Визначилися всі чвертьфіналісти Першості Знам’янського району

Завершився груповий етап Першості Знам’янського району з футзалу сезону 2018 року серед аматорських команд сільських рад та колективів фізичної культури.

Участь беруть 12 команд, що поділені на чотири групи. На груповому етапі команди грають в одне коло. До чвертьфіналу виходять з кожної групи по дві кращі команди. Ігри проводяться у форматі два тайми по 25 хвилин. Запізнення на матч команд-учасниць не допускається.
Вчора грали команди груп «А» і «Б». А сьогодні визначилися ще чотири чвертьфіналісти змагань.
У першому матчі ігрового дня петрівський «Титан» розгромив команду «Буревісник-Юніор» з Богданівки. У першому таймі матчу була рівна гра, за якої «Титану» вдалося забити один м’яч. А от після перерви богданівці не реалізували свої моменти, а в оборони припустилися чималої кількості помилок. Як наслідок розгромна перемога «Титану» - 7:0. У другому своєму матчі на турнірі «Буревісник-Юніор» краще зіграв. Перша половина матчу завершилася без забитих м’ячів. У другому таймі досвідченіші гравці «Колосу» «вирвали» перемогу - 2:1. При цьому дмитрівська команда постаралася зберегти сили на другий матч групи - їм це вдалося. У матчі з «Титаном» «Колос» весь час вів у рахунку, У другому таймі зустрічі підпустили суперника на відстань одного м’яча, а потім знову відірвалися у рахунку.
В іншій групі молода команда «Топило» не змогла на рівних зіграти проти фаворитів турніру. У протистоянні з «Нивою» були провальні стартові хвилини - «Топило» програвало з рахунком 0:3. У другій половині першого тайму дещо оговталися гравці «Топило» і зуміли забити три м’ячі у ворота «Ниви». У подальшому цибулівська команда не втратила здобуту перевагу, провівши «сухий» другий тайм матчу. Богданівський «Буревісник» ж без проблем розгромив «Топило» - у ворота топилівців влетіло аж 15 «сухих» м’ячів. «Буревісник» і «Нива» в останньому матчі дня визначали переможця групи «Г». «Ниві» зусиллями Валентина Жугана вдалося відкрити рахунок, але не довго вели в рахунку. До перерви богданівська команда вже вигравала з рахунком 4:1. Після перерви богданівці довели матч до підсумкової перемоги.
То ж за підсумками групового етапу визначилися всі чвертьфіналісти змагань. У чвертьфіналі «Казарня» зіграє з «Титаном», «Пантазіївка» - з «Колос», «Хлібодар» – з «Нивою», а диківська «Дружба» буде протистояти богданівському «Буревіснику». Чвертьфінальні матчі пройдуть 27 січня 2018 року.
Ці змагання проходять у рамках 38-ої районної Спартакіади серед фізкультурно-спортивних клубів при сільських радах та колективів фізкультури Знам’янського району 2018 року та за підтримки відділу освіти, молоді та спорту Знам’янської райдержадміністрації, Знам’янської районної федерації футболу та Знам'янської районної організації ВФСТ «Колос».

Група «В».
«Титан» - «Буревісник-Юніор» - 7:0 (1:0) (Сидоренко, 13, 27; Романенко, 35; Томощук Д., 38, 50; Шаблій, 39, 42)
«Колос» - «Буревісник-Юніор» - 2:1 (0:0) (Волков А., 33; Суховий, 37 - Гордуз, 42)
«Колос» - «Титан» - 8:5 (4:1) (Волков А., 5, 50; Артьомов, 10, 23; Дергунов, 16; Назаренко, 26, 45; Волков І., 37 - Сидоренко, 20, 30; Шаблій, 32, 38; Молчанов, 35)
Турнірне становище команд: 1. «Колос» (Дмитрівка) - 6 очок, 2. «Титан» (Петрове) - 3, 3. «Буревісник-Юніор» (Богданівка) - 0.
Група «Г».
«Нива» - «Топило» - 6:3 (5:3) (Русін В., 2; Білоголовий, 4; Жуган В., 7, 20; Герасимчук, 13; Москаленко, 49 - Літвінчук, 15; Назаренко, 18, 21)
«Буревісник» - «Топило» - 15:0 (6:0) (Паламарчук, 2, 6; Пугач Я., 16, 27, 30; Костін, 22; Постільняк, 23, 25, 41, 47; Яровий, 31, 39; Галуха, 42; Пугач К., 46; Шевцов, 50)
«Буревісник» - «Нива» - 9:2 (4:1) (Постільняк, 5, 13, 49; Галуха, 22, 23; Пугач К., 31; Базака, 32, 48; Пугач Я., 38 - Жуган В., 2; Білоголовий, 39)
Турнірне становище команд: 1. «Буревісник» (Богданівка) - 6 очок, 2. «Нива» (Цибулеве) - 3, 3. «Топило» (Топило) - 0.