Сидоренко) і Знам’янської районної федерації футболу (голова Олександр Довженко).

Півфінали
«Казарня» – «Нива» – 8:4 (2:0) (Матвієвський, 6, 30; Кравченко, 9, 31, 36, 37; Мхітарян, 40; Зайцев, 42 – Русін В., 32, 46; Білоголовий, 41; Жуган В., 50)
«Колос» – «Буревісник» – 2:1 (1:0) (Волков А., 14; Артьомов, 30 – Бандурка, 34)
Матч за третє місце
«Буревісник» – «Нива» – 8:5 (4:1) (Костін, 18, Статінов, 19; Постільняк, 20, 22, 34, 36, 43, 50 – Білоголовий, 3; Герасимчук, 29, 39; Москаленко, 32; Нагуляк, 45)