«Буревісник» та «Нива» вийшли до півфіналу Кубка міського голови

Сьогодні, 9 грудня, відбулися чвертьфінальні матчі розіграшу Кубка міського голови з футзалу, який присвячений відзначенню 74-ї річниці з Дня визволення міста Знам’янка від фашистських загарбників.

У трьох чвертьфінальних матчах боротьби не вийшло - фаворити святкували впевнені перемоги. Так, друга команда «Знам’янки Другої» переграла «Будівельник». Перші були підсиленні трьома новими виконавцями (Євген Запорожець, Валентин Александров, Олександр Сафонов), які і визначили долю матчу. Перша команда «Знам’янки Другої» перемогла петрівський «Буревісник», який у цьому матчі не міг розраховувати на Єгора Грінкевича та Артура Розсолодіна.

Богданівський «Буревісник» впевнено переміг «ПТУ-12». На початку матчу у контратаці Олександр Постільняк відкрив рахунок. Через кілька хвилин після помилки захисника суперника Постільняк подвоїв рахунок. Микита Бобров один м’яч відіграв. А далі до перерви гра у команди «ПТУ-12» розладналася - у їх ворота влетіло аж чотири м’ячі. Після перерви богданівська команда заграла у власне задоволення, забивши лише два м’ячі. На що «ПТУ-12» відповів один м’ячем. Відзначимо, що у складі «Буревісник» хет-трик оформив Олександр Постільняк.

Найбільш цікавим та захоплюючим став матч між «Шляховиком» та «Нивою». Це було протистояння спортсменів з міста Олександрія. «Нива» була підсилена сімома гравцями з Олександрії. По ходу зустрічі «Нива» тричі виходила вперед; двічі «Шляховику» вдавалося зрівнювати рахунок. У першому таймі матчу команди обмінялися забитими м’ячами: рахунок відкрив Антон Оганесов, а через кілька хвилин після його помилки суперник відігрався. Міг Антон Оганесов ще до перерви забити м’яч, але після його удару зі штрафного «Шляховик» врятувала штанга воріт. На стартових хвилинах другої половини зустрічі Сергій Твердоух вивів вперед «Ниву». Пропустивши м’яч, «Шляховик» чималими силами пішов вперед і у двох наступних атаках міг забити м’яч - спочатку Кармалак влучив у штангу воріт, а в іншому епізоді з пустих воріт м’яч вибив Сергій Твердоух. Та все ж «Шляховик» зрівняв рахунок. Здавалося, що переможець матчу визначиться у післяматчевих пенальті, але сталося інакше - «Нива» за дві хвилини до завершення зустрічі забила переможний м’яч - 3:2.

За підсумками чвертьфінальних матчів до півфіналу вийшли дві команди зі Знам’янського району - богданівський «Буревісник» та цибулівська «Нива». Волею жеребу ці дві команди між собою зустрінуться у півфіналі. В іншому півфінальному матчі зустрінуться дві команди «Знам’янки Другої».