Визначилися чотири чвертьфіналісти Першості Знам'янського району

Сьогодні, 20 січня, стартувала Першість Знам'янського району з футзалу сезону 2018 року серед аматорських команд сільських рад та колективів фізичної культури.

Участь беруть 12 команд, що поділені на чотири групи. На груповому етапі команди грають в одне коло. До чвертьфіналу виходять з кожної групи по дві кращі команди. Ігри проводяться у форматі два тайми по 25 хвилин. Запізнення на матч команд-учасниць не допускається.
Сьогодні грали команди груп «А» і «Б». Всі шість матчів дня порадували результативністю. У першому матчі «Кристал» зазнав поразки від «Пантазіївки». Рахунок в матчі відкрив капітан команди «Пантазіївка» Віктор Кузьмич. Через 5 хвилин Іван Косюк зрівняв рахунок. До перерви команди забили ще три м’ячі. У другому таймі матчу «Пантазіївка» остаточно «схилила шальки терезів на свою користь» - 7:3. У матчі другого туру цієї групи «Пантазіївка» не зуміла гідно протистояти «Казарні». Вже до 16-ої хвилини матчу Андрій Кравченко забив аж 5 м’ячів. У першій половині зустрічі «Казарня» забила 10 «сухих» м’ячів. Після перерви «Казарня» довела зустрічі до логічного завершення. У останньому матчі групи «А» знову була результативна гра. «Кристал», у складі якого більшість гравців шкільного віку, старалася «дати бій» фавориту змагань - у першому таймі програли з різницею у два м’ячі. Матч завершився з рахунком 12:6 на користь «Казарні».
У іншій групі Першості сьогоднішнього ігрового дня була більша інтрига. Диківська «Дружба» у першому турі поступилася «Хлібодару». Хоч рахунок в зустрічі відкрив гравець «Дружби» Олександр Карауш, але ще в першій 25-тихвилинці суперник забив три м’ячі. Другий тайм матчу пройшов за рівної гри. Суботцівський «Граніт» невдало провів свої матчі. Перші тайми завершували в нічиї, а от на другі їх «не вистачало». Провально провели початок другого тайму з «Дружбою»: у ворота «Граніту» влетіло три м’ячі за три хвилини. Відставання в рахунку не вдалося відіграти. У останньому матчі дня було суботцівське дербі. «Граніт» зазнав другої поразки і до чвертьфіналу не вийшов.
Завтра, 21 січня, визначаться ще чотири чвертьфіналісти.
Ці змагання проходять у рамках 38-ої районної Спартакіади серед фізкультурно-спортивних клубів при сільських радах та колективів фізкультури Знам’янського району 2018 року та за підтримки відділу освіти, молоді та спорту Знам’янської райдержадміністрації, Знам’янської районної федерації футболу та Знам'янської районної організації ВФСТ «Колос».

20 січня 2018 року
Група «А».
«Кристал» - «Пантазіївка» - 3:7 (2:3) (Косюк, 13; Бондаренко, 20; Рохманчук, 48 - Кузьмич, 8; Гречко, 19, 37, 42; Сватовий, 23, 47; Байдак, 50)
«Казарня» - «Пантазіївка» - 17:2 (10:0) (Кравченко, 2, 7, 8, 9, 15; Зайцев, 6, 18; Мхітарян Е., 12, 30, 48; Делюрман С., 17, 35, 50; Матвієвський, 24, 28, 47; Делюрман Д., 41 - Байдак, 31; Кузьмич, 33 (пен))
«Казарня» - «Кристал» - 12:6 (5:3) (Кравченко, 3, 48; Делюрман Д, 7, 11; Делюрман С., 14; Матвієвський, 22, 37; Зайцев, 30, 33, 36; Мхітарян Е., 38; Приходько, 50 (авт.) - Бондаренко, 12; Косюк, 16, 17, 39, 42; Коцар, 35)
Турнірне становище команд: 1. «Казарня» (Казарня) - 6 очок, 2. «Пантазіївка» (Пантазіївка) - 3, 3. «Кристал» (Володимирівка) - 0.

Група «Б».
«Дружба» - «Хлібодар» - 5:8 (1:3) (Карауш, 12; Грузин, 28, 38; Іванець, 32; Сиргійчук, 49 - Стороженко, 20, 25, 43; Степаненко, 24, 36; Косов, 27, 35; Семчук, 40)
«Граніт» - «Дружба» - 4:6 (2:2) (Дарьєв Роман, 3, 34, 53; Дарьєв Руслан, 7 - Грузин, 6, 20, 29, 47; Іванець, 27; Карауш, 28)
«Граніт» - «Хлібодар» - 5:12 (3:3) (Дарьєв Роман, 5 (пен), 36, 44; Дарьєв Руслан, 11; Федькін, 21 - Степаненко, 3, 6, 12, 31, 39, 43, 48; Стороженко, 30; Семчук, 44, 46, 47; Кучеренко, 50)
Турнірне становище команд: 1. «Хлібодар» (Суботці) - 6 очок, 2. «Дружба» (Диківка) - 3, 3. «Граніт» (Суботці) - 0.