«Хлібодар» у Богданівці здобув мінімальну перемогу

Сьогодні у селі Богданівка відбувся перший матч 1/2 фіналу Кубка Знам’янського району «Буревісник» (Богданівка) - «Хлібодар» (Суботці).

Матч краще розпочали футболісти «Хлібодару», створивши кілька моментів для взяття воріт. І на 20-ій хвилині зустрічі було призначено пенальті у ворота богданівців. Ударом з «точки» рахунок відкрив Андрій Кравченко. Після першої половини першого тайму господарям вдалося вирівняти гру і на 32-ій хвилині вже вони отримали право на виконання пенальті: Денис Жадан не зумів переграти голкіпера гостей Миколу Москаленка. У другому таймі матчу ініціативою на футбольному полі володіли господарі, але їм не вдалося, хоча моменти для цього мали. Зокрема, нападник богданівської команди Олександр Зайцев поцілив у перекладину воріт гостей. Матч завершився з рахунком 1:0 на користь «Хлібодару».
29 жовтня у селі Суботці відбудеться матч-відповідь «Хлібодар» - «Буревісник». Початок о 13.00.

«Буревісник» (Богданівка) - «Хлібодар» (Суботці) - 0:1 (0:1) (Кравченко, 20 (пен))

Матч «Колос» (Дмитрівка) - «Старт» (Іванківці) не відбувся. Команда з Іванківців не з’явилася на гру. Їй зараховано технічну поразку і знято зі змагань. То ж без гри до фіналу Кубка району вийшов дмитрівський «Колос».