1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

«Колос» (Дмитрівка) у Чемпіонаті району: підсумки

Підведемо підсумки виступу команди «Колос» (Дмитрівка) у Відкритому Чемпіонаті Знам’янського району з футболу серед аматорів сезону 2017 року.


Дмитрівський «Колос» до передостаннього туру претендував на золоті нагороди. Домашня поразка від «Ниви» позбавила шанси на «золото» і змусила у останньому турі «захищати» срібні нагороди від посягань іванковецького «Старту». Забитий м’яч резервного голкіпера команди Олександра Сандуленка наприкінці зустрічі з «Дніпром» приніс «срібло».

Назва команди: «Колос» (Дмитрівка)
Підсумкове місце: 2-е
Набраних очок: 41
Кращі бомбардири: Вадим Воловик - 15 м’ячів, Роман Андрієнко - 12.


Представник команди «Колос» Олександр Лісовий розповів про виступ своєї команди.

- Оцініть рівень Чемпіонату району сезону 2017 року.
- Декілька років тому було 12 команд - від кожної сільської ради була команда. Поступово було зменшення команд. До цього призвели відсутність фінансів та інструктора зі спорту у селах (хорошого організатора). Все будується на ентузіазмі. Якщо за рахунок свого часу ентузіасти займаються улюбленою грою, то на селі є футбол. Дмитрівка з часів Радянського Союзу перебувала у групі лідерів Чемпіонатів району. Ще хочу відзначити, що засилля легіонерів не на благо розвитку нашого футболу. Варто зменшувати їх кількість. Також нині добре популяризується футбол у Знам’янському районі в ЗМІ та мережі Інтернет.

- Чи виконала Ваша команда поставлене перед нею завдання на сезон?
- Хочеться кожен сезон боротися за призові місця. Стартували нормально. Претендували на перше місце. Надломила нас відмова двох спонсорів - одного на початку змагань, іншого посеред. Нині команду підтримує сільська рада, за що дякую сільському голові Наталії Стиркуль та депутатському корпусу, фермери, а також капітан нашої команди Сергій Назаренко.

- Кого можете виділити як кращих гравців Чемпіонату району?
- У «Колосі» лідерами були Роман Андрієнко та Сергій Назаренко. Щодо футболістів у інших командах, то відзначу Валентина Жугана («Нива), Олександра Постільняка («Старт»), Олександра Степаненка («Хлібодар»), Сергія Грузина («Дружба»).Додати коментар

Захисний код
Оновити

Магазин "Технолюкс"

Форма входу

Статистика