1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

«Колос» (Дмитрівка) у Чемпіонаті району: підсумки

Підведемо підсумки виступу команди «Колос» (Дмитрівка) у Відкритому Чемпіонаті Знам’янського району з футболу серед аматорів сезону 2017 року.


Дмитрівський «Колос» до передостаннього туру претендував на золоті нагороди. Домашня поразка від «Ниви» позбавила шанси на «золото» і змусила у останньому турі «захищати» срібні нагороди від посягань іванковецького «Старту». Забитий м’яч резервного голкіпера команди Олександра Сандуленка наприкінці зустрічі з «Дніпром» приніс «срібло».

Назва команди: «Колос» (Дмитрівка)
Підсумкове місце: 2-е
Набраних очок: 41
Кращі бомбардири: Вадим Воловик - 15 м’ячів, Роман Андрієнко - 12.


Представник команди «Колос» Олександр Лісовий розповів про виступ своєї команди.

- Оцініть рівень Чемпіонату району сезону 2017 року.
- Декілька років тому було 12 команд - від кожної сільської ради була команда. Поступово було зменшення команд. До цього призвели відсутність фінансів та інструктора зі спорту у селах (хорошого організатора). Все будується на ентузіазмі. Якщо за рахунок свого часу ентузіасти займаються улюбленою грою, то на селі є футбол. Дмитрівка з часів Радянського Союзу перебувала у групі лідерів Чемпіонатів району. Ще хочу відзначити, що засилля легіонерів не на благо розвитку нашого футболу. Варто зменшувати їх кількість. Також нині добре популяризується футбол у Знам’янському районі в ЗМІ та мережі Інтернет.

- Чи виконала Ваша команда поставлене перед нею завдання на сезон?
- Хочеться кожен сезон боротися за призові місця. Стартували нормально. Претендували на перше місце. Надломила нас відмова двох спонсорів - одного на початку змагань, іншого посеред. Нині команду підтримує сільська рада, за що дякую сільському голові Наталії Стиркуль та депутатському корпусу, фермери, а також капітан нашої команди Сергій Назаренко.

- Кого можете виділити як кращих гравців Чемпіонату району?
- У «Колосі» лідерами були Роман Андрієнко та Сергій Назаренко. Щодо футболістів у інших командах, то відзначу Валентина Жугана («Нива), Олександра Постільняка («Старт»), Олександра Степаненка («Хлібодар»), Сергія Грузина («Дружба»).Додати коментар

Захисний код
Оновити

Офіційний сайт відділу освіти, молоді та спорту Знам'янської РДА

Інформаційний партнер

Кубок району. Чвертьфінальні матчі

Пошук на сайті

Магазин "Технолюкс"

Форма входу

Статистика