Визначилися півфіналісти Першості району

Сьогодні, 27 січня, відбулися чвертьфінальні матчі Першості Знам’янського району з футзалу сезону 2018 року.

У першому чвертьфіналі зустрічалися «Казарня» та «Титан». Перший тайм зустрічі пройшов за рівної гри, про що красномовно свідчить рахунок 2:2. На голи Олександра Зайцева і Олега Полякова відповіли влучними ударами Дмитро Томощук та Олександр Шаблій. Міг «Титан» вийти вперед до перерви матчу, але після удару Віталія Сидоренка «Казарню» «врятував» каркас воріт. У другому таймі матчу краще грали гравці «Казарні» приблизно через сім хвилин забивали по голу, довівши рахунок до 5:2. «Титану» вдалося один м’яч відіграти. На більше часу не вистачило. Підсумковий рахунок 5:3 на користь «Титану».

«Пантазіївка» не змогла на рівних зіграти з «Колосом». Вже на 9-ій хвилині матчу «Колос» вів у рахунку 3:0. «Пантазіївці» один м’яч вдалося відіграти, але до перерви пропустили ще двічі. У другому таймі був «відкритий» футзал, без оборони. У підсумку за матч обидві команди забили 18 м’ячів - 12:6 на користь «Колосу». У переможців покер оформив Сергій Дергунов.

Найбільш напруженим чвертьфінальним матчем був «Хлібодар» - «Нива». Команди грали м’яч в м’яч. До перерви команди забили по три м’ячі. У складі «Хлібодару» Олександр Степаненко оформив хет-трик. За три хвилини до завершення основного часу зустрічі Сергій Білоголовий забив переможний м’яч і приніс перемогу «Ниві» - 6:5.

«Дружбу» з Диківки «вистачило» лише на один тайм у протистоянні з богданівським «Буревісником». 14 хвилин матчу глядачі не бачили забитих м’ячів. А на 15-ій хвилині рахунок відкрила «Дружба». Через чотири хвилини Олександр Постільняк зрівняв рахунок, а ще через три хвилини богданівці вийшли вперед. У другому таймі матчу було забито аж 13 м’ячів, сповна віддячивши за перший малорезультативний тайм. Богданівська команда покращила свою реалізацію гольових моментів, забив 10 м’ячів. У їх складі 6 м’ячів забив Олександр Постільняк, який у заліку бомбардирів вийшов на перше місце. Він випереджає на один м’яч Олександра Степаненка («Хлібодар»), команда якого вже залишила турнір і не має можливості збільшити свій бомбардирський доробок. У складі «Дружби» хет-трик оформив Сергій Грузин. міг він забити і свій четвертий м’яч у цьому матчі, але після удару через себе (дуже видовищний момент, який справедливо був ви нагороджений оплесками глядачів) м’яч поцілив у штангу воріт.

Завтра, 28 січня, відбудуться півфінальні матчі. У першому півфіналі зустрінуться «Казарня» і «Нива», а в другому - «Колос» та «Буревісник». По їх завершенню пройдуть матч за третє місце та фінал.

27 січня 2018 року. Чвертьфінали
«Казарня» – «Титан» - 5:3 (2:2) (Зайцев О., 12, 34; Поляков, 15; Кравченко, 27; Матвієвський, 42 - Томощук, 14, 46; Шаблій, 16)
«Пантазіївка» – «Колос» - 6:12 (1:5) (Хвесик, 15, 28; Бондаренко, 31; Кузьмич, 31 (п), 36, 48 - Дергунов, 4, 25, 27, 35; Артьомов, 6, 46; Радченко, 9, 17; Назаренко, 35, 43; Ткаченко, 45, 47)
«Хлібодар» – «Нива» - 5:6 (3:3) (Степаненко, 10, 21, 25; Косов, 40; Прозоровський, 44 - Жуган, 7, 18; Русін В., 13, 36; Косов, 41 (авт.); Білоголовий, 47)
«Дружба» – «Буревісник» - 4:12 (1:2) (Грузин, 15, 32, 33; Карауш, 49 - Постільняк, 19, 29, 30, 32, 47, 48; Базака, 22; Яровий, 34; Костін, 38; Галуха, 39; Пугач Я., 40; Шевцов, 42)