1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

«Буревісник» (Богданівка) у Чемпіонаті району: підсумки

Підведемо підсумки виступу команди «Буревісник» (Богданівка) у Відкритому Чемпіонаті Знам’янського району з футболу серед аматорів сезону 2017 року.

Богданівська команда по ходу сезону зуміла набрати переможну ходу і видала переможну серію в 12 матчів, не втративши жодного очка. Востаннє втрачали очки ще 13 травня 2017 року у домашній грі з дмитрівським «Колосом» (1:1). Варто відзначити надійну гру у захисті – пропустили лише 14 м’ячів.

Назва команди: «Буревісник» (Богданівка)
Підсумкове місце: 1-е
Набраних очок: 45
Кращий бомбардир: Олександр Зайцев – 11 м’ячів.

Представник команди «Буревісник» (Богданівка) Олександр Довженко розповів про виступ своєї команди.
- Оцініть, будь ласка, рівень змагань.
– За останнє десятиріччя це був один з найсильніших чемпіонатів. На жаль, кінцівка змагань зіпсувалася тим, що не дограли його дві команди. Кількість команд, інтрига, аутсайдер відбирав очки у команди з групи лідерів – це компоненти були нашого чемпіонату. Сподобався новачок змагань «Дніпро» (Стецівка, Чигиринський район). Помітний прогрес у молодої команди «Хлібодар», рівень гри якої виріс і вона демонструє комбінаційний футбол. Раніше за призові місця боролися три команди. Нині ж претендувала перша шістка. «Дніпро», «Хлібодар» відбирав очки у команд з групи лідерів. «Темп», якби не догравав чемпіонат, теж міг вплинути на підсумкове розташування команд у турнірній таблиці. Формат чемпіонату у 10 команд був чудовим. Хочеться, щоб така кількість команд була і у наступному сезоні. Також, можливо, варто внести зміни у регламент змагань з приводу неявки команди на гру – мінус три очки.

- Ваша команда стала чемпіоном району. То ж завдання на сезон було виконано?
– У нашій команді завжди ставилося завдання перемагати у кожному матчі. Апетит приходе під час їжі. Перше коло завершили на четвертому місці з відставанням від лідера лише у чотири очки. На друге коло змагань зібралися і всі матчі виграли. Були не легкі матчі з «Дніпром», «Хлібодаром», «Колосом». Вирішальним моментом став забитий переможний м’яч наприкінці матчу з дмитрівським «Колосом». У цьому сезоні виграли три турніри. Хочеться ще перемог. Радує те, що разом зі здобуттям перемог вдається залучати нашу молодь. У матчах вона не губиться. У деяких моментах саме молоді футболісти «витягували» матчі. Будемо прогресувати далі.

- Визначте кращих футболістів Чемпіонату району сезону 2017 року.
– Хочеться виділити кращих футболістів у кожній команді змагань. У «Дружбі» виділявся Сергій Грузин – якби не було у нього травми, то більше б забив м’ячів. У «Дніпро» відзначу Миколу Єременка та голкіпера Євгенія Кольєва. Футболістів «Темпу» добре знаю і в них виділялися нападник Роман Верзілін та півзахисник Олександр Слівченко. Лідерами команди «Хлібодару» були найкращий бомбардир змагань Олександр Степаненко та досвідчений захисник Олексій Чеботарьов. У «Локомотиву» виділявся своєю грою Валентин Александров. У «Ниві» найбільше сподобалася гра Валентина Жугана. У петрівському «Буревіснику» відзначу Артура Розсолодіна, Єгора Грінкевича та Дениса Пономаря, у «Старті» – трьох легіонерів Максима Корчинського, Сергія Барбанова та Максима Гедерима. У складі дмитрівського «Колосу» найкращим був голкіпер Дмитро Пастернак та найкорисливіший гравець змагань Роман Андрієнко. У своєму колективі хочу відзначити всю команду. Всі старалися, один одного підтримуючи. Надійно зіграв захист – найменше пропустили. Нападники забили не багато м’ячів, але вони були вирішальними. Всі заслужили на чемпіонство.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Магазин "Технолюкс"

Форма входу

Статистика